تهران

بهترین قالیشویی در اندیشه ⭐ شستشوی قالی [2 روزه] ✔️ ارزان و آنلاین

قالیشویی خوب در اندیشه برای شستشوی فرش، غبار روبی فرش، لکه گیری فرش، ترمیم فرش و شستشوی آن و دیگر خدمات قالیشویی، همراه شماست. بخش اصلی دکوراسیون منازل را فرش و مبل تشکیل می دهند؛ می توان گفت فرش بیشترین استفاده را دارد. جهت انتخاب یک قالیشویی در اندیشه جهت شستشوی فرش، گلیم، موکت و مبل می توانید از سایت تمیزشور، بهترین قالیشویی اندیشه را انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت کنید. فرش و قالی به علت قرار گرفتن در کف، هم از زیر خاک جذب می کند و هم از رو انواع کثیفی ها را به خود می گیرد. شستشوی انواع فرش ماشینی، دستباف، ابریشمی و گلیم با بهترین روش های شستشو در این مرکز انجام می شود.

معرفی بهترین قالیشویی در عظیمیه
معرفی بهترین قالیشویی در اندیشه
تحویل⏰2 روزه
محدوده📌اندیشه
قیمت⭐تعرفه مصوب
کیفیت👌درجه یک

قالیشویی اندیشه : شستشوی ارزان قالی در اندیشه، قالیشویی در فاز1 اندیشه ، قالیشویی در فاز2 اندیشه

ترمیم و مرمت فرش در اندیشه

فرش‌ها ممکن است بر اثر سوختگی یا پوسیدگی دچار آسیب شوند. در صورتی که فرش شما ارزشمند و قیمتی باشد می توانید آن را به دست تعمیرکار فرش بسپارید تا ترمیم شود. ترمیم و مرمت فرش‌های آسیب دیده ، ریشه بافی و شیرازه دوزی انواع فرش‌های دستباف و ماشینی در اندیشه توسط این مرکز قالیشویی انجام می‌شود.

شستشوی فرش دستباف در اندیشه

فرش دستباف نیاز به روش شستشوی خاصی دارد. به لحاظ بافت طبیعی که دارد نباید با هر دستگاه و هر نوع مواد شوینده‌ای شسته شود. شستشوی انواع فرش‌های خاص از قبیل فانتزی، بلژیکی، جیر و چرم دوزی شده با بالاترین کیفیت شستشو در کمترین زمان انجام می شود.

قالیشویی مدرن در اندیشه

مراکز قالیشویی، به صورت نیمه اتوماتیک و اتوماتیک فعالیت می نمایند. در روش قالیشویی به روش نیمه اتوماتیک، هم کارکنان و هم دستگاه های اتوماتیک در امر قالیشویی دخیل می باشند. در این روش تمامی وسایل مورد نیاز جهت شستن فرش از جمله فرچه، شلاق زن جهت آبگیری فرش و سایر لوازم دیگر مجهز به برق می باشند و تنها متصدی، وظیفه انجام مراحل را با دستگاه های برقی عهده دار می باشد.

از مزیت های قالیشویی نیمه اتوماتیک، نسبت به روش دستی؛ کاهش زمان اجرا می باشد.

در روش قالیشویی مکانیزه یا اتومات ، تمامی مراحل شستن فرش ها؛ از صفر تا صد ، توسط دستگاه های مکانیزه و به صورت اتومات انجام می شود و تنها برای جابجایی احتیاج به نیروی انسانی می باشد.

شستشوی فرش ماشینی در شهر جدید اندیشه

شستشوی انواع فرش های ماشینی زمینه روشن و تراکم بالا ، بدون چین و چروک و بجا ماندن هرگونه لک و کثیفی در کمترین زمان ممکن 

ارائه خدمات تخصصی قالیشویی در تهران، توسط سایت تمیزشور

لکه بری انواع فرش ها

لکه بری کامل و تضمینی انواع فرش های ماشینی و دستباف با قیمت بسیار مناسب.

سرویس دهی

انجام سرویس دهی منظم قالیشویی ، حتی در ایام تعطیل 

عودت در صورت عدم رضایت

عودت قالی و قرش در صورت عدم رضایت مشتری. ما به کیفیت خود اطمینان داریم.

بهترین قالیشویی شهر جدید اندیشه

 • قالیشویی در فاز 1 اندیشه 
 • قالیشویی در فاز 2 اندیشه
 • قالیشویی در فاز 3 اندیشه
 • قالیشویی در فاز 4 اندیشه
 • قالیشویی در فاز 5 اندیشه
 • قالیشویی در فاز 6 اندیشه

قالیشویی خوب در اندیشه

امروزه در شهرهای بزرگ خانواده ها، به دنبال یک قالیشویی خوب و با کیفیت می گردند؛ که هم مورد اعتماد باشد و هم وجدان کاری منصافه داشته باشد و فرش و قالی های کثیف آنها تحویل گرفته و تمیز تحویلشان دهد.

جهت هماهنگی با شماره 09356002940 تماس بگیرید

قالیشویی امید 09356002940
4.9/5 - (10 امتیاز)

قالیشویی ارزان در اندیشه
قالیشویی ارزان در اندیشه

بهترین قالیشویی در اندیشه 

قالیشویی ما در اندیشه در تمامی فازهای اندیشه ( 1 تا 6 ) فعالیت می نماید. 

قصد ما خدمت رسانی به تمامی عزیزانی است که در اندیشه زنگی می کنند. 

کادر مجرب قالیشویی تمیزشور، فرش های شما را تمیز شسته و تحویل می دهد. در صورت نارضایتی، شستشوی مجدد انجام خواهد شد.

قالیشویی ارزان در اندیشه، قالیشویی خوب در شهر جدید اندیشه 

برای یافتن قالیشویی خوب نیازی نیست هر بار یک قالیشویی را امتحان کنید. کافیست یک بار با ما تماس بگیرید تا ما خودمان را برای شما ثابت کنیم. 

قالیشویی که هم ارزان می شود و هم تمیز می شوید. 

در این روش فرش را، روی تسمه دستگاه های مخصوص قرار می دهند و خود دستگاه تا مرحله شستشو پیش می رود. سپس فرش ، داخل دستگاه آبگیر به صورت لوله در می آید و آب اضافی آن گرفته می شود. و در آخر فرش، توسط کارکنان قالیشویی ، به قسمت خشک کردن برده می شود و با بهره وری نور خورشید خشک می شود.

بهترین قالیشویی اندیشه
بهترین قالیشویی اندیشه

بهترین روش شستشوی فرش

برای شستشوی فرش ماشینی، مناسبترین روش، استفاده از روش قالیشویی مدرن می باشد؛ زیرا استفاده از ماشین آلات اتوماتیک، صدمه کمتری به بافت فرش می رساند و به عمر فرش های ماشینی می افزاید.
هر چند شستشوی فرش به روش دستی هم انجام می شود، ولی مراقبت بیشتری در شستشوی دستی نیاز می باشد.

شستشوی فرش دستباف در اندیشه

برای شستشوی فرش های دستباف و ابریشمی در اندیشه توصیه می گردد از روش سنتی و با نظارت و عملکرد استادی ماهر و با تجربه در زمینه قالیشویی فرش های دستباف ، استفاده شود تا آسیبی به فرش های گران قیمت وارد نگردد. برای شستشوی فرش دستباف در اندیشه با ما تماس بگیرید. 

روش شستشوی فرش ها بر اساس رنگ و مدل نیز متغییر می باشد.

تعرفه قالیشویی در اندیشه

هزینه شست و شوی فرش در شهرهای مختلف متفاوت می باشد ، تعیین قیمت قالیشویی علاوه بر خدمات خاص و تشویقی که شرکت های قالیشویی ارائه می‌دهند به عوامل دیگری همانند رنگ فرش ، ماشینی و دستباف بودن فرش و قالی و همچنین جنس مواد بکاررفته و روش های شست و شو جمله بخارشویی، خشک شویی و شستشوی فر با آب داغ و مواد شوینده مورد استفاده نیز بستگی دارد.

هزینه قالیشویی در اندیشه بر اساس بافت فرش و شانه آن نیز می باشد. هر چه تار و پود فرش محکم تر و فشرده تر باشد مقاومت آن در برابر پاک کردن لکه ها بیشتر خواهد بود. فرش های دستباف و ابریشمی و با کیفیت بالا احتیاج به شرایطی ویژه در شستشو و همچنین خشک کردن نیاز دارند.
لکه هایی که شویندگی آن ها سخت می باشد مانند لکه های چربی و بدبو شوینده های مخصوصی را میطلبد که همین امر باعث افزایش نرخ قالیشویی می گردد.

بهترین قالیشویی در اندیشه: خدمات قالیشویی در محل اندیشه

اکثر شرکت های قالیشویی، خدمات قالیشویی و شستشوی مبلمان در محل نیز ارائه می دهند. شاید در برخی موارد شستن فرش های راه پله فقط در همان محل میسر باشد و یا شستن مبل نیز به همین منوال ، بسیاری از شرکت ها این خدمات را در محل ارائه می دهند. 

شرکت نظافتی در اندیشه 

رفوگری فرش در اندیشه

عامل دیگری که بر هزینه نهایی قالیشویی اثرمی گذارد تعمیرات رفوی فرش و قالی است. سوختگی، پوسیدگی، پارگی یا ترمیم ریشه ها و ریشه زنی و سر ریشه دوزی مسایلی از رفوی فرش می باشد که در صورت نیاز به انجام این کارها باید در هنگام سفارش شستن قالی این موارد نیز ذکر گردد و هزینه رفوگری مازاد بر شستن قالی پرداخت گردد.

برای تماس با قالیشویی در مناطق شهرک جدید اندیشه کلیک کنید: 

 • قالیشویی در فاز یک اندیشه 
 • قالیشویی در فاز دو اندیشه 
 • قالیشویی در فاز سه اندیشه 
 • قالیشویی در فاز چهار اندیشه 
 • قالیشویی در فاز پنج اندیشه 
 • قالیشویی در فاز شش اندیشه 

شهر جدید اندیشه شهری در شهرستان شهریار از توابع استان تهران است. این شهر در ۲۰ کیلومتری تهران و ۷ کیلومتری کرج قرار دارد.

شهرک جدید اندیشه

قالیشویی خوب در اندیشه
قالیشویی خوب در اندیشه

خدمات کارخانه های قالیشویی اندیَشه

 • شستشوی فرش ماشینی به صورت تخصصی
 • شستشوی فرش دستباف به صورت تخصصی
 • شستشوی فرش ابریشم به صورت تخصصی
 • شستشوی موکت به صورت تخصصی
 • شستشوی تابلو فرش
 • ضد بید کردن فرش ابریشم
 • ترمیم ریشه فرش
 • مبل شویی و یا شستشوی
 • رفو گری فرش
 • لکه گیری انواع فرش
چقدر طول میکشد تا قالی و فرش شسته شود؟

بعد از تحویل فرش به بهترین قالیشویی اندیشه، حدود 2 روز طول میکشد که فرش و قالی شما در کارخانه شسته شده و خشک شود و به شما تحویل داده شود.

تعرفه قالیشویی در اندیشه چقدر است؟

نرخ قالیشویی هر ساله توسط اتحادیه به شرکت های قالی شویی اعلام میشود. ما نیز بر اساس نرخ مصوب و با ارائه تخفیف به مشتری، هزینه کار را به مشتری اعلام میکنیم. جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

جمع بندی

در این مقاله از https://tamizshoor.ir به معرفی بهترین قالیشویی در اندیشه پرداخیتم و خدمات آن را بررسی کردیم. در صورتی که تمایل به شستن فرش، قالی، قالیچه، موکت و پتو در محدوده اندیشه را دارید با شماره درج شده تماس بگیرید.

4.9/5 - (10 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا