برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

قالیشویی اصفهان : شستشوی انواع فرش و موکت با تمیزترین کیفیت

قالیشویی در اصفهان : برای شستشوی فرش و قالی ، لکه زدایی فرش ، شستشوی موکت و رفوگری فرش و سایر خدمات قالیشویی با ما همراه باشید.

قالیشویی با دستگاه های مدرن در اصفهان

کارخانه های قالیشویی به دلیل صرفه جویی در نیرو و آب، خود را به دستگاه های مکانیزه و مدرن تجهیز کرده اند. استفاده از دستگاه های مکانیزه جهت شستشوی قالی باعث تحویل بموقع و سریع قالی نیز می انجامد. هر چه خدمات رسانی قالی شویی سریعتر و بهتر باشد قطعا بازار بهتریبر اساس اعتماد جلب شده برایش ایجاد خواهد گردید.

جهت هماهنگی با شماره ۰۹۳۸۱۸۳۰۴۹۶ تماس بگیرید

ثبت سفارش اصفهان ۰۹۳۸۱۸۳۰۴۹۶
قالیشویی اصفهان
عودت در صورت عدم رضایت

در صورتی که از شستن ما راضی نباشید مبلغ شما عودت داده می شود. ما به کیفیت خود اطمینان داریم. با تمیز شور، تمیزتر از همیشه

سرویس رایگان قالیشویی

قالی شویی ها با سرویس رایگان فرش ها از درب منزل شما تحویل گرفته و پس از شستن نیز دم درب به شما تحویل می دهند.

آیا بدنبال یک قالیشویی خوب در اصفهان می گردید؟

خانم های ایرانی به نظافت و تمیزی وسیله های خود اهمیت بسیار زیادی قایل می باشسند. قطعا شما هم بدنبال یک قالیشویی خوب می گردید که هم به موقع فرش شما را شسته و تحویل دهد و هم اینکه آن را با کر اسلامی تمیز بسشوید. از بخش آگهی ها می توانید امتیاز قالیشویی ها ببیند و یک انتخاب مناسب داشته باشید.

سعی ما همیشه بر آن است که در سریعترین زمان و بهترین کیفیت قالی های شما را بشوییم.

شستشوی فرش با بهترین مواد شوینده

شستشوی فرش با وسایل مکانیزه و مدرن باعث می شود فرش شما آسیبی نبیند. اما استفاده از مواد شوینده نیز در آن مهم می باشد. قالیشویی های خوب برای شستشوی تمیز و بهتر از مواد با کیفیت و استاندارد استفاده می نمایند. شستشوی موکت و فرش ها با مواد با کیفیت حتما باعث درخشان تر شدن رنگ آن خواهد شد. مشتری وقتی کار را تحویل گرفته و پهن می کند از نتیجه کار لذت خواهد برد و انتخاب همیشگی اش همان قالیشویی خواهد بود.

قالی های خود را به بهترین قالیشویی بسپارید.

اگر بدنبال یک خدمات قالیشویی می گردید تا با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت کار انجام دهد با ما همراه باشید.

شستشوی فرش دستباف در اصفهان

برای شستن قالی های دستبافت و گرانقیمت روش های شستشو فرق می کند. این فرش ها با مراقبت کمل و بصورت اصولی شسته می شود، تا به رنگ و بافت آن آسیبی وارد نشوند.

قالیشویی خوب در اصفهان

رفوگری فرش در اصفهان

برخی از مواقع فرش شما آسیب دیده و نیاز به ترمیم دارد.
سوختگی، پوسیدگی، پارگی یا ترمیم ریشه ها و ریشه زنی و سر ریشه دوزی مسایلی از رفوی فرش می باشد. در چنین مواردی باید مسایل رفو با خدمات قالیشویی در میان گذاشته شود. هم آسیب بیشتری به فرش وارد نشود و در صورت خواست مشتری نیز مورد معیوب رفو گردد.

قیمت شستشوی فرش چقدر می باشد؟

همانطور که فرش ها بر اساس متراژ خریداری می شوند ، شستشوی آن ها نیز بر اساس متراژ می باشد. اما رنگ فرش و ماشینی و دستباف بودن آن موجب تغییر قیمت می گردد.
تعرفه های مشخصی برای قالیشویی ها هر ساله از طرف اتحادیه قالیشویی ها ابلاغ می گردد. تمامی قالیشویی ها بر اساس آن تعرفه ، هزینه قالیشویی را دریافت می نمایند.
در قالیشویی، یک فرش از نظر نوع لکه بررسی می گردد و اگر چربی و یا رنگی بر روی آن باشد بصورت جداگانه تمیز می گردد. سپس بصورت کامل شسته شده و آبکشی اسلامی می شود.

بهترین قالیشویی های اصفهان را از سایت تمیز شور انتخاب نمایید.
خدمات قالیشویی در محل : اصفهان

شرکت های قالیشویی، می توانند خدمات در محل نیز برای کسانی که فرش راه پله ای دارند و یا می خواهند مبلمان خود را بشویند، ارایه دهند.

قالیشویی اصفهان
خدمات موکت شویی در اصفهان نیز توسط قالیشویی ها انجام می پذیرد.

موکت شویی در اصفهان

شستشوی موکت در محل شما نیز توسط این مجموعه انجام می پذیرد. اگر موکت های شما قابل جدا شدن می باشد می توانیم آن را در مراکز قالیشویی نیز انجام دهیم. بنا به درخواست مشتری موکت شویی یا در محل و یا در کارخانه انجام می پذیرد.

موکت ها انواع مدل های مختلفی دارند که بنا به جنس و رنگ ، هزینه شستشوی موکت ها متفاوت می باشد. ما در این مجموعه سعی بر آن داریم تا موکت های شما را با تمیزترین مواد شسته و تحویل دهیم.

مبل شویی در اصفهان

مبل شویی تمیزشور

سرویس دهی و خدمات مبل شویی در سراسر محله های اصفهان ، توسط متخصصان و افراد آموزش دیده، در منزل شما (با هماهنگی های قبلی) صورت می پذیرد. شستن مبل‌ها به یک فرد متخصص نیاز دارد. زیرا برخی از پارچه ها حساس می باشند و به دقت زیادی نیاز دارند.

امروزه مبل‌ها پرکاربردترین وسایل در دکوراسیون داخلی محیط‌های مسکونی و یا اداری_تجاری هستند. استفاده پی در پی از مبل‌ها ، نشستن دوده بر روی مبل‌ها و لکه‌های مختلف موجب می‌شوند تا شما با یک مبل شویی مجاز تماس بگیرید.

بهترین مبل شویی در اصفهان !؟

جهت شستشوی انواع مبلمان در اصفهان همین حالا با ما تماس بپیرید.

تمام مبل‌ها از هر مدل و جنسی باشند، پس از مدتی استفاده نیاز به شستشو دارند. بهترین خدمات مبل شویی ، با دستگاه‌های مدرن و پیشرفته در این مجموعه توسط پرسنل آموزش دیده صورت می گیرد.

انواع مبلمان و شستشوی آن

شستشوی مبلمان راحتی در اصفهان
شستشوی مبلمان چرمی در اصفهان
شستشوی مبلمان میکروفایبر در اصفهان
شستشوی مبلمان استیل در اصفهان
شستشوی مبلمان ایرانی در اصفهان
شستشوی مبلمان خارجی در اصفهان

مبلشویی در اصفهان
قیمت مبل شویی در اصفهان | هزینه مبل شویی اصفهان

جنس مبل ، تعداد مبل‌ها و کوسن‌ها ،رنگ مبل، میزان لکه‌های موجود بر روی مبل‌ها ، مواد شوینده
و… بر روی قیمت شستشوی مبل موثر است.

کارخانه های قالیشویی در اصفهان خدمات زیر را ارایه می نمایند

  • شستشوی فرش ماشینی به صورت تخصصی
  • شستشوی فرش دستباف به صورت تخصصی
  • شستشوی فرش ابریشم به صورت تخصصی
  • شستشوی موکت به صورت تخصصی
  • شستشوی مبل به صورت تخصصی
  • شستشوی تابلو فرش
  • لکه گیری انواع فرش
قالیشویی و موکت شویی اصفهان


دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
ثبت سفارش 09381830496
برای تماس اینجا را لمس کنید. 09381830496