شرکت نظافتی در کرج ✔️ خدمات نظافت منزل و راه پله با نظافتچی خانم و آقا

تمیزکاری منزل و پاک کردن محیط زندگی از مهمترین مسایل برای خانم‌های ایرانی است. پاک بودن محیط زندگی موجب آرامش ذهن می‌شود. برای دریافت نظافتچی خانم و نظافتچی آقا از شرکت نظافتی در کرج می‌توانید از سایت تمیزشور اقدام کنید. برای نظافت منزل و نظافت آپارتمان باید از نیروهای زبده استفاده کنید تا تمام آلودگی‌ها و کثیفی‌ها را از محیط شما بزدایند. در ادامه، نکات خدمات نظافت منزل به طور کامل بیان شده است.

معرفی بهترین شرکت نظافتی در کرج و استان البرز
ثبت سفارش⏰1روز قبل
محدوده📌کرج
قیمت⭐تعرفه مصوب( حداقل 4 ساعته)
کیفیت👌درجه یک

شرکت نظافت منزل و خدمات نظافتی در کرج

به دلیل درخواست نظافتچی و سرو سامان دادن به وضعیت پرسنل نظافتی، شرکت‌های خدمات نظافتی بوجود آمدند. زیرا پرسنل، زیر نظر یک شرکت مشغول به کار می‌شوند و این یک حسن بزرگ برای کارفرما و کارگر دارد: امکان جبران خسارت از سمت کارگر به راحتی قابل تامین خواهد بود و همچنین در صورت بروز حادثه برای کارگر خدماتی، شرکت نظافتی مسولیت آن را بر عهده خواهد گرفت.

شرکت نظافت منزل در کرج با گردآوری مجموعه نیروهای مجرب و حرفه‌ای اعم از خانم و آقا مشغول به فعالیت می‌باشد. در صورت درخواست کارگر خوب خدماتی می‌توانید با ما تماس گفته و نیروی مد نظر خود چه خانم و چه آقا را دریافت نمایید.

شرکت خدمات نظافت منزل در کرج
شرکت نظافت منزل در کرج با ارائه بهترین نیروهای خدماتی

بهترین شرکت نظافتی در کرج کجاست؟

نظافتچی‌ها در زمانی که برای شما مناسب است می‌آیند.
هنگامی که برای خدمات نظافت منزل به یک شرکت نظافتی خوب در کرج، احتیاج دارید، ما افراد حرفه‌ای را اعزام می‌کنیم که برای زمان شما ارزش و اهمیت قائل هستند.
نظافتچی‌های حرفه‌ای که کارهای تمیز کردن را انجام می‌دهند، مطمئنا در زمان مشخص شده به خانه شما می‌رسند و در مهلت معین کار را انجام می‌دهند. این برای افرادی که زندگی پر مشغله‌ای دارند و برای کسانی که مدیریت زمان، برایشان عامل تاثیرگذاری است واقعا مهم است.

چرا نظافت منزل را به شرکت خدماتی بسپاریم؟

از آنجا که امروزه در خانواده‌های ایرانی، اکثر افراد مشغول به تحصیل و یا کار می‌باشند. افراد قادر به گذاشتن وقت برای تمیز کاری منزل، نظافت منزل و حمل وسایل نمی‌باشند.
در ایام نزدیک به عید و در مهمانی‌ها، به علت حجم بالای کار منازل، مشکل کمبود وقت، خود را نشان می‌دهد. از این رو خانم‌ها میبایستی این خدمات را به شرکت‌های خدماتی و نظافتی بسپارند.

در اکثر مواقع پیدا کردن یک نظافتچی در کرج که مورد اطمینان هم باشد، مقداری سخت به نظر می‌رسد! برای همین پیشنهاد می‌شود از شرکت‌های نظافتی مورد تایید در کرج، برای این کار استفاده نمایید. زیرا در صورت عدم رضایت، نیرو تعویض می‌شود و همچنین تعرفه‌ قیمتی مصوبی برای کار تعیین شده است.

نکات کلی گردگیری خانه

 • هر از چندگاه خانه‌تان را با جاروبرقی تمیز کنید. لازم است که جاروبرقی‌تان مجهز به فیلتر هپا (جذب کننده بالا ذرات) باشد.
  • به طور مرتب قسمت‌هایی از کف منزل‌تان که فرش نشده است را با «تی» مرطوب تمیز کنید. از یک پارچه مرطوب برای تمیز کردن وسایل الکترونیک استفاده نمایید.
  • برای پاک کردن مبلمان‌تان از پارچه مرطوب و نه محصولات پاک کننده شیمیایی، استفاده کنید.
  • قسمت‌هایی را که ممکن است گرد و غبار نفوذ کند را به گونه‌ای مهر و موم کنید.
  • نواحی از منزل را که بچه‌ها چهار دست و پا می‌روند، می‌نشینند یا بازی می‌کنند به دقت گردگیری و تمیز کنید.
  • در صورت آلرژی داشتن نسبت به گرد و غبار، از فرد دیگری بخواهید که خانه‌تان را تمیز کند.
  ما با شما بانوان عزیز همراه هستیم، در صورتی که نمی‌توانید کارهای منزل و نظافت را انجام دهید، شما را یاری کنیم. آقایان و خانم‌هایی که شاغل هستند به راحتی می‌توانند از شرکت‌ خدماتی نظافتی در کرج کمک بخواهند.

نظافت فوری منزل در کرج

انتخاب بهترین کارگر خدماتی و استخدام آن در شرکت خدماتی ما، این امکان را فراهم آورده است تا تمامی مشتریان از ما رضایت کافی داشته باشند. ارسال فوری نیروی خدماتی به منزل در کرج برای ما اهمیت زیادی دارد.

با توجه به زمان و فصل این شرایط ممکن است در روند پر سرعتی انجام نشود. اما ما با جذب نیروی کافی همیشه سعی بر آن داریم که خدمات مورد نیاز شما را در اسرع وقت تامین کنیم؛ به همین دلیل است که ما ادعای نظافت فوری در منزل کرج را داریم.

شرکت‌های نظافتی با استخدام نظافتچی خانم و نظافتچی آقا شروع به فعالیت می‌کنند. اولویت اصلی شرکت خدمات نظافتی در کرج رضایت مشتری از تمیز شدن منزل و محل کارش می‌باشد. کارگر نظافتی خوب با تمیز کردن تمامی نقاط خانه، گردگیری و شستشو کار خود را به اتمام می‌رساند. نظافتچی راه پله و مشاعات نیز قسمت‌های بیرونی ساختمان و آپارتمان را نظافت می‌کند. لازمه‌ی کار، یک کارگر خدماتی؛ دستمال، تی، جارو و خاک انداز، مواد شوینده، سفیده کننده و جرم گیر می‌باشد.

نظافت آشپزخانه و اتاق توسط نطافتچی خانم در کرج
نظافت آشپزخانه و اتاق توسط نطافتچی خانم در کرج

از این رو حتما در روزهایی که همه مشغول خانه تکانی هستند 48 ساعت قبل با شرکت تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

متخصصان خبره، کار نظافت منزل شما را انجام می دهند.

نیروی خدماتی منزل در کرج

تمیزشور،معرفی بهترین متخصصان و ارائه دهندگان خدمات در صنعت نظافت منزل در کرج، را انجام می دهد.ما فقط با نظافتچی‌هایی کار می‌کنیم که دارای مجوز و گواهینامه هستند و کار خود را به خوبی انجام می دهند. ارائه خدمات نظافت منزل حرفه‌ای با کیفیت بالا، نگرانی اصلی ما است و به هیچ وجه با این موارد مصالحه نمی‌کنیم.
اکنون که شما به شركت خدمات نظافت تمیزشور نیاز دارید، لازم نیست که برای این کار زیاد جستجو کنید. بعد از اولین همکاری با ما خواهید فهمید که بهترین ارائه دهنده خدمات نظافت منزل را یافته‌اید که می‌تواند از این پس خدمات نظافتی شما را بدون هیچ مشکلی انجام دهد. فقط به ما تلفن بزنید و ما بهترین فرد حرفه‌ای را به خانه شما خواهیم فرستاد.

این شرکت نیروی خدماتی جهت تمیزکاری و پاک کردن منزل، شرکت، دفتر کار، باغ و ویلا، حیاط، پارکینگ، راه پله و مشاعات و همچنین تراس و انباری را اعزام می کند.

لیست شرکت های نظافتی کرج

در لیست زیر میتوانید آدرس و شماره تماس شرکت های نظافتی در کرج را مشاهده کنید.

عنوانمحدوده
شرکت خدمات نظافتی سلین-09369558608گوهردشت
شرکت خدماتی نظافتی آذین پاک البرز- 09309999203فردیس
شرکت خدمات نظافتی پاک گستر آریا -09910421459فردیس
شرکت خدمات نظافتی پاکان اسپیدارعظیمیه
شرکت خدماتی آذرپاک دلفینباغستان
شرکت خدماتی نظافتی کامیار سرویسخیابان شهید بهشتی
شرکت خدماتی پیشگام سازه ویراگوهردشت
شرکت خدمات نظافتی پیشگام سازه ویراگوهردشت
شرکت خدماتی نظافتی شمیم پاکیزگی البرزگلشهر
شرکت خدمات نظافتی سبزکاران برتر آنوشدولت آباد
شرکت خدماتی نظافتی ماهانفردیس
شرکت خدمات نظافتی نوینفردیس
خدمات نظافتی پاکسازان سروش اندیشهگلشهر
خدمات نظافت منزل و دفتر کار شرکت احمدیگوهردشت
شرکت خدمات نظافتی معجزه پاکانباغستان
شرکت نظافتی و خدماتی شهرتاشکمالشهر
شرکت خدماتی خانه گسترشاهین ویلا
شرکت خدمات نظافتی سارینا گستر البرزگوهردشت
شرکت خدماتی پاکسانعظیمیه
شرکت خدماتی ستاره پاک نگینمشکین دشت
شرکت خدماتی و نظافتی کنگان کارملارد
شرکت خدمات نظافتی سبزکوشان سامهگوهردشت
شرکت خدمات نظافت منزلحصارک
شرکت خدماتی آذین پویشمطهری
شرکت خدمات نظافتی زرتشتهشتگرد
خدمات نظافتی پکوکخیابان شهید بهشتی
شرکت خدماتی نظافتی سیاره پاک مریخفردیس
خدماتی نظافتی حامی پاکمیدان شهدا
شرکت خدماتی فرازگسترگوهردشت
خدماتی نظافتی نیلوفر آبی آویساشاهین ویلا
شرکت خدمات نظافتی آذین آرناگوهردشت
خدمات نظافتی طلایه داران نظیفباغستان
شرکت خدماتی نظافتی بهشت عظیمیهعظیمیه
شرکت خدمات نظافتی پاکان تندیس هونامیکباغستان
شرکت خدمات نظافتی آذین آرناحصارک

کارگر خوب برای نظافت منزل

نظافت منزل در کرج از جمله کارهاییست که نمی شود به هیچ عنوان نادیده گرفت و حتما باید به بهترین شکل ممکن انجام گیرد.
هنگام رسیدن سال جدید خانم‌ها شروع به شستشوی فرش و شستشوی مبلمان و نظافت منزل می کنند. تمام کارها انباشته می شود و هیچ فرصتی نیست. فرش خود را به قالیشویی در کرج و مبل خود را به مبل شویی کرج بسپارید. اگر برای تمیزکاری منزل نیز نیاز به کارگر خدماتی دارید بهتراست در این مواقع با یک نظافتچی هماهنگ کنید تا منزل را تمیز و عاری از هرگونه کثیفی و آلودگی کند.

تمیز کردن سرویس بهداشتی و سینک آشپزخانه با مواد سفید کننده
تمیز کردن سرویس بهداشتی و سینک آشپزخانه با مواد سفید کننده

خدمات نظافت منزل شامل موارد زیر می باشد:

• تمیز کردن شیشه و میز
• نظافت کامپیوتر، وسایل روی میز
• پاک کردن کابینت و سینک
• پاک کردن راه پله
• نظافت دسشویی و حمام
• تمیز کردن اجاق گاز
• شستشوی دیوار
• تمیز کردن لوازم پارچه‌ایی

خدمتکار برای پذیرایی و خدمات مجالس و مهمانی در کرج

گاها می خواهید یک جشن و مهمانی برگذار کنید که نیاز به کمک یک شخص ماهر جهت پذیرایی دارید اما نمی دانید که چگونه یک خانم یا آقا برای مجلس گردانی پیدا کنید که تمیز و با مهارت باشد.

خدمتکار پذیرایی توسط این شرکت خدماتی تامین می شود، که می تواند در پختن غذا، سرو غذا و شستشوی ظروف به شما کمک کند. همچنین جهت پذیرایی از مهمان‌ها می تواند کنار شما باشد و تمامی این موارد را به بهترین نحو انجام دهد.

برای پذیرایی در عروسی یا مهمانی‌های بزرگ نیز می‌توانید از ما خدمتکار پذیرایی بخواهید. خدمتکار برای مجالس و تشریفات که کاملا تسلط به آداب و رسوم دارند و در کلیه موارد می‌توانند به شما کمک نمایند.

جهت سفارش یک نیروی خدماتی خوب برای پذیرایی در کرج با ما تماس بگیرید.

نکته:
به این نکته مهم توجه داشته باشید که استفاده از مواد شستشوی قوی عوارض جانبی بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت. شما نباید از انواع جرم گیر های قوی و اسکاچ های سیمی استفاده کنید.
این کار را با موارد ساده که عوارض کمتری را دارند، انجام دهید.
یک نظافتچی با تجربه منزل را به نحوه عالی و بدون عوارض آراسته می‌کند.

قیمت نظافت منزل و آپارتمان

قیمت نظافت ساختمان به عوامل مختلفی مانند نظافتچی خانم یا آقا بودن، ساعات کار و نوع کار بستگی دارد. اما به طورکامل توسط شرکت‌های نظافتی، برای همه شهرها تعرفه مشخص شده است و قبل از اعزام نیروی خدماتی می‌توانید ، خدمات خود را بگویید و قیمت آن را جویا شوید. قیمت نظافت منزل در کرج نیز طبق نرخ مصوب می باشد.

دانستن قیمت خدمات نظافت در کرج از حقوق مشتریان می باشد. شرکت هایی وجود دارد که با قیمت‌های پایین قصد نزدیک شدن به شما را دارند.
ولی خود شما در نهایت از کاری که تحویل میگیرید مطمئنا راضی نخواهید بود. و این موضوع به این دلیل است که امروزه شرکت های فراوانی خود را در قالب شرکت نظافت منزل جا زده اند.

نظافت خانه ویلایی توسط کارگر نظافتی خوب در کرج توسط شرکت خدمات نظافتی
نظافت خانه ویلایی توسط کارگر نظافتی خوب در کرج توسط شرکت خدمات نظافتی

نرخ نظافت منزل و راه پله هر ساله توسط اتحادیه مشخص می شود. جهت دریافت تعرفه خدمات نظافتی تماس بگیرید.

نظافتچی خانم در کرج

نظافتچی خانم با دقت بالایی در پاک کاری منزل کار می کند. البته این جمله به این معنی نیست که نظافتچی مرد این کار را بخوبی انجام نمی‌دهد. بهتر است برای گردگیری و تمیزکاری منزل از نیروی خانم استفاده کنید. برای برای رزرو نیروی نظافتچی زن باید چند روز جلو تر اقدام کنید؛ کمبود نیروهای نظافتی خانم در کرج زبانزد خاص و عام می‌باشد. خانم‌ها می‌دانند که نظافتچی‌های خانم بهترین گزینه برای نظافت منزل می‌باشند.

نظافتچی آقا در کرج

و اما نظافتچی‌های آقا ! مردان با توجه به استقامت و قدرت بدنی بیشتر نسبت به خانم‌ها، قادر به انجام بهتر خدمات جابجایی اثاثیه منزل، شستشوی مبلمان، نظافت راه پله، نظافت پارکینگ و مشاعات، نظافت پشب بام و دیوار راه پله می باشند.

نظافت منزل ویلایی

برای نظافت خانه ویلایی در کرج نیاز به کارگر خدماتی با تبحری دارید. در این نوع منازل موارد بسیار زیادی وجود دارد که می بایست نظافت شود.

شامل : پنجره ها، پرده ها، آشپزخانه ها، اتاق پذیرایی، راه پله ها، درب های وروردی، اتاق خواب ها، حیاط ها، پارکینگ و سایر مواردمی‌باشد.
هریک از موارد فوق روند خاص خود را در نظافت منزل دارد .
به طور مثال پنجره ها درصورتی که آلمینیومی و دو جداره باشد، سبک نظافت آنها می‌تواند متفاوت باشد.
در منازل ویلایی نظافت منزل یک امر پیچیده و زمان بر می‌باشد و در صورتی که گروه نظافتچی تخصص لازم را نداشته باشند این امر به درستی محقق نخواهد شد. زیرا برای هریک از موارد ذکر شده میبایست از مواد شوینده و روش متفاوتی استفاده نمود.
به طور مثال مواد شوینده موردنیاز جهت نظافت سرویس بهداشتی با موادری که در آشپزخانه استفاده میشود، متفاوت است.

آیا استخدام روزانه نظافتچی منزل ارزشمند است؟

بیاید درباره اینکه آیا استخدام کارگر نظافت منزل به صورت روزانه انتخاب مناسبی برای اهل خانه می‌باشد یا خیر؟
آیا تا به حال بعد از گذراندن یک روز سخت وطولانی در بیرون از منزل وارد خانه شده‌اید که با سینکی پر از ظرف‌های کثیف روبه رو شوید؟

نیروی نظافتی خانم و آقا برای نظافت منزل در کرج و استان البرز
نیروی نظافتی خانم و آقا برای نظافت منزل در کرج و استان البرز

یا تمام روزر را با بچه ها سپری کرده و زمانی برای مرتب کردن و جارو کردن خانه نداشته باشید؟ به جای اینکه وقتتان را با دوستانتان بگذرانید مجبورید خانه بمانید و کف خانه را دستمال بکشید. اینجاست که به کارگیری نیروی نظافتچی حرفه ای به میان می آید.
با استفاده از خدمات شرکت های نظافتی می توانید زمان زیادی را برای خود داشته باشید و از زمانی که در اختیار دارید به هر صورتی که دوست دارید استفاده کنید .
معمولا در بعضی خانه یک سری وسایل و مکان ها به صورت روزانه یا هفتگی باید تمیزکاری شود.

از طریق لیست موجود می‌توانید شماره تماس شرکت نظافتی در همه مناطق کرج را مشاهده نمایید.

نظافت آپارتمان و ساختمان در کرج

چگونه شرکت نظافتی و نیروی نظافتچی از نوع بهترین جهت نظافت ساختمان را پیداکنیم؟
نظافت ساختمان شامل چه خدمات نظافتی میشود؟
چرا مهم است که نظافت آپارمان به صورت دوره‌ای انجام شود؟
چگونه نیروی نظافتچی ماهر و معتمد بیابیم؟
قیمت نظافت منزل و نظافت ساختمان چگونه محاسبه می‌شود؟

این موارد تاحدودی در قسمت بالا تشریح شد و به آنها پاسخ داده شد. در بخش نظرات و یا تماس با شرکت می توانید سوالات خود را بپرسید.

نظافت دفتر کار و شرکت‌ در کرج

یافتن شرکت نظافتی که اطمینان کامل از نیروی نظافتچی یا خدماتی اعزام شده داشته باشد دغدغه بسیاری از افراد برای نظافت منزل یا نظافت ساختمان می‌باشد. شرکتهای نظافتی خوش سابقه و معتبر با داشتن مشتریان زیاد و اعتماد کافی در بین مردم مطرح هستند.

درخواست نظافتچی از شرکت‌های نظافتی یک مزیت بسیار خوب دارد و آن این است که در قبال نفری که به محل اعزام میدارد مسئول می‌باشد، و هر اتفاق یا مساله ای پیش بیاید؛ شرکت نظافتی جوابگوی شما خواهد بود.

 • نظافت راه پله ها و مشاعات
 • نظافت درب ورودی ساختمان و آسانسور
 • نظافت حیاط یا پارکینگ.
 • نظافت دیوار و شیشه های ساختمان
 • نظافت و تمیز کردن پشت بام و انباری ساختمان ها و…

انجام امور نظافتی ساختمان به صورت دوره ای

تردد روزانه افراد ساختمان، باعث کثیف شدن راه پله ها می گردد. نظافت راه پله‌ها به صورت دوره‌ای و ماهی حداقل دو بار انجام می‌شود. البته بستگی به تعداد واحدها و میزان ورود و خروج دارد؛ مدیر ساختمان باید این مساله را تشخیص بدهد، که چند مدت در میان راه پله‌های ساختمان نظافت گردد.

نظافت راه پله و مشاعات در کرج
استفاده صحیح از مواد شوینده برای نظافت منزل و آپارتمان

نظافت ساختمان در کرج شامل نظافت راه پله و نظافت مشاعات و نظافت پارکینگ و… می شود.
اگر دنبال یک نیروی نظافتی ماهر و خوش سابقه جهت نظافت ساختمان و نظافت مشاعات و راه پله‌ها هستید؛ می‌توانید با نظافتچی‌های معرفی شده در سایت تمیز شور تماس بگیرید و نیروی مد نظرتان را درخواست دهید.

آیا شستن خودرو جزو وظیفه کارگر خدماتی است؟

در صورتی که می خواهید خودرو یا ماشین خود را نظافت کنید در حین تماس با شرکت باید ذکر کنید که خودرو برای شستشو دارید تا شخصی که این کار را انجام می دهد به محل شما اعزام شود.

هزینه یک ساعت نظافت منزل چقدر می شود؟

شرکت‌های نظافتی حداقل مدت نظافت را 4 ساعت در نظر می‌گیرند، که هزینه ایاب ذهاب کارگر نیز در آن لحاظ شده است. بنابراین شما از 1 دقیقه تا 4 ساعت کار مبلغ تعیین شده را پرداخت می کنید. در صورت افزایش ساعت به بیش از 4 ساعت، به ازای هر ساعت مبلغ ثابتی اضافه می شود.

آیا کارگر نظافتی وسیله نظافتی با خود می آورد؟

برای کارگر نظافتی حمل وسایل سخت می باشد و اگر کارگر خدماتی از وسایل خود مانند طی و جارو و دستمال استفاده کند، کار غیر بهداشتی محسوب می شود. تهیه تمامی وسایل نظافت بر عهده درخواست کننده می‌باشد.

تمیز کاری و نظافت منزل در کرج

اگر محل زندگی شما تمیز و پاکیزه باشد حتما حس و حال بهتری خواهید داشت. زندگی در یک محیط کثیف و شلوغ آرامش را از شما می گیرد. شرکت خدماتی در کرج با استخدام بهترین، کارگر خدماتی خان و آقا در خدمت شما عزیزان می باشد. جهت نظافت راه پله، منزل، پارکینگ، حیاط و باغ و … با بهترین شرکت نظافتی در کرج تماس بگیرید.

5/5 - (5 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا