مبلشویی کرج

بهترین مبلشویی در شهرک شهید فهمیده⭐ شستشوی مبل [2 ساعته] ✔️ ارزان و آنلاین

بخش اصلی دکوراسیون منزل، مبلمان می‌باشد که برای شستشوی مبل نیاز به یک متخصص دارید. جهت مبلشویی در شهرک شهید فهمیده می‌توانید از تمیزشور، بهترین مبلشویی شهید فهمیده را انتخاب کنید. مبل از چوب، اسفنج، ابر و پارچه تشکیل شده است و عموما با تعداد نشیمن 7، 8 و 9 نفره است؛ که نیاز به شستشو با دقت بالا دارد. لکه بری مبل و لکه زدایی مبل ازجمله امور مربوط به مبلشویی می‌باشد. جهت ثبت سفارش تماس بگیرید.  

معرفی بهترین مبلشویی در شهرک شهید فهمیده
تحویل⏰2 ساعت
محدوده📌شهرک شهید فهمیده
قیمت⭐تعرفه مصوب
کیفیت👌درجه یک

مبلشویی در شهرک شهید فهمیده

شستن مبل‌ها یکی از امور ضروروی شده است. کسانی که مبل رنگ روشن دارند و تعداد جمعیت بالایی دارند و یا بچه دارند نیاز به شستشوی مبل را شاید سالیانه بیش از یک بار هم حس کنند. اپراتور شستشوی مبل باید به امور شستن و جنس و نوع پارچه آگاهی داشته باشد و به مبل صدمه نزند.

اگر جهت شستشوی مبل به دنبال یک مبلشویی خوب در شهرک شهید فهمیده می‌گردید با ما همراه باشید. مبل شویی در محل توسط پرسنل مجرب صورت می‌گیرد.

خدمات مبلشویی در منزل شهرک شهید فهمیده

مبلمان وسیله سنگینی است و برای حمل و نقل آن نیاز به ماشین می‌باشد. اما مبل شویی‌ها جهت آسایش مشتری به منزل مراجعه می‌کنند و مبلشویی در منزل انجام می‌شود. از مزیت‌های مبلشویی در محل، صرفه جویی در هزینه حمل و نقل مبل و همچنین آسیب ندیدن مبل وجود دارد.

خدمات مبلشویی در شهرک شهید فهمیده
شستشوی مبل در منزل شهید فهمیده

اپراتور مبلشویی با تجهیزات مکانیزه و مواد شوینده مبلشویی به منزل شما مراجعه می‌کند و مبل را در مدت زمان کوتاهی می‌شوید.

شستشوی مبل در منزل هم به نفع مشتری است. به جای پرداخت هزینه حمل، فقط هزینه مبل شویی در منزل را پرداخت می کند.

آیا پس از شستن مبل در منزل باید آن را خشک کرد؟

در نظر داشته باشید که پس از شستن مبل در منزل، نیاز به خشک کردن مبل دارید؛ البته قرار نیست شما کاری انجام دهید! همین که مبل را در قسمتی قرار دهید و چندین ساعت روی آن ننشینید مبلتان خشک خواهد شد.

در مبلشویی، مدل مبلمان جهت زمان و قیمت شستشو اهمیت دارد. مبل‌هایی که دارای تشک دوبل می‌باشند باید به صورت مجزا تشک آنها را شست.

جهت خشک کردن تشک‌ها، باید آن‌ها را کاملا خشک کرد و سپس روی مبلمان خشک شده قرار داد.

تعرفه مبل شویی در شهرک شهید فهمیده

هر کاری نیاز به هزینه دارد و قاعدتا شستن مبل هم هزینه میطلبد. هزینه شستشوی مبل؛ با توجه به نوع و تعداد نفرات مبلمان صورت می گیرد.

تعیین نوع مبل و برآورد هزینه جهت شستشوی مبل

در این بین نوع جنس رویه مبل که پارچه می‌باشد یا چرم متفاوت است. همچنین نوع پارچه‌ها نیز فرق می‌کنند. برای روکش مبلمان، از پارچه‌های مخمل، ساتن، پارچه‌های نانو و غیره استفاده می‌شود. نحوه تمیز کردن هر کدام از این روکش‌ها متفاوت می‌باشد.

امروزه مبل‌ها پرکاربردترین وسایل در دکوراسیون داخلی محیط‌های مسکونی و یا اداری -تجاری هستند.

استفاده پی در پی از مبل‌ها، نشستن دوده بر روی مبل‌ها و لکه‌های مختلف موجب می‌شوند تا شما با یک مبل شویی مجاز تماس بگیرید.

مبل شویی یکی از خدمات پرکاربرد است. مبل، نشیمن سنگین وزنی است که هم زود کثیف می‌شود و هم شستن آن دقت و مهارت بالایی می‌خواهد تا به آن آسیب نرسد. از این رو برای شستن مبل در شهید فهمیده می‌توانید با مبلشویی در شهرک شهید فهمیده تماس گرفته و با دریافت بهترین خدمات، مبلتان را عاری از لکه و کثیفی کنید. تمیز کردن انواع لکه و جوهر از روی پارچه مبل و مبل چرم در منزل توسط این مرکز انجام می‌شود.

سرویس دهی خدمات مبل شویی در سراسر محله‌های شهید فهمیده‌، توسط متخصصان و افراد آموزش دیده، در منزل شما (با هماهنگی های قبلی) صورت می‌پذیرد. قبل از ثبت سفارش می‌توانید قیمت شستشوی مبل در شهرک شهید فهمیده را دریافت کنید و سپس ثبت سفارش انجام دهید.

بهترین مبلشویی در شهرک شهید فهمیده
بهترین شستشوی مبل در شهرک شهید فهمیده

قیمت شستن مبل چگونه محاسبه می شود؟

برای شستشوی مبل، قیمتی کاملا مقرون به صرفه و ارزان در نظر گرفته شده است ؛ زیرا هدف اصلی این مجموعه جلب رضایت مشتریان است. به طور کلی هزینه مبل شویی بر اساس امور زیر برآورد می‌شود:

 • جنس مبل
 • تعداد مبل‌ها و کوسن‌ها
 • رنگ مبل
 • میزان آلودگی و لکه‌های موجود بر روی مبل‌ها
 • مدت زمان تقریبی برای خشکشویی
 • مواد شوینده مورد نیاز

جهت هماهنگی با شماره های زیر تماس بگیرید:

09905591271

ثبت سفارش 09905591271
Rate this post

شستشوی مبلمان در شهرک شهید فهمیده

به طور کلی مبل‌ها به انواع مختلفی مثل: کلاسیک، سلطنتی، استیل و راحتی با روکش‌های پارچه‌ای و چرمی تقسیم می‌شوند.

تمام مبل‌ها از هر مدل و جنسی باشند، پس از مدتی استفاده نیاز به شستشو دارند. بهترین کار برای شستشوی مبلمان تماس با کارشناسان مبل شویی  است.

بهترین خدمات مبل‌شویی را در این سایت مشاهده می‌کنید. نیروهایی  که به این منظور دوره دیده‌اند و همچنین به دستگاه‌های مدرن و پیشرفته که مخصوص این کار می‌باشد مجهزند. برای مشاهده بهترین مبل شویی در مصباح می توانید از صفحه اصلی، لیست را بصورت کامل مشاهده نمایید.

مبلشویی فوری در منزل

گاها به دلایل مختلفی نیاز به یک مبلشویی سریع پیدا می‌کنیم. خدمات مبل شویی ما در شهرک شهید فهمیده جهت رفع نیاز شما می‌تواند در شرایط خاص به کمک شما بیاید و در سریعترین زمان این خدمت را به شما ارائه دهد. جهت مبلشویی فوری فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

شستشوی مبل در شهرک شهید فهمیده

در صورت نیاز برای تمیزکاری دفتر یا منزل به خدمات شرکت نظافتی در شهرک شهید فهمیده مراجعه کنید و با محیط کار و منزل خود را تمیز کنید.

لکه بری مبل

سرویس چوب شامل سرویس مبل و سرویس خواب معمولا به علت پذیرایی و خوراکی‌هایی که بر روی آن استفاده می‌شود، در معرض کثیف شدن قرار دارند.

در محیط‌ های اداری نیز، مبلمان در معرض آلودگی‌های محیطی هستند. خصوصا اگر رنگ روشن باشند، پس از مدتی استفاده رنگشان به کلی تغییر می‌کند و تیره می‌شود. برای تمیز کردن لکه مبل و شستن آن ‌می توانید با ما تماس بگیرید.

با توجه به موارد این‌ چنینی باید هر چه سریع‌تر برای شستشوی مبل‌ها اقدام کرد. جهت لکه زدایی مبل نیاز به یک متخصص شستشوی مبل دارید. با شناسایی نوع لکه به تمیز کردن آن بپردازد.

 تمیزشور مفتخر است، بهترین و سریعترین خدمات مبل شویی‌ها را به منظور جلب رضایت مشتریان ارائه دهد.

شستشوی کوسن مبل در منزل 

کوسن بخش مجزایی از مبل می‌باشد و دارای رویه باز شونده می‌باشد که می‌توانید زیپ آن را باز کنید و آن را داخل ماشین لباسشویی بشویید. البته که در شستشوی کوسن چرم دقت نمایید که قابل شستشو نمی‌باشد. 

در مرکز مبلشویی شهید فهمیده چه نوع مبل‌هایی قابل شستشو می‌باشد؟

تنوع مدل‌های مبلمان زیاد می‌باشد که در این مرکز خدمات زیر قابل ارائه است:

 • شستشوی مبلمان راحتی 
 • شستشوی مبلمان چرمی 
 • شستشوی مبلمان میکروفایبر
 • شستشوی مبلمان استیل
 • شستشوی مبلمان سلطنتی
 • شستشوی مبلمان ترک
 • شستشوی تشک خوشخواب
آیا مبلشویی می تواند لکه جوهر و لکه چایی را از روی پارچه تمیز کند؟

پاک کردن لکه از روی پارچه مبل بستگی به زمان دارد. اگر مدت زمان زیادی از آن گذشته باشد لکه به سختی پاک می شود و ممکن است کمی اثر آن بر روی پارچه بماند. لکه جوهر را می توان با کمک مواد شوینده پاک کرد.

هزینه شستشوی مبل بر چه اساسی محاسبه می‌شود؟ قیمت شستن تشک و کوسن چقدر می‌باشد؟

تعرفه مبلشویی هر ساله نرخ مشخصی دارد که از سوی اتحادیه قالیشویی ابلاغ می‌شود. شستن تشک دوبل مبل و کوسن نیز بر روی مبل هزینه مازادی دارد. البته می توان فقط کوسن و تشک مبل را شست. اگر رویه آن قابل جدا کردن باشد می توانید آن را در ماشین لباسشویی نیز بشویید.

مبلشویی شهرک شهید فهمیده

مبل شویی شهرک شهید فهمیده جهت رفاه حال مشتریان، در صنعت مبلشویی و قالیشویی خدمات ارائه می‌دهد. برای دریافت خدمات مبلشویی در شهرک شهید فهمیده با مرکز ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید. شستشوی به هنگام و با کیفیت از مهمترین اصولی است که یک مبل شویی باید رعایت کند. در این بین قیمت شستشوی مبلمان نیز حائز اهمیت می‌باشد. ما سعی بر آن داریم تا بهتر ین خدمات را با بهترین قیمت برای مشتریان در منطقه شهید فهمیده ارائه دهیم.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا