تهران

بهترین قالیشویی در تهران✔️ شستشوی فرش و موکت در تهران ☎️تحویل 2 روزه

انتخاب بهترین مراکز قالیشویی در تهران توسط سایت تمیزشور فراهم شده است. کاربران با انتخاب بهترین قالیشویی در تهران می‌توانند فرش و قالی‌های خود را جهت شستشوی تمیز و با کیفیت به مراکز قالیشویی ذکر شده در تمیز شور بسپارند. شستشوی فرشهای ماشینی و دستباف، موکت، مبلمان و تشک خوشخواب در این مراکز انجام می‌شود. استفاده از دستگاه‌های قالیشوییی اتوماتیک در کارخانه‌های قالیشویی تهران از مهمترین ارکان است. لکه بری و سفید کردن و برق انداختن فرش‌هایتان را از ما بخواهید.

قالیشویی در تهران

هر خانه ای دارای فرش‌های زیبا می ‌باشد و هر خانم خانه‌داری فرش‌هایش را دوست دارد و دلش می‌خواهد فرش و قالی‌هایش را به یک قالیشویی با کیفیت بسپارد، که هم کاملا تمیزشسته شود و هم در زمان مورد دلخواه آن را تحویل دهد.

قالیشویی‌ها اغلب انواع خدمات شستشو را ارائه می‌دهند.

خدمات قابل ارائه در قالیشویی تهران

  •   شستشوی فرش ماشینی
  • شستشوی فرش دستباف
  • شستشوی تابلو فرش
  • شستشوی موکت و مبل
  • رفوگری فرش ، ترمیم ریشه فرش ، لکه گیری فرش و …
قالیشویی در تهران

روش های به روز شستشوی فرش و قالی  در تهران

سال‌های پیشتر اغلب هر خانه‌ای فرش‌های خود را با مصرف آب فراوان می شست، اما با روند افزایش جمعیت و مدرنیته تر شدن شهر و کم شدن فضای زندگی بعلت آپارتمان نشینی در تهران؛ افراد ترجیح می‌دهند که فرش‌های خود را به قالیشویی نوین و خوب بسپارند تا هم در وقت خود صرفه جویی کرده باشند و هم در هزینه صرفه جویی کرده باشند.

تماس با قالیشویی تهران و ارائه سفارش به قالیشویی تهران

یک تماس کافیست تا کارکنان این مجموعه جهت تحویل قالی  به محل شما اعزام شوند، نحوه شستشو توسط خود شما انتخاب می‌شود و در فاکتور شما ثبت می‌گردد. روش‌های شستشو بستگی به نوع فرش شما دارد که با توضیحات توسط کارکنان مجموعه می‌توانید روش شستشو را انتخاب نمایید .

هزینه و قیمت‌های شستشو متفاوت می‌باشد. بستگی به نوع انتخاب شما جهت شستشو دارد و همچنین در برخی مناطق هزینه حمل نیز دریافت می‌گردد.

قیمت شستن فرش ماشینی

بیش از هر چیزی هزینه شستشو برای  افراد مهم می‌باشد. که آیا به اندازه هزینه ای که پرداخت می نمایند کیفیت دریافت می کنند؟

قالیشویی تهران بر اساس تعرفه‌های مصوب اتحادیه خدمات ارائه می‌دهد و در قبال این هزینه‌های دریافتی سعی بر آن دارد تا فرش، قالی و موکت‌های شما را با تمیزترین روش‌های شستشو، به دست شما برساند.

قیمت شستشوی فرش در تهران در سال 1403 طبق نظر اتحادیه قالیشویی

خدمات قالیشویی قیمت خدمات در سال 1403
قیمت شستشوی فرش ماشینی (متر مربع) 30000 تا 40000 تومان
قیمت شستشوی فرش دستباف (متر مربع) 70.000 تا 500.000 تومان
قیمت اعلاشویی فرش ماشینی (متر مربع)  35.000 تا 60.000 تومان
قیمت شستن فرش 12 متری 360.000 تا 700.000 تومان
قیمت شستشوی قالیچه و کناره توافقی
قیمت شستشوی موکت معمولی (متر مربع) 18000-15000 تومان
شستشوی موکت پرزدار و گل برجسته (متر مربع) 17000 – 30000 تومان
قیمت لکه برداری (متر مربع) توافقی
کرایه حمل فرش توافقی
هزینه بسته بندی و کاور توافقی
نرخ اتحادیه قالیشویی در تهران 1403

شستشوی موکت در تهران

قالیشویی تهران علاوه بر شستشوی قالی و فرش ، موکت‌های شما را نیز می‌شوید. اگر موکت های شما قابل جدا کردن نمی باشد و باید در محل شسته شود می‌توانید با کارکنان این مجموعه هماهنگ نمایید تا شستشوی موکت را در محل برایتان انجام دهند.

چگونه یک قالیشویی فرش های شما را بدون آسیب می شوید؟

برای اینکه فرش های زیبایتان را به قالیشویی بسپارید حتما دلهره دارید که فرشتان آسیب نبیند! 

انتخاب یک قالیشویی خوب در تهران می‌تواند این اطمینان را برای شما ایجاد کند که فرش شما را به بهترین نحو شسته و بدون هیچ آسیبی به شما تحویل دهد. البته اگر در حین شستشو توسط کارخانه های قالیشویی، فرش یا قالی شما آسیب ببیند ، قالیشویی موظف به پرداخت خسارت به شما می‌باشد.

قالیشویی تهران همیشه سعی بر آن داشته تا با بهترین و مناسبترین روش فرش های شما را شسته و سالم وتمیز آنها را تحویل دهد.

عالیشویی قالی و فرش

مواد شوینده مناسب برای شستشوی فرش و قالی

برای هر کاری المان های مختلفی وجود دارد، نحوه شستشو و اپراتور و وسیله شستشو یک معقوله بسیار با اهمیتی برای قالیشویی می‌باشد و اما انتخاب مواد شوینده مناسب با فرش هم بسیار موثر می‌باشد.

مواد شوینده باید با نوع کثیفی فرش انتخاب شود تا بتواند کاملا فرش و قالی شما را تمیز کند. در اتمام کار نیز باید مواد شوینده کاملا از فرش پاک شود تا اثرات بجای مانده از آن بعدا به فرش آسیبی نرساند.

قالیشویی باید به لکه‌های فرش توجه کند اگر لکه روغن یا رنگ بر روی آن وجود دارد و قابل پاک کردن می‌باشد آن را با مواد شوینده موثر تمیز نماید.

اعلاشویی با قالیشویی تهران

بهترین روش شستن فرش را اعلاشویی می گویند که اغلب برای فرش‌های با رنگ روشن و یا خیلی کثیف پیشنهاد می‌شود. در این روش از مواد شوینده قوی‌تر استفاده می‌شود و در صورت کثیف بودن زیاد، دوره شستن ممکن است تا چندین بار تکرار شود؛ که کاملا لکه‌ها را از بین ببرد.

قالیشویی در تهران
بهترین قالیشویی تهران

انواع روش های شستشوی قالی و فرش

شستشوی فرش و قالی با استفاده از روش های سنتی

شستشو به روش سنتی همان شستن فرش و قالی با روش های خانگی است که با جارو ، پارو و فرچه  می‌باشد. این روش شستشو احتیاج به تلاش زیاد و زمان زیادتری دارد. مصرف آب نیز در ین روش بسیار بالاست. عموما با مواد شوینده معمولی نیز شسته می‌شود. از این روش در قالیشویی‌ها استفاده نمی‌شود.

شستشوی فرش و قالی به روش خشک شویی

روش خشک شویی توسط کارخانه‌های قالیشویی انجام می‌شود در این روش از پودرهای جذب بعنوان تمیز کننده استفاده می‌شود و در نهایت بوسیله جاروبرقی آن را تمیز می‌کنند. این روش احتیاج به فرد متخصص دارد.

شستشوی فرش و قالی با استفاده از بخار

بخارشویی نیز روش دیگری است که برای شستشوی فرش و قالی  به کار می ‌ود. دستگاه بخار شور ویژه ای که در قالیشویی ها وجود دارد مناسب این روش می‌باشد. این روش نیز نیلزمند فرد متخصص می‌باشد. البته مشابهت به همان بخارشوی خانگی دارد که برای تمیز کردن سطح کوچک بکار می‌رود.

شستن فرش توسط قالی شویی علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه به طول عمر فرش نیز کمک می‌کند. انتخاب مواد شوینده و نحوه شستشو در طول عمر و ماندگاری بافت فرش موثر می‌باشد.

شستشوی فرش و موکت

بهترین قالیشویی در تهران

اکثر شرکت‌های قالیشویی، خدمات قالیشویی و شستشوی مبلمان در محل نیز ارائه می‌دهند. شاید در برخی موارد شستن فرش‌های راه پله فقط در همان محل میسر باشد و یا شستن مبل نیز به همین منوال، بسیاری از شرکت‌ها این خدمات را در محل ارائه می‌دهند.

رفوگری فرش درتهران

عامل دیگری که بر هزینه نهایی قالیشویی اثرمی گذارد تعمیرات رفوی فرش و قالی است. سوختگی، پوسیدگی، پارگی یا ترمیم ریشه ها و ریشه زنی و سر ریشه دوزی مسایلی از رفوی فرش می باشد که در صورت نیاز به انجام این کارها باید در هنگام سفارش شستن قالی این موارد نیز ذکر گردد و هزینه رفوگری مازاد بر شستن قالی پرداخت گردد.

قالیشویی به عنوان شغل در ایران ثبت شده‌است و دارای اتحادیه قالیشویی و صنف قالیشویی می‌باشد. اتحادیه صنف قالیشویان تهران در سال ۱۳۵۱ تأسیس گردیده‌است. با توجه به کمبود منابع آبی امروزه در ایران از دستگاه‌های اتوماتیک جهت شتشوی قالی و با قابلیت بازیافت آب مصرفی استفاده می‌شود.

ویکی پدیا
5/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا