قزوین

قالیشویی در آبیک | شستشوی فرش در آبیک

قالیشویی در آبیک قزوین : اگر نیاز به یک قالیشویی با سابقه و خوشنام در آبیک دارید با ما تماس بگیرید.

برای شستشوی قالی علاوه بر محل شستشو ، نیاز به یک فرد ماهر و توانمند می باشد، که بتواند فرش و قالی ها را تمیز و بدون آسیب بشوید. قالیشویی در آبیک با بهترین پرسنل در خدمت شما عزیزان می باشد.

جهت هماهنگی با شماره های 02644298100 – 02644218001 -02644218002 -02644218003-09010822286 تماس بگیرید

قالیشویی الف 02644298100
4/5 - (4 امتیاز)

بهترین روش شستشوی فرش

برای شستشوی فرش ماشینی، مناسبترین روش، استفاده از روش قالیشویی مدرن می باشد؛ زیرا استفاده از ماشین آلات اتوماتیک، صدمه کمتری به بافت فرش می رساند و به عمر فرش های ماشینی می افزاید.

قالیشویی در آبیک
قالیشویی خوب در آبیک


هر چند شستشوی فرش به روش دستی هم انجام می شود، ولی مراقبت بیشتری در شستشوی دستی نیاز می باشد.

تماس با قالیشویی در آبیک

برای شستشوی فرش های دستباف و ابریشمی توصیه می گردد از روش سنتی و با نظارت و عملکرد استادی ماهر و با تجربه در زمینه قالیشویی فرش های دستباف ، استفاده شود تا آسیبی به فرش های گران قیمت وارد نگردد.

خدمات قالیشویی آبیک چیست ؟

روش شستشوی فرش ها بر اساس رنگ و مدل نیز متغییر می باشد. در این مرکز شستشوی انواع فرش ماشینی ، دستباف ، ترک و ابریشم و همچنین شستشوی موکت ، پتو، مبل و خوشخواب و … انجام می گردد.

جهت ثبت سفارش قالیشویی در آبیک با ما تماس بگیرید.


تعرفه قالیشویی در آبیک

هزینه شست و شوی فرش در شهرهای مختلف متفاوت می باشد . تعیین قیمت قالیشویی علاوه بر خدمات خاص به تشخیص شرکت های قالیشویی به عواملی همانند رنگ فرش ، ماشینی و دستباف بودن فرش و قالی و همچنین جنس مواد بکاررفته و روش های شست و شو جمله بخارشویی، خشک شویی و شستشوی فر با آب داغ و مواد شوینده مورد استفاده نیز بستگی دارد.

هزینه قالیشویی بر اساس بافت فرش و شانه آن نیز می باشد. هر چه تار و پود فرش محکم تر و فشرده تر باشد مقاومت آن در برابر پاک کردن لکه ها بیشتر خواهد بود. فرش های دستباف و ابریشمی و با کیفیت بالا احتیاج به شرایطی ویژه در شستشو و همچنین خشک کردن نیاز دارند.
لکه هایی که شویندگی آن ها سخت می باشد، مانند : لکه های چربی و بدبو شوینده های مخصوصی را میطلبد که همین امر باعث افزایش نرخ قالیشویی می گردد.

برای مشاهده قالیشویی های برتر در قزوین کلیک کنید

رفوگری فرش در آبیک

عامل دیگری که بر هزینه نهایی قالیشویی اثرمی گذارد ،تعمیرات رفوی فرش و قالی است. سوختگی، پوسیدگی، پارگی یا ترمیم ریشه ها و ریشه زنی و سر ریشه دوزی مسایلی از رفوی فرش می باشد ، که در صورت نیاز به انجام این کارها باید در هنگام سفارش شستن قالی این موارد نیز ذکر گردد و هزینه رفوگری مازاد بر شستن قالی پرداخت گردد.

قالیشویی در آبیک | بهترین قالیشویی آبیک | قالشویی خوب در آبیک

قالیشویی در برغان
بهترین قالیشویی در آبیک

انتخاب قالیشویی خوب بر چه اساسی می باشد؟

قاعدتا هر گردی گردو نیست! پس هر قالیشویی هم نمی توان گفت تمیز می شوید ، انتخاب یک قالیشویی خوب بر اساس یک سری معیارها می باشد.

  • قالیشویی خوب باید وقت شناس و خوش قول باشد ، در زمان مقرر شده قالی را تحویل گرفته و در زمان مقرر شده نیز آن ار تحویل دهد.
  • بر اساس انتخاب نوع شستشو ، شستشوی فرش را انجام دهد. اگر هزینه اعلا شویی را دریافت کرده است باید فرش را بسیار تمیز بشوید، البته دلیل نمی شود در شستشوی عادی نیز کوتاهی کند. در هر صورت شخصی که فرش خود را به قالیشویی می سپارد ، انتظار دریافت فرش تمیز و بدون لکه دارد.
  • هزینه قالیشویی را طبق تعرفه دریافت نماید و از دریافت هزینه های اضافی اجتناب ورزد تا مشتریان دائمی داشته باشد.

آبیک از شهرستان های استان قزوین است. آبیک شهری صنعتی است که از صنایع معروف آن کارخانه سیمان آبیک و معادن سنگ سبز و زغال‌سنگ است.

آبیک- ویکی پدیا
4/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا