قالیشویی کرج

قالیشویی در طالقان | شستشوی فرش در طالقان

قالیشویی در طالقان : اگر نیاز به یک قالیشویی با سابقه و خوشنام در طالقان دارید با ما تماس بگیرید.

برای شستشوی قالی علاوه بر محل شستشو ، نیاز به یک فرد ماهر و توانمند می باشد، که بتواند فرش و قالی ها را تمیز و بدون آسیب بشوید. قالیشویی در طالقان با بهترین پرسنل در خدمت شما عزیزان می باشد.

جهت هماهنگی با شماره های زیر تماس بگیرید:

09905591271

ثبت سفارش 09905591271
5/5 - (1 امتیاز)

بهترین روش شستشوی فرش

برای شستشوی فرش ماشینی، مناسبترین روش، استفاده از روش قالیشویی مدرن می باشد؛ زیرا استفاده از ماشین آلات اتوماتیک، صدمه کمتری به بافت فرش می رساند و به عمر فرش های ماشینی می افزاید.

قالیشویی در طالقان
قالیشویی خوب در طالقان


هر چند شستشوی فرش به روش دستی هم انجام می شود، ولی مراقبت بیشتری در شستشوی دستی نیاز می باشد.

تماس با قالیشویی در طالقان

برای شستشوی فرش های دستباف و ابریشمی توصیه می گردد از روش سنتی و با نظارت و عملکرد استادی ماهر و با تجربه در زمینه قالیشویی فرش های دستباف ، استفاده شود تا آسیبی به فرش های گران قیمت وارد نگردد.

خدمات قالیشویی طالقان چیست ؟

روش شستشوی فرش ها بر اساس رنگ و مدل نیز متغییر می باشد. در این مرکز شستشوی انواع فرش ماشینی ، دستباف ، ترک و ابریشم و همچنین شستشوی موکت ، پتو، مبل و خوشخواب و … انجام می گردد.

جهت ثبت سفارش قالیشویی در طالقان با ما تماس بگیرید.


تعرفه قالیشویی در طالقان

هزینه شست و شوی فرش در شهرهای مختلف متفاوت می باشد . تعیین قیمت قالیشویی علاوه بر خدمات خاص به تشخیص شرکت های قالیشویی به عواملی همانند رنگ فرش ، ماشینی و دستباف بودن فرش و قالی و همچنین جنس مواد بکاررفته و روش های شست و شو جمله بخارشویی، خشک شویی و شستشوی فر با آب داغ و مواد شوینده مورد استفاده نیز بستگی دارد.

هزینه قالیشویی بر اساس بافت فرش و شانه آن نیز می باشد. هر چه تار و پود فرش محکم تر و فشرده تر باشد مقاومت آن در برابر پاک کردن لکه ها بیشتر خواهد بود. فرش های دستباف و ابریشمی و با کیفیت بالا احتیاج به شرایطی ویژه در شستشو و همچنین خشک کردن نیاز دارند.
لکه هایی که شویندگی آن ها سخت می باشد، مانند : لکه های چربی و بدبو شوینده های مخصوصی را میطلبد که همین امر باعث افزایش نرخ قالیشویی می گردد.

برای مشاهده قالیشویی های برتر در کرج کلیک کنید

رفوگری فرش در طالقان

عامل دیگری که بر هزینه نهایی قالیشویی اثرمی گذارد ،تعمیرات رفوی فرش و قالی است. سوختگی، پوسیدگی، پارگی یا ترمیم ریشه ها و ریشه زنی و سر ریشه دوزی مسایلی از رفوی فرش می باشد ، که در صورت نیاز به انجام این کارها باید در هنگام سفارش شستن قالی این موارد نیز ذکر گردد و هزینه رفوگری مازاد بر شستن قالی پرداخت گردد.

قالیشویی در طالقان | بهترین قالیشویی طالقان | قالشویی خوب در طالقان

قالیشویی در طالقان
بهترین قالیشویی در طالقان

انتخاب قالیشویی خوب بر چه اساسی می باشد؟

قاعدتا هر گردی گردو نیست! پس هر قالیشویی هم نمی توان گفت تمیز می شوید ، انتخاب یک قالیشویی خوب بر اساس یک سری معیارها می باشد.

  • قالیشویی خوب باید وقت شناس و خوش قول باشد ، در زمان مقرر شده قالی را تحویل گرفته و در زمان مقرر شده نیز آن ار تحویل دهد.
  • بر اساس انتخاب نوع شستشو ، شستشوی فرش را انجام دهد. اگر هزینه اعلا شویی را دریافت کرده است باید فرش را بسیار تمیز بشوید، البته دلیل نمی شود در شستشوی عادی نیز کوتاهی کند. در هر صورت شخصی که فرش خود را به قالیشویی می سپارد ، انتظار دریافت فرش تمیز و بدون لکه دارد.
  • هزینه قالیشویی را طبق تعرفه دریافت نماید و از دریافت هزینه های اضافی اجتناب ورزد تا مشتریان دائمی داشته باشد.

طالقان شهری در شهرستان طالقان واقع در استان البرز ایران است. این شهر در منطقه‌ای ییلاقی و خوش اب و هوا، منطقه ای توریستی و زیبا و سرسبز، پرآب در میان رشته کوه البرز و در ۱۳۳ کیلومتری شمال غربی شهر تهران قرار گرفته‌است.

طالقان
5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا