خشکشویی آنلاین : خشکشویی اینترنتی

بهترین خشکشویی آنلاین

یکی از فعالیت های رایج و ضروری در منزل شستشو لباس هاست که در گذشته بصورت دستی انجام می شد به اینصورت که لباس ها را در جوی ها و رودخانه ها قرارداده و با ضربه زدن آنها را تمیز می کردند. اینکار بسیار خسته کننده بوده و آب زیادی مصرف می کرد.

امروزه شستشو لباس بطور اتوماتیک و با استفاده از ماشین لباسشویی به راحتی و با سرعت بالاتری انجام می شود. اما استفاده از ماشین لباسشویی معایبی هم دارد. ماشین لباسشویی برای شستشو از آب و یک ماده قلیایی مانند صابون استفاده می کند که بدلیل قطبی بودن آب، تاروپود پارچه و در نتیجه ظاهر لباس را تغییر می دهد و بعد از مدتی لباس ها را فرسوده می کند.

روش مفید دیگری برای شستشو استفاده از خشکشویی است. خشکشویی با استفاده از دستگاه خشکشویی وبدون استفاده از آب انجام می شود. خشکشویی با بکارگیری مواد حلال لکه ها را در خود حل کرده و از بین می برد. پس از شستشو با خشکشویی، لباس ها خشک هستند و نیازی به خشک کن نیست.

خشکشویی مزایایی دارد ازجمله اینکه می تواند انواع لکه ها را بدون آسیب زدن به پارچه آنها و با حفظ رنگ وسایز پاک کند.

خشکشویی آنلاین

با خشکشویی آنلاین بجای مراجعه حضوری می توانید لباس های خود را به راحتی و با صرف وقت کمی برای شستشو و اتو بفرستید. خشکشویی آنلاین با استفاده از جدیدترین ابزارهای شستشو هر چیزی که شما بخواهید را می شوید. شما می توانید در هر زمانی انواع البسه خود را بدون نگرانی از خراب شدنشان به خشکشویی آنلاین بسپارید.

شما می توانید با استفاده از یک وب سایت آنلاین و ثبت سفارش لباس های خود را در زمان مشخصی درب منزل تحویل دهید و بعد از خشکشویی بطور حرفه ای در زمان مشخصی تحویل بگیرید.

اگر شما نگران از بین بردن لکه هایی هستید که با روش سنتی پاک نمی شوند آن را به خشکشویی آنلاین بسپارید چراکه عوامل ایجاد کننده لکه ها بر روی لباس با هم متفاوت هستند و می توانند براثر تماس با مواد شیرین و یا با ریختن سس و قهوه و حتی روغن ایجاد شوند.

هر کدام از این لکه ها را باید با روش متفاوتی ازبین برد تا به البسه آسیب نرسد. در خشکشویی آنلاین انواع خدمات خشکشویی از قبیل شستشو و اتو، پرده شویی و مبل شویی انجام می شود و از بهترین مواد با کیفیت بالا برای اینکار استفاده می شود تا اعتماد شما را جلب کنیم.

خشکشویی آنلاین

 

قیمت خشکشویی آنلاین

قیمت خشکشویی توسط اتحادیه صنف خشکشویی تعیین می شود و قیمت گذاری متفاوتی برای هر شهر درنظرگرفته می شود. قیمت خشکشویی بسته به کیفیت کار خشکشویی می تواند متفاوت باشد.
در خشکشویی آنلاین شما می توانید با کم ترین هزینه سفارشات خود را تحویل بگیرید و حمل و نقل در آن رایگان است و شما می توانید هزینه را بعد ازتحویل پرداخت کنید و اگر از اپلیکیشن استفاده می کنید می توانید با کارت بانکی هزینه را پرداخت کنید تا نیازی به پول نقد نباشد.

 

حلال ها در خشکشویی

حلال های مختلفی در خشکشویی برای از بین بردن لکه ها استفاده می شوند که بدلیل پرخطر بودن برخی از آنها جایگزین شدند.
در ابتدا از روغن تربانتین و بنزین استفاده می شد. امروزه بدلیل سمی بودن این روغن و اشتعال زایی بنزین از مواد کم خطرتری استفاده می شود.
متداول ترین حلال هایی که امروزه استفاده می شوند کربن دی اکسید مایع، تتراکلرواتیلن و پرکلرواتیلن هستند. کربن دی اکسید مایع در کپسول های اتش نشانی و برای خشکشویی استفاده می شود. تتراکلرواتیلن لکه ها را شل کرده تا با شستشو از بین بروند و در انتها توسط دستگاه خشکشویی بازیابی شده تا دوباره استفاده شود. پرکلرواتیلن اگر درست استفاده شود می تواند با وجود فرار و سمی بودن حلال قوی ای باشد و در خشکشویی بکار رود.

 

علائم نگهداری لباس چیست و چه معنایی دارند؟

یک زبان استاندارد برای تمیز کردن و نگهداری از لباس ها وجود دارد که با چند علامت بر روی یک برچسب نشان داده می شوند. این علائم معمولا شامل نماد تشت آب، مثلث، مربع، دایره، مربع با دایره ای درون آن و نماد اتو است.

• علامت تشت آب نشان دهنده نحوه شستشو است.اگر به تنهایی بیاید شستشو با ماشین و درجه حرارت شستشو را مشخص می کند و اگر نماد دست بر روی آن بود نشان دهنده شستشو با دست است و وجود ضربدر نشان دهنده شستشو به روش خشکشویی است.

• علامت مثلث اگر به تنهایی بیاید یعنی در شستشو مجاز به استفاده از سفیدکننده هستید و وجود ضربدر عدم استفاده از سفیدکننده و وجود دو خط مورب استفاده از سفیدکننده غیرکلردار را نشان می دهد.

خدمات خشکشویی

خشک کردن لباس در خشکشویی

خشک کردن طبیعی با علامت مربع نشان داده می شود. مربع با یک خط صاف افقی یعنی خشک کردن در سطح صاف و هموار، وجود نیم دایره یعنی خشک کردن روی بندرخت و وجود سه خط عمودی یعنی در محیط باز خشک شود، وجود دو خط مورب در گوشه بالا یعنی خشک کردن در سایه و وجود ضربدر نشان دهنده خشک نکردن لباس است.

خشک کردن چرخشی با علامت مربع و یک دایره درون آن نشان داده می شود. دایره یعنی با دور عادی و با هر دمایی خشک شود، وجود یک نقطه یعنی خشک کردن در دمای پایین و وجود دو نقطه یعنی خشک کردن در دمای متوسط و وجود سه نقطه یعنی خشک کردن در دمای بالاست و وجود ضربدر نشان دهنده خشک نکردن آن با خشکن است.

• اتو و نقاط درون آن میزان دماهنگام اتو کشیدن را نشان می دهد که وجود یک نقطه یعنی اتو کردن در دمای پایین و وجود دو نقطه یعنی اتو کردن در دمای متوسط و وجود سه نقطه یعنی اتو کردن در دمای بالا و وجود ضربدر نشان دهنده اتو نکردن است.

• دایره تنها که با دو حرف F , P می اید و F بکارگیری حلال های هیدروکربنی و P یعنی مجاز هستید از هر حلالی استفاده کنید به غیر از تتراکلرواتیلن.

 

شستشوی پرده در خشکشویی آنلاین

شستشوی پتو عملا در خانه های امروزی که ممکن نیست ، و ماشین های لباسشویی اصولا ظرفیت های پایینی دارند و تحمل ظرفیت پتو را نخواهند داشت. پتو زمانی که خیس می شود وزن آن بسیار سنگین می شود و ممکن است به ماشین لباسشوییتان آسیب برساند . هزینه ای که برای شستن پتو توسط خشک شویی ها دریافت می شود مبلغ زیادی نیست و به صرفه است که ان را به خشکشویی ها بسپارید؛ که هم تمیز تر بشوید و هم کیفیت آن افت نکند.

شستشوی لباس مجلسی در خشکشویی آنلاین

شستشوی پتو در خشکشویی آنلاین

شستن پرده در خانه کار سختی است و هزینه های پرده بالا می باشد و اصولا از رنگ های روشن برای پرده ها استفاده می شود و تمیز کردن آن کار سختی می باشد. بهترین روش شستشوی پرده ها سپردن آن به خشکشویی می باشد .

جنس پرده ها اغلب ابریشمی یا مخمل می باشد که شستشوی آنها با ماشین لباسشویی به هیچ عنوان توصیه نمی گردد.
و اگر هم بخواهید هزینه آن را محاسبه کنید، سالی یک یا دو بار مبلغ ناچیزی برای شستشوی پرده می باشد.

شستشوی لباس در خشکشویی آنلاین

Rate this page
دکمه بازگشت به بالا