قزوین

بهترین قالیشویی در آبیک✔️ شستشوی فرش در ابیک⭐ با بهترین کیفیت و قیمت

تمیزی و نظافت نیاز مطلق هر انسانی است. برای تمیز و پاکیزه نگه داشتن خانه، باید فرش و قالی‎‌ها را زود به زود شست. بهترین قالیشویی در آبیک با سرویس دهی به تمامی مناطق ابیک، فرش، قالی، قالیچه و موکت‌های شما را جمع آوری کرده و به کارخانه منتقل می‌کند. در کارخانه قالیشویی با استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک و مواد شستشوی مناسب، شستشو انجام میشود. از جمله خدمات دیگر قالیشویی ابیک رفوی فرش، دار کشی قالی، پرداخت فرش،مرمت و بازسازی و خاک گیری فرش انجام می‌شود.

بهترین قالیشویی در آبیک

برای شستشوی قالی علاوه بر محل شستشو نیاز به یک فرد ماهر و توانمند می‌باشد، که بتواند فرش و قالی ها را تمیز و بدون آسیب بشوید. قالیشویی در آبیک با بهترین پرسنل در خدمت شما عزیزان می باشد.

روش شستشوی فرش

برای شستشوی فرش ماشینی، مناسبترین روش، استفاده از روش قالیشویی مدرن می باشد؛ زیرا استفاده از ماشین آلات اتوماتیک، صدمه کمتری به بافت فرش می رساند و به عمر فرش های ماشینی می افزاید.

قالیشویی در آبیک
قالیشویی خوب در آبیک

روش شستشوی فرش دستباف

برای شستشوی فرش‌های دستباف و ابریشمی، از روش سنتی و با نظارت و عملکرد استادی ماهر و با تجربه در زمینه قالیشویی فرش‌های دستباف، استفاده می‌شود تا آسیبی به فرش‌های گران قیمت وارد نگردد.

استفاده از مواد مخصوص برای شستن فرش دستباف نیز از نکات دیگری است که در این مرکز به آن توجه می‌شود

روش شستشوی فرش ماشینی

روش شستشوی فرش‌های ماشینی بر اساس رنگ و مدل نیز متغییر می‌باشد. در این مرکز شستشوی انواع فرش ماشینی، ترک و ابریشم و همچنین شستشوی موکت، پتو، مبل و خوشخواب و غیره انجام می‌گردد.

برای شستن فرش ماشینی از دستگاه‌های اتوماتیک قالیشویی استفاده می‌شود. در صورتی که لکه فرش از بین نرود از لکه بر های مخصوص استفاده می‌شود که به بافت و کیفیت فرش آسیبی نرسد.

جهت ثبت سفارش قالیشویی در آبیک با ما تماس بگیرید.

جهت هماهنگی با شماره های زیر تماس بگیرید:

09905591271

ثبت سفارش 09905591271
4/5 - (4 امتیاز)


تعرفه قالیشویی در آبیک

هزینه شست و شوی فرش در شهرهای مختلف متفاوت می‌باشد . تعیین قیمت قالیشویی علاوه بر خدمات خاص به تشخیص شرکت‌های قالیشویی به عواملی همانند رنگ فرش، ماشینی و دستباف بودن فرش و قالی و همچنین جنس مواد بکار رفته و روش‌های شست و شو از جمله بخارشویی، خشک شویی و شستشوی فرش با آب داغ و مواد شوینده مورد استفاده نیز بستگی دارد.

هزینه قالیشویی بر اساس بافت فرش و شانه آن نیز می باشد. هر چه تار و پود فرش محکم تر و فشرده تر باشد مقاومت آن در برابر پاک کردن لکه ها بیشتر خواهد بود. فرش های دستباف و ابریشمی و با کیفیت بالا احتیاج به شرایطی ویژه در شستشو و همچنین خشک کردن نیاز دارند.
لکه‌هایی که شویندگی آن ها سخت می‌باشد، مانند: لکه های چربی و بدبو شوینده های مخصوصی را میطلبد که همین امر باعث افزایش نرخ قالیشویی می‌گردد.

برای مشاهده قالیشویی های برتر در قزوین کلیک کنید

رفوگری فرش در آبیک

عامل دیگری که بر هزینه نهایی قالیشویی اثرمی گذارد ،تعمیرات رفوی فرش و قالی است. سوختگی، پوسیدگی، پارگی یا ترمیم ریشه ها و ریشه زنی و سر ریشه دوزی مسایلی از رفوی فرش می باشد ، که در صورت نیاز به انجام این کارها باید در هنگام سفارش شستن قالی این موارد نیز ذکر گردد و هزینه رفوگری مازاد بر شستن قالی پرداخت گردد.

قالیشویی در برغان
بهترین قالیشویی در آبیک

انتخاب قالیشویی خوب بر چه اساسی می باشد؟

قاعدتا هر گردی گردو نیست! پس هر قالیشویی هم نمی‌توان گفت تمیز می‌شوید، انتخاب یک قالیشویی خوب بر اساس یک سری معیارها می‌باشد که عبارتند از:

  • قالیشویی خوب باید وقت شناس و خوش قول باشد، در زمان مقرر شده قالی را تحویل گرفته و در زمان مقرر شده نیز آن ار تحویل دهد.
  • بر اساس انتخاب نوع شستشو، شستشوی فرش را انجام دهد. اگر هزینه اعلا شویی را دریافت کرده است باید فرش را بسیار تمیز بشوید، البته دلیل نمی‌شود در شستشوی عادی نیز کوتاهی کند. در هر صورت شخصی که فرش خود را به قالیشویی می سپارد ، انتظار دریافت فرش تمیز و بدون لکه دارد.
  • هزینه قالیشویی را طبق تعرفه دریافت نماید و از دریافت هزینه‌های اضافی اجتناب ورزد تا مشتریان دائمی داشته باشد.
آیا قیمت شستن فرش‌های تیره و روشن با هم فرق دارد؟

تفاوت قیمت زیادی بین شستن فرش رنگ روشن و تیره وجود ندارد در حد متری حدود 1000 الی 5000 تومان می‌باشد. مساله دیگری که تفاوت قیمت ایجاد می‌کند، جنس فرش و تراکم بافت آن است؛ مثلا 700 شانه بودن یا 1200 یا 1500 شانه بودن آن.

تعرفه قالیشویی آبیک با تعرفه اتحادیه قزوین است یا البرز؟

شهرستان آبیک جزو استان قزوین بوده و همه موارد آن من جمله” تعرفه شستشوی فرش ” از قزوین تبعیت می‌کند.

قالیشویی خوب در آبیک

با مواردی که در مطالب بالا بیان شد می‌توانید بهترین قالیشویی در آبیک را انتخاب و قالی و فرش‌های خود را به آن بسپارید. شستشوی فرش ماشینی و دستباف و همچنین مبل و موکت در این مرکز با تمیزترین کیفیت انجام می‌شود.

جهت دریافت خدمات از قالیشویی آبیک و مبلشویی آبیک با ما تماس بگیرید و در بخش نظرات، میزان رضایت خود را از قالیشویی ما به اشتراک بگذارید.

4/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا