خشکشویی در کرج

خشکشویی در کرج : اگر برای شستشوی لباس های مجلسی و جنس های حساس بدنبال خشکویی معتبری هستید که هم با کیفیت بالا و هم با قیمت مناسب کار کند باما تماس بگیرید.

خشکشویی آنلاین در کرج

 برای شستشوی لباس ، پتو ، پرده و روتختی نیاز به ماشین لباسشویی با حجم بالا و یا تکنیک شستشوی مناسب می باشد. خیلی از افراد امکان شستشوی این موارد را در منزل ندارند، بدین منظور نیاز به یک خشکشویی معتبر دارید.

در این بین زمان تحویل دادن به خشکشویی هم یک مساله دیگری است که خیلی از افراد با آن مشکل دارند. به علت داشتن مشغله هایی چون شاغل بودن ، افراد در ساعت هایی از روز و یا شب خانه هستند که خشکشویی ها در حال فعالیت نیستند. 

انتخاب خشکشویی آنلاین که بتواند هر ساعت از شبانه روز البسه شما را تحویل گرفته و به مرکز خشکشویی برساند و آن ها را شسته و تمیز به شما برساند ، یک انتخاب بسیار برگزیده است.

وقتی البسه خود را به خشکشویی می سپارید ، خیالتان راحت است که در حین شستشو هیچ صدمه ای به آن وارد نمی شود. رنگ آن ثابت می ماند و همچنین تمام لک های تمیز تمیز می شود. 

خشکشویی آنلاین در کرج

برای ثبت سفارش  کارواش سیار در کرج با ما تماس بگیرید 

هماهنگی با شماره 09357398991 

ثبت سفارش 09357398991

Rate this page

خشکشویی لباس در کرج :

خشکشویی با استفاده از دستگاه خشکشویی و بدون استفاده از آب انجام می شود. خشکشویی با بکارگیری مواد حلال لکه ها را در خود حل کرده و از بین می برد. پس از شستشو با خشکشویی، لباس ها خشک هستند و نیازی به خشک کن نیست.

اتوشویی در کرج 

اتوشویی کرج با استفاده از جدیدترین ابزارهای شستشو هر چیزی که شما بخواهید را می شوید. شما می توانید در هر زمانی انواع البسه خود را بدون نگرانی از خراب شدنشان به خشکشویی آنلاین بسپارید.

هزینه خشکشویی در کرج :

نرخ خشکشویی در کرج توسط اتحادیه تعیین می گرددو همه ی خشکشویی ها موظف به پیروی از این قیمت مصوب می باشند. 

قیمت خشکشویی در کرج بنا به مواردی که به خشکشویی می سپارید متفاوت می باشد. یعنی حجم البسه و جنس آن برای تعیین قیمت مهم می باشد. 

خشکشویی کرج

اگر شما نگران از بین بردن لکه هایی هستید که با روش سنتی پاک نمی شوند آن را به خشکشویی بسپارید؛ چرا که عوامل ایجاد کننده لکه ها بر روی لباس با هم متفاوت هستند و می توانند براثر تماس با مواد شیرین و یا با ریختن سس و قهوه و حتی روغن ایجاد شوند. 

هر کدام از این لکه ها را باید با روش متفاوتی ازبین برد تا به البسه آسیب نرسد. در خشکشویی کرج انواع خدمات خشکشویی از قبیل شستشو و اتو، پرده شویی و مبل شویی انجام می شود و از بهترین مواد با کیفیت بالا برای اینکار استفاده می شود تا اعتماد شما را جلب کنیم.

بهترین خشکشویی آنلاین در کرج

علائم نگهداری لباس چیست و چه معنایی دارند؟

یک زبان استاندارد برای تمیز کردن و نگهداری از لباس ها وجود دارد که با چند علامت بر روی یک برچسب نشان داده می شوند. این علائم معمولا شامل نماد تشت آب، مثلث، مربع، دایره، مربع با دایره ای درون آن و نماد اتو است.

• علامت تشت آب نشان دهنده نحوه شستشو است.اگر به تنهایی بیاید شستشو با ماشین و درجه حرارت شستشو را مشخص می کند و اگر نماد دست بر روی آن بود نشان دهنده شستشو با دست است و وجود ضربدر نشان دهنده شستشو به روش خشکشویی است.

• علامت مثلث اگر به تنهایی بیاید یعنی در شستشو مجاز به استفاده از سفیدکننده هستید و وجود ضربدر عدم استفاده از سفیدکننده و وجود دو خط مورب استفاده از سفیدکننده غیرکلردار را نشان می دهد.

خدمات خشکشویی در کرج

خشک کردن لباس در خشکشویی

خشک کردن طبیعی با علامت مربع نشان داده می شود. مربع با یک خط صاف افقی یعنی خشک کردن در سطح صاف و هموار، وجود نیم دایره یعنی خشک کردن روی بندرخت و وجود سه خط عمودی یعنی در محیط باز خشک شود، وجود دو خط مورب در گوشه بالا یعنی خشک کردن در سایه و وجود ضربدر نشان دهنده خشک نکردن لباس است.

خشک کردن چرخشی با علامت مربع و یک دایره درون آن نشان داده می شود. دایره یعنی با دور عادی و با هر دمایی خشک شود، وجود یک نقطه یعنی خشک کردن در دمای پایین و وجود دو نقطه یعنی خشک کردن در دمای متوسط و وجود سه نقطه یعنی خشک کردن در دمای بالاست و وجود ضربدر نشان دهنده خشک نکردن آن با خشکن است.

 

خشکشویی آنلاین

شستشوی پتو در خشکشویی آنلاین

شستشوی پتو عملا در خانه های امروزی که ممکن نیست ، و ماشین های لباسشویی اصولا ظرفیت های پایینی دارند و تحمل ظرفیت پتو را نخواهند داشت. پتو زمانی که خیس می شود وزن آن بسیار سنگین می شود و ممکن است به ماشین لباسشوییتان آسیب برساند . هزینه ای که برای شستن پتو توسط خشک شویی ها دریافت می شود مبلغ زیادی نیست و به صرفه است که ان را به خشکشویی ها بسپارید؛ که هم تمیز تر بشوید و هم کیفیت آن افت نکند.

شستشوی پتو در خشکشویی آنلاین | خشکشویی پتو  | قیمت خشکشویی پتو | هزینه خشکشویی پتو دو نفره | پتوشویی خشکشویی

شستشوی پرده در خشکشویی کرج 

شستن پرده در خانه کار سختی است و هزینه های پرده بالا می باشد و اصولا از رنگ های روشن برای پرده ها استفاده می شود و تمیز کردن آن کار سختی می باشد. بهترین روش شستشوی پرده ها سپردن آن به خشکشویی می باشد .

جنس پرده ها اغلب ابریشمی یا مخمل می باشد که شستشوی آنها با ماشین لباسشویی به هیچ عنوان توصیه نمی گردد.

و اگر هم بخواهید هزینه آن را محاسبه کنید، سالی یک یا دو بار مبلغ ناچیزی برای شستشوی پرده می باشد. 

شستشوی لباس مجلسی در خشکشویی آنلاین

حساس بودن لباس عروس و لباس مجلسی موجب حساسیت در شستشو می شود. خشکشویی می تواند کارهای زیبا و سنگ دوزی شده را با نهایت دقت تمیز کند. 

حتی شستشوی کت و شلوار و پالتو نیز جزو مواردی است که اغلب افراد شستشوی آن را به خشکشوی می سپارند.

Rate this page
دکمه بازگشت به بالا