قالی

بهترین قالیشویی در کرج [24 ساعته] ☎️ فرش ✔️موکت✔️قالیچه

شستشوی فرش و قالی، برای تمامی خانه ها یکی از مسایل بهداشتی و نظافتی می باشد. هر چند این مساله هر روزه اتفاق نمی افتد؛ اما شستن قالی سالی یک بار هم دغدغه ایجاد می کند. انتخاب یک قالیشویی خوب در کرج نیازمند آشنایی با بهترین قالیشویی ها می باشد. هدف سایت تمیزشور معرفی قالیشویی های برتر می باشد.

بهترین قالیشویی در کرج، معرفی قالیشویی خوب در کرج
بهترین قالیشویی در کرج، معرفی قالیشویی خوب در کرج

قالیشویی خوب در کرج : لیستی از بهترین قالیشویی های کرج را می توانید در سایت تمیز شور مشاهده نمایید.

معرفی بهترین قالیشویی در کرج
معرفی بهترین قالیشویی در کرج و استان البرز
تحویل⏰2 روزه
محدوده📌سراسر کرج
قیمت⭐تعرفه مصوب
کیفیت👌درجه یک

شماره بهترین قالیشویی های کرج

در لیست زیر میتوانید با توجه به محل سکونت خود، با نزدیکترین قالیشویی تماس بگیری

قالیشویی در عظیمیه

قالیشویی در گوهردشت

قالیشویی در مهرشهر

قالیشویی در گلشهر

قالیشویی در کمالشهر

قالیشویی در کیانمهر

قالیشویی در باغستان

قالیشویی در مهرویلا

قالیشویی در حصارک

قالیشویی در هشتگرد

قالیشویی در اندیشه

قالیشویی در فردیس

قالیشویی کرج

تمایل دارید شستشوی قالی، فرش و موکت خود را به شرکت های قالیشویی کرج بدهید اما بدنبال بهترین قالی شویی های کرج هستید؟!

کارهایی که بهترین قالیشویی کرج انجام می دهد

قالیشویی های کرج، آماده خدمت رسانی، در زمینه شستشوی انواع فرش های دستباف و ماشینی، فرش ابریشمی، گل ابریشم، پشمی و تابلو فرشها و فرشهای فانتزی و …می باشد.

همچنین شستشو و خشکشویی انواع مبلمان پارچه ای، راحتی، انواع مبلمان نهارخوری، انواع پشتی، انواع خوشخواب، پتو، رو فرشی می باشد.

قالیشویی خدماتی ویژه ای را درزمینه (شستشوی فرش)، (رفوگری فرش)، (خشکشویی مبلمان) در نظر گرفته است.

قالیشویی مراحلی کاربردی و مفید را با شستشو تلفیق کرده، تا از کاسته شدن ارزش فرش درشستشو که در اثر تغییر رنگ وشکل ظاهری فرش است (شل شدن تاروپود فرش) جلوگیری کند؛ تا بتواند رضایت سفارش دهنده خدمات را در زمان تحویل کار جلب کند.

قالیشویی کرج خدمات ویژه ای برای فرشها آسیب دیده و قدیمی که نیاز به مرمت ورفوگری دارند ، در نظر گرفته که توسط بافندگان با تجربه ی فرش انجام میشود.

خدمات قالیشویی در کرج
خدمات قالیشویی در کرج

ترمیم فرش دستباف در کرج

ترمیم فرش دستباف در کرج، در بسیاری از مواقع بسیار پر هزینه و زمان‌بر است. در بعضی مواقع که آسیب‌دیدگی‌های این قسمت به تار و پود فرش نفوذ می ‌کنند، تنها راه موجود، چله‌کشی و بافتن مجدد قسمت‌های آسیب‌دیده است.

این روش امکان ترمیم فرش را بدون از بین رفتن گره‌ها فراهم کرده و نتیجه کار بسیار مطلوب خواهد بود.
پوسیدگی و فرسودگی ریشه‌های فرش نیز، از دیگر آسیب‌های وارد شده به فرش است.

اگر حاشیه‌های فرش دچار پوسیدگی شده باشند، می‌توان به راحتی آن‌ها را جایگزین نمود. در مجموع یکی از نواقص هر فرش که به ساده‌ترین شکل ممکن قابل برطرف کردن هستند، پوسیدگی های ریشه های فرش است.

هنگامی که فرش به مدت طولانی در یک محیط بسته و به دور از گردش هوا قرار می‌گیرد؛ احتمال بیدخوردگی آن بیشتر می‌شود.

در صورتی که لارو های بید سر از تخم بیرون می‌آورند شروع به تغذیه از الیاف فرش می‌کنند. بخصوص اگر فرش از نوع پشمی باشد، لارو ها با علاقه بیشتری شروع به نابود کردن فرش می‌کنند!

زیرا الیاف پشم برایشان بسیار خوشمزه‌تر از الیاف پنبه‌ای است و به همین جهت چله و پود فرش دست ‌نخورده باقی می‌ماند.

خدمات قالیشویی در کرج

ترمیم قسمت‌های آسیب‌دیده فرش‌هایی که دچار بیدخوردگی شده‌اند نیز عمدتاً هزینه‌های زیادی خواهد داشت و در صورتی که یک رفوگر حرفه‌ای این کار را انجام دهد، تا حدود زیادی مجدداً فرش زیبایی خود را باز خواهد یافت.

در بعضی از مواقع، بیدخوردگی‌ها از پشت فرش قابل رؤیت هستند و در شرایطی که ظاهر فرش سالم به نظر می‌رسد، گره‌های فرش کاملاً آسیب می‌بینند. در چنین شرایطی رفوگران با استفاده از لاتکس و چسب پشت فرش را ترمیم می‌کنند.

قالیشویی ارزان در کرج
قالیشویی ارزان در کرج

شستشوی فرش ماشینی در کرج

شستشوی فرش در خانه ، بدون داشتن آگاهی لازم برای انجام این کار گاهی منجر به از دست دادن رنگ فرش می‌شود و قسمت‌هایی از رنگ‌های تیره در بخش‌های روشن فرش ادغام می‌شوند، که نمای زشتی به آن می‌دهد. این مشکل عمدتاً در فرش‌هایی با رنگ‌های طبیعی و یا فرش‌های دستباف رخ می‌دهد زیرا این‌گونه رنگ‌ها مقاومت زیادی در مقابل شستشو و مواد شوینده ندارند.

نحوه تمیز کردن لکه شمع در 3 مرحله :

مرحله اول :

خانم ها با علاقه زیادی که به انجام هنرهای تزئینی دارند، معمولاً به سراغ ساخت شمع ها و گلهای تزئینی و مصنوعی می روند. ممکن است در اثر لغزشی کوچک قطره ای از شمع روی فرش بریزد. در این هنگام باید ابتدا خونسردی خود را حفظ کنید و تا سرد شدن قطره شمع ریخته شده روی فرش صبر کنید. می توانید تکه ای یخ را در پلاستیک گذاشته و آن را روی لکه قرار دهید. پس از سرد شدن لکه به حد کافی، به راحتی می توانید آن را با یک چاقو یا قاشق از روی فرش بردارید.

مرحله دوم :

بعد از انجام این کار باید تار و پود فرش را با استفاده از یک مسواک برس بزنید، تا ذرات باقی مانده شمع از تار و پود فرش جدا شوند و از چسبندگی الیاف فرش در آینده جلوگیری شود. شمع داغ به دلیل مایع بودن می تواند در اعماق فرش نفوذ کند. بنابراین معمولاٌ پس از ریختن قطره ای شمع روی فرش، در اعماق آن نفوذ کرده و حتی بعد از کشیدن مسواک روی فرش، قسمت هایی از آن از فرش جدا نمی شوند.

مرحله سوم:

برای پاک کردن کامل فرش ابتدا یک دستمال کاغذی روی لکه قرار داده و روی آن یک تکه پارچه خشک قرار می دهیم. سپس اتو را با حرارت کم گرم کرده و به مدت چند ثانیه روی پارچه می گذاریم. در این حالت حرارت به فرش و لکه شمع منتقل شده و شمع پس از ذوب شدن، به دستمال کاغذی جذب می شود. زیرا دستمال کاغذی جاذب خوبی برای انواع مایعات است. این کار را تا برطرف شدن کامل اثر لکه انجام می دهیم.

شستشوی فرش دستباف در کرج

شستشوی فرش دستباف باید دقت کنیم که فرش دستباف رنگ نمی دهد. رعایت اصول و قواعد خاص شستشوی فرش دستباف سبب خواهد شد تا فرش دستباف، کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و خصوصیات ظاهری و ساختمانی خود را حفظ کند. شستشوی فرش دستباف به طور معمول، یک بار بعد از پرداخت و بار دیگر پس از طی سالیانی چند صورت می گیرد.

قالیشویی ارزان در کرج

غبارگیری فرش دستباف

غبارگیری معمولی فرش دستباف :

تکاندن فرش دستباف و یا غبارگیری با وارد کردن ضربات بر آن، غبارگیری معمولی فرش دستباف شناخته می شود ؛ که باید دقت نمود که سبب از هم گسیختگی تار و پود فرش نگردد.

غبارگیری مکانیکی فرش دستباف:

در کارخانجات، بسته به کیفیت فرش صورت می گیرد. فرش هایی که دارای گرد و غبار هستند، قبل از شستشو حتما باید غبارگیری شوند، چرا که در شستشوی فرش دستباف گرد و غبار در ته گره باقی مانده خوب تمیز نمی شود و باعث پوسیدگی فرش دستباف می گردد.

تعرفه قالیشویی چقدر است؟

اتحادیه قالیشویی هر سال نرخ مصوب برای شستشوی فرش را به قالی شویی های اعلام میکند، که بر اساس جنس فرش و دسباف بودن و .. متفاوت است. برای استعلام قیمت قالیشویی در کرج با ما تماس بگیرید.

چقدر طول میکشد تا قالی شسته شود؟

از زمانی که ما قالی را بصورت لول شده تحویل میگیریم، ظرف 48 ساعت قالی را شسته شده و لول شده به شما تحویل میدهیم.

قالیشویی در کرج

برای تماس با قالیشویی در کرج با ما تماس بگیرید. انتخاب بهترین قالیشویی در کرج از نظر مردم بسیار مهم است . زیرا این یک تبلیغ مثبت به حساب می آید. ما تمام سعی خود را می کنیم تا شما ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید. تمیز شور یک انتخاب آگاهانه است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا