قالیشویی کرج

قالیشویی در برغان | شستشوی فرش در روستای برغان کرج

قالیشویی در برغان : شستشوی فرش در روستای برغان کرج

برای شستشوی قالی علاوه بر محل شستشو نیاز به یک فرد ماهر و توانمند نیز می باشد، که بتواند فرش و قالی ها را تمیز و بدون آسیب بشوید. برای ارتباط با قالیشویی در روستای برغان کرج با ما تماس بگیرید.

جهت هماهنگی با شماره های زیر تماس بگیرید:

09905591271

ثبت سفارش 09905591271
Rate this post

بهترین روش شستشوی فرش

برای شستشوی فرش ماشینی، مناسبترین روش، استفاده از روش قالیشویی مدرن می باشد؛ زیرا استفاده از ماشین آلات اتوماتیک، صدمه کمتری به بافت فرش می رساند و به عمر فرش های ماشینی می افزاید.

قالیشویی در روستای برغان کرج


هر چند شستشوی فرش به روش دستی هم انجام می شود، ولی مراقبت بیشتری در شستشوی دستی نیاز می باشد.

قالیشویی در روستای برغان کرج

برای شستشوی فرش های دستباف و ابریشمی توصیه می گردد از روش سنتی و با نظارت و عملکرد استادی ماهر و با تجربه در زمینه قالیشویی فرش های دستباف ، استفاده شود تا آسیبی به فرش های گران قیمت وارد نگردد.

روش شستشوی فرش ها بر اساس رنگ و مدل نیز متغییر می باشد.

جهت ثبت سفارش قالیشویی در برغان ( کرج ) با ما تماس بگیرید.


تعرفه قالیشویی در روستای برغان کرج

هزینه شست و شوی فرش در شهرهای مختلف متفاوت می باشد. تعیین قیمت قالیشویی علاوه بر خدمات خاص به تشخیص شرکت های قالیشویی به عواملی همانند رنگ فرش ، ماشینی و دستباف بودن فرش و قالی و همچنین جنس مواد بکاررفته و روش های شست و شو جمله بخارشویی، خشک شویی و شستشوی فر با آب داغ و مواد شوینده مورد استفاده نیز بستگی دارد.

هزینه قالیشویی بر اساس بافت فرش و شانه آن نیز می باشد. هر چه تار و پود فرش محکم تر و فشرده تر باشد مقاومت آن در برابر پاک کردن لکه ها بیشتر خواهد بود. فرش های دستباف و ابریشمی و با کیفیت بالا احتیاج به شرایطی ویژه در شستشو و همچنین خشک کردن نیاز دارند.
لکه هایی که شویندگی آن ها سخت می باشد، مانند : لکه های چربی و بدبو شوینده های مخصوصی را میطلبد که همین امر باعث افزایش نرخ قالیشویی می گردد.

برای مشاهده قالیشویی های برتر در کرج کلیک کنید

رفوگری فرش در روستای برغان

عامل دیگری که بر هزینه نهایی قالیشویی اثرمی گذارد ،تعمیرات رفوی فرش و قالی است. سوختگی، پوسیدگی، پارگی یا ترمیم ریشه ها و ریشه زنی و سر ریشه دوزی مسایلی از رفوی فرش می باشد ، که در صورت نیاز به انجام این کارها باید در هنگام سفارش شستن قالی این موارد نیز ذکر گردد و هزینه رفوگری مازاد بر شستن قالی پرداخت گردد.

قالیشویی در برغان | بهترین قالیشویی برغان | قالشویی خوب در برغان

قالیشویی در برغان
قالیشویی برغان

انتخاب قالیشویی خوب بر چه اساسی می باشد؟

قاعدتا هر گردی گردو نیست! پس هر قالیشویی هم نمی توان گفت تمیز می شوید ، انتخاب یک قالیشویی خوب بر اساس یک سری معیارها می باشد.

  • قالیشویی خوب باید وقت شناس و خوش قول باشد ، در زمان مقرر شده قالی را تحویل گرفته و در زمان مقرر شده نیز آن ار تحویل دهد.
  • بر اساس انتخاب نوع شستشو ، شستشوی فرش را انجام دهد. اگر هزینه اعلا شویی را دریافت کرده است باید فرش را بسیار تمیز بشوید، البته دلیل نمی شود در شستشوی عادی نیز کوتاهی کند. در هر صورت شخصی که فرش خود را به قالیشویی می سپارد ، انتظار دریافت فرش تمیز و بدون لکه دارد.
  • هزینه قالیشویی را طبق تعرفه دریافت نماید و از دریافت هزینه های اضافی اجتناب ورزد تا مشتریان دائمی داشته باشد.

روستای برغان یکی از روستاهای دیدنی شهرستان ساوجبلاغ است و به دلیل قرارگیری در مسیر کرج به سمت کردان از رونق گردشگری بسیاری برخوردار است.

برغان – ایرانی جو
Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا