قالیشویی تهران

بهترین قالیشویی شهر قدس تهران ✔️ شستشوی قالی، قالیچه، موکت در شهر قدس

قالیشویی در شهر قدس برای خدمات دهی شستشوی فرش و قالی با استفاده از مواد شوینده درجه یک در خدمت شماست. استفاده از مواد شوینده مرغوب و درجه یک برای شستشوی فرش بسیار مهم می‌باشد. مواد شوینده موجب تثبیت رنگ فرش می‌شود و به آن تازگی و جلا می‌بخشد. از بین بردن لکه‌ها و کثیفی‌های فرش، نیاز به شستشوی حرفه‌ای در قالیشویی دارد. این مرکز قالیشویی با استفاده از دستگاه‌های قالیشویی اتوماتیک و مدرن این امکان را برای شما فراهم آورده است؛ که فرش خود را به قالیشویی بسپارید و در سریعترین زمان آن را تمیز تحویل بگیرید. شرایط استفاده از تمامی خدمات قالیشویی در شهر قدس تهران در ادامه بیان شده است، با ما همراه باشید.

معرفی بهترین قالیشویی در شهر قدس
معرفی بهترین قالیشویی در شهر قدس
تحویل⏰2 روزه
محدوده📌شهر قدس
قیمت⭐تعرفه مصوب
کیفیت👌درجه یک

انتخاب قالیشویی خوب در شهر قدس

هر خانه‌ای دارای فرش‌های زیبا می‌باشد و هر خانم خانه‌داری فرش‌هایش را دوست دارد و دلش می‌خواهد فرش و قالی‌هایش را به یک قالیشویی باکیفیت بسپارد، که هم کاملا تمیزشسته شود و هم در زمان مورد دلخواه آن را تحویل بگیرد.

همیشه برای یافتن بهترین‌ها نیاز نیست در سطح شهر بگردید! کافیست برای تماس با قالیشویی خوب در شهر قدس با شماره درج شده در تمیزشور تماس بگیرید.

قالیشویی‌ها اغلب انواع خدمات شستشو را ارائه می‌دهند. برای مشاهده بهترین قالیشویی‌های غرب تهران در مناطق مورد نظرتان کلیک کنید.

خدمات قابل ارائه در قالیشویی شهر قدس

  • شستشوی فرش ماشینی
  • شستشوی فرش دستباف
  • شستشوی تابلو فرش
  • شستشوی موکت و مبل
  • رفوگری فرش
  • ترمیم ریشه فرش
  • لکه گیری فرش
  • شستشوی خوشخواب

شستشوی فرش و قالی در شهر قدس

سال‌های پیشتر، اغلب اشخاص فرش‌های خود را با مصرف آب فراوان می‌شستند، اما با روند افزایش جمعیت و مدرنیزه‌تر شدن شهر، و کم شدن فضای زندگی بعلت آپارتمان نشینی؛ افراد ترجیح می‌دهند که فرش‌های خود را به قالیشویی خوب بسپارند؛ تا هم در وقت خود صرفه جویی کرده باشند و هم در هزینه صرفه جویی کرده باشند.

شستشوی فرش دستباف و تابلو فرش در شهر قدس
شستشوی فرش با حفظ کیفیت رنگ اولیه و از بین بردن لکه‌ها

✔️ نحوه ثبت سفارش:

جهت ارائه سفارش به قالیشویی شهر قدس، فقظ کافیست با ما تماس بگیرید تا کارکنان این مجموعه جهت تحویل قالی  به محل شما اعزام شوند. نحوه شستشو توسط خود شما انتخاب می‌شود و در فاکتور شما ثبت می‌گردد. روش‌های شستشو بستگی به نوع فرش شما دارد که با توضیحات توسط کارکنان مجموعه می‌توانید روش شستشو را انتخاب نمایید.

✔️ نحوه تحویل فرش پس از شستشو:

پس از شستن فرش‌ها، قالیشویی با شما تماس می‌گیرد و جهت تحویل فرش با شما هماهنگ می‌کند. در صورتی که تحویل فرش را با کاور و بسته بندی انتخاب کرده باشید، فرش لول شده و کاور شده خدمت شما در زمان هماهنگ شده ارسال می‌گردد.

پرسنل قالیشویی فرش را تا واحد شما حمل می‌کنند و درب واحد آن را تحویل می‌دهند.

شستشوی موکت در شهر قدس

در اغلب خانه‌ها از موکت استفاده می‌شود. انواع مختلفی از موکت‌ها وجود دارد: موکت ساده، موکت پرز بلند، موکت فانتزی و غیره.

شستن موکت‌های کوچک در خانه مقدور می‌باشد. اما برای شستن موکت‌های بزرگ می‌توانید از قالیشویی‌ها کمک بگیرید. قالیشویی شهر قدس علاوه بر شستشوی قالی و فرش، موکت‌ نیز می‌شوید. اگر موکت‌های شما قابل جدا کردن نیست، باید در محل شسته شود! خوشبختانه قالیشویی شهر قدس؛ شستشوی موکت را در محل برایتان انجام می‌دهد.

جهت هماهنگی با شماره 02144993082 – 09120641845 تماس بگیرید

قالیشویی پیرمرد 02144993082
4.4/5 - (21 امتیاز)

مواد شوینده مناسب برای شستشوی فرش و قالی

برای هر کاری المان‌های مختلفی وجود دارد. نحوه شستشو و اپراتور و وسیله شستشو یک معقوله بسیار با اهمیتی برای قالیشویی می‌باشد و اما انتخاب مواد شوینده مناسب با فرش هم بسیار موثر می‌باشد.

مواد شوینده باید با نوع کثیفی فرش انتخاب شود؛ تا بتواند کاملا فرش و قالی شما را تمیز کند. در اتمام کار نیز باید مواد شوینده کاملا از فرش پاک شود تا اثرات بجای مانده از آن بعدا به فرش آسیبی نرساند.

قالیشویی باید به لکه‌های فرش توجه کند، اگر لکه روغن یا رنگ بر روی آن وجود دارد و قابل پاک کردن می‌باشد آن را با مواد شوینده موثر تمیز نماید.

برای استفاده از خدمات مبل شویی در شهر قدس کلیک کنید.

شستشو با بهترین مواد شوینده

برای اینکه فرش‌های زیبایتان را به قالیشویی بسپارید حتما دلهره دارید که فرشتان آسیب نبیند! 

استفاده از مواد شوینده و شامپو فرش‌های با کیفیت بالا، موجب ثبات رنگی فرش و همچنین حفظ کیفیت بافت می‌شود. در این مرکز از مواد شوینده درجه یک استفاده می‌شود.

انتخاب یک قالیشویی خوب می‌تواند این اطمینان را برایتان ایجاد کند که فرش شما، به بهترین نحو شسته شده و بدون هیچ آسیبی تحویل داده می‌شود. البته اگر در حین شستشو توسط کارخانه‌های قالیشویی، فرش یا قالی شما آسیب ببیند، قالیشویی موظف به پرداخت خسارت به شما می‌باشد.

شستشوی فرش دستباف

تعرفه قالیشویی در شهر قدس

بیش از هر چیزی هزینه شستشو برای افراد مهم می‌باشد. که آیا به اندازه هزینه‌ای که پرداخت می‌نمایند کیفیت دریافت می‌کنند؟

هزینه و قیمت‌های شستشو متفاوت می‌باشد. بستگی به نوع فرش و انتخاب شما جهت شستشو دارد. همچنین در برخی مناطق هزینه حمل نیز دریافت می‌گردد. قالیشویی شهر قدس؛ بر اساس تعرفه‌های مصوب اتحادیه خدمات ارائه می‌دهد. در قبال این هزینه‌های دریافتی سعی بر آن دارد تا فرش، قالی و موکت‌های شما را با تمیزترین روش‌های شستشو، به دست شما برساند.

انواع روش‌های شستشوی قالی و فرش در قالیشویی شهر قدس

درست است که در بسیاری از کارخانه‌های قالیشویی از دستگاه‌های قالیشویی اتوماتیک اسفاده می‌شود، اما فرش‌های دستباف و تابلو فرش و فرش‌های خاص را نمی‌توان با روش مکانیزه شست و نیاز به روش‌های شستشوی دستی است.

✔️ شستشوی فرش و قالی با استفاده از روش‌های سنتی

شستشو به روش سنتی همان شستن فرش و قالی با روش‌های خانگی است که با جارو، پارو و فرچه می‌باشد. این روش شستشو احتیاج به تلاش زیاد و زمان زیادتری دارد. مصرف آب نیز در ین روش بسیار بالاست. عموما با مواد شوینده معمولی نیز شسته می‌شود.

✔️ شستشوی فرش و قالی به روش خشک شویی

روش خشک شویی توسط کارخانه‌های قالیشویی انجام می‌شود. در این روش از پودرهای جذب بعنوان تمیز کننده استفاده می‌شود و در نهایت بوسیله جاروبرقی آن را تمیز می‌کنند. این روش احتیاج به فرد متخصص دارد.

✔️ شستشوی فرش و قالی با استفاده از بخار

بخارشویی نیز روش دیگری است که برای شستشوی فرش و قالی به کار می‌رود. دستگاه بخار شور ویژه‌ای که در قالیشویی‌ها وجود دارد مناسب این روش می‌‌باشد. این روش نیز نیازمند فرد متخصص می‌باشد. البته مشابهت به همان بخارشوی خانگی دارد که برای تمیز کردن سطح کوچک بکار می‌رود.

شستشوی فرش ماشینی با دستگاه قالیشویی اتومات در شهر قدس

شستن فرش توسط قالی شویی علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه؛ به طول عمر فرش نیز کمک می‌کند. انتخاب مواد شوینده و نحوه شستشو در طول عمر و ماندگاری بافت فرش موثر می‌باشد. برای استفاده از خدمات نظافت منزل در شهر قدس، با شرکت نظافتی معتبر کلیک کنید!

بهترین قالیشویی در شهر قدس

اکثر شرکت های قالیشویی، خدمات قالیشویی و شستشوی مبلمان در محل نیز ارائه می دهند. گاهی شستن فرش‌های راه پله فقط در محل میسر می‌باشد و یا شستن مبل نیز به همین منوال، ما برای انجام خدمات در محل آماده‌ایم.

رفوگری فرش در شهر قدس

عامل دیگری که بر هزینه نهایی قالیشویی اثر می‌گذارد تعمیرات رفوی فرش و قالی است. سوختگی، پوسیدگی، پارگی یا ترمیم ریشه‌ها و ریشه زنی و سر ریشه دوزی مسایلی از رفوی فرش می‌باشد. به هنگام ثبت سفارش موارد لازم ذکر شود.

قالیشویی ارزان در شهر قدس

هر ساله تعرفه‌های مشخصی به قالیشویی‌ها ابلاغ می‌شود. اما متاسفانه گاها برخی از قالیشویی‌ها از این تعرفه‌های پیروی نمی‌کنند. با افزایش هزینه‌های و نابسامانی اقتصاد در کشور، ما همواره طبق نرخ اتحادیه تعرفه دریافت می‌کنیم و در مناسبت‌های ویژه مانند ایام نوروز نیز تخفیفات ویژه لحاظ می‌کنیم. برای استفاده از خدمات ویژه قالیشویی ارزان در شهر قدس با ما تماس بگیرید.

روال شستشوی فرش و قالی در شهر قدس به چه صورت است؟

کافی است با شماره درج شده در تمیزشور تماس بگیرید تا ضمن هماهنگی اولیه، آدرس شما دریافت شده و نیروهای قالیشویی برای تحویل فرش به محل شما مراجعه کنند.

هزینه شستشوی قالی در شهر قدس چقدر است؟

از آنجا که قالیشویی و خدمات آن زیر نظر اتحادیه قالیشویی می‌باشد، تمامی هزینه‌ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می‌گردد و در حین دریافت سفارش فاکتور داده می شود.

آیا لکه‌های قالی، موکت و گلیم با شستشو کاملا تمیز می‌شوند؟

بله، در فرایند شستشو، از دستگاه‌های مدرن و به روز استفاده می‌شود و همچنین از شوینده‌های قوی در حین شستشو استفاده می‌کنیم، قطعا فرش و موکت شما کاملا تمیز خواهد شد.

شماره تماس قالیشویی خوب در شهر قدس

برای شستن انواع قالی، قالیچه، فرش و موکت در محدوده شهر قدس می‌توانید با شماره درج شده در https://tamizshoor.ir تماس بگیرید؛ و سفارش خود را به یک قالیشویی خوب در شهر قدس بسپارید. قیمت ارزان و کیفیت بالا در کلیه خدمات قالیشویی شهر قدس لحاظ شده است. در قالیشویی شهر قدس؛ استفاده از مواد شوینده مرغوب، همیشه حرف اول را می‌زند.

4.4/5 - (21 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا