تهران

بهترین قالیشویی در فاز 6 اندیشه ⭐ شستشوی قالی [2 روزه] ✔️ارزان

بخش اصلی دکوراسیون منازل را فرش و مبل تشکیل می دهند؛ می توان گفت فرش بیشترین استفاده را دارد. جهت انتخاب یک قالیشویی در فاز 6 اندیشه جهت شستشوی فرش، گلیم، موکت و مبل می توانید از سایت تمیزشور، بهترین قالیشویی فاز شیش اندیشه را انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت کنید. فرش و قالی به علت قرار گرفتن در کف، هم از زیر خاک جذب می کند و هم از رو انواع کثیفی ها را به خود می گیرد. شستشوی انواع فرش ماشینی، دستباف، ابریشمی و گلیم با بهترین روش های شستشو در این مرکز انجام می شود.

معرفی بهترین قالیشویی در فاز 6 اندیشه
معرفی بهترین قالیشویی در فاز 6 اندیشه
تحویل⏰2 روزه
محدوده📌فاز 6 اندیشه
قیمت⭐تعرفه مصوب
کیفیت👌درجه یک

قالیشویی فاز 6 اندیشه: شستشوی ارزان قالی در فاز 6 شهرجدید اندیشه

شما به راحتی میتوانید با یک تماس با قالیشویی، سفارش خود را ثبت کنید. افراد و متخصصین کار ، در کمترین زمان در محل شما حاضر شده و فرش و قالی شما را دریافت میکنندو پس از شستشو، در محل، به شما تحویل میدهند.

ترمیم و مرمت فرش

ترمیم و مرمت فرش های آسیب دیده ، ریشه بافی و شیرازه دوزی انواع فرشهای دستباف و ماشینی 

شستشوی فرش دستباف

شستشوی انواع فرش های خاص از قبیل فانتزی ، بلژیکی ، جیر و چرم دوزی شده با بالاترین کیفیت شستشو در کمترین زمان 

شستشوی فرش ماشینی

شستشوی انواع فرش های ماشینی زمینه روشن و تراکم بالا ، بدون چین و چروک و بجا ماندن هرگونه لک و کثیفی در کمترین زمان ممکن 

ارائه خدمات تخصصی قالیشویی در اندیشه، توسط سایت تمیزشور

لکه بری انواع فرش ها

لکه بری کامل و تضمینی انواع فرش های ماشینی و دستباف با قیمت بسیار مناسب .

سرویس دهی سریع

انجام سرویس دهی منظم قالیشویی ، حتی در ایام تعطیل 

عودت در صورت عدم رضایت

عودت قالی و قرش در صورت عدم رضایت مشتری.ما به کیفیت خود اطمینان داریم.

قالیشویی خوب در فاز 6 اندیشه: قالیشویی تمیز شور

امروزه در شهرهای بزرگ خانواده ها، به دنبال یک قالیشویی خوب و با کیفیت می گردند؛ که هم مورد اعتماد باشد و هم وجدان کاری منصافه داشته باشد و فرش و قالی های کثیف آنها تحویل گرفته و تمیز تحویلشان دهد.

قالیشویی مدرن در فاز شش شهر جدید اندیشه

مراکز قالیشویی، به صورت نیمه اتوماتیک و اتوماتیک فعالیت می نمایند. در روش قالیشویی به روش نیمه اتوماتیک، هم کارکنان و هم دستگاه های اتوماتیک در امر قالیشویی دخیل می باشند. در این روش تمامی وسایل مورد نیاز جهت شستن فرش از جمله فرچه، شلاق زن جهت آبگیری فرش و سایر لوازم دیگر مجهز به برق می باشند و تنها متصدی، وظیفه انجام مراحل را با دستگاه های برقی عهده دار می باشد.

از مزیت های قالیشویی نیمه اتوماتیک، نسبت به روش دستی؛ کاهش زمان اجرا می باشد.

جهت هماهنگی با شماره 09356002940 تماس بگیرید

قالیشویی امید 09356002940
Rate this post

در روش قالیشویی مکانیزه یا اتومات ، تمامی مراحل شستن فرش ها؛ از صفر تا صد ، توسط دستگاه های مکانیزه و به صورت اتومات انجام می شود و تنها برای جابجایی احتیاج به نیروی انسانی می باشد.

قالیشویی ارزان در فاز 6 اندیشه
قالیشویی ارزان در فاز 6 اندیشه

در این روش فرش را، روی تسمه دستگاه های مخصوص قرار می دهند و خود دستگاه تا مرحله شستشو پیش می رود. سپس فرش ، داخل دستگاه آبگیر به صورت لوله در می آید و آب اضافی آن گرفته می شود. و در آخر فرش، توسط کارکنان قالیشویی ، به قسمت خشک کردن برده می شود و با بهره وری نور خورشید خشک می شود.

قالیشویی در فاز شش اندیشه برای انجام خدمات قالیشویی در خدمت شما می باشد.

بهترین قالیشویی فاز 6 اندیشه
بهترین قالیشویی فاز 6 اندیشه

بهترین روش شستشوی فرش

برای شستشوی فرش ماشینی در فاز 6 شهر جدید اندیشه، مناسبترین روش، استفاده از روش قالیشویی مدرن می باشد؛ زیرا استفاده از ماشین آلات اتوماتیک، صدمه کمتری به بافت فرش می رساند و به عمر فرش های ماشینی می افزاید.
هر چند شستشوی فرش به روش دستی هم انجام می شود، ولی مراقبت بیشتری در شستشوی دستی نیاز می باشد.

شستشوی فرش دستباف در فاز 6 اندیشه

برای شستشوی فرش های دستباف و ابریشمی در فاز 6 اندیشه توصیه می گردد از روش سنتی و با نظارت و عملکرد استادی ماهر و با تجربه در زمینه قالیشویی فرش های دستباف ، استفاده شود تا آسیبی به فرش های گران قیمت وارد نگردد.

روش شستشوی فرش ها بر اساس رنگ و مدل نیز متغییر می باشد.

تعرفه قالیشویی در فاز 6 اندیشه

هزینه شست و شوی فرش در شهرهای مختلف متفاوت می باشد ، تعیین قیمت قالیشویی علاوه بر خدمات خاص و تشویقی که شرکت های قالیشویی ارائه می‌دهند به عوامل دیگری همانند رنگ فرش ، ماشینی و دستباف بودن فرش و قالی و همچنین جنس مواد بکاررفته و روش های شست و شو جمله بخارشویی، خشک شویی و شستشوی فر با آب داغ و مواد شوینده مورد استفاده نیز بستگی دارد.

هزینه قالیشویی بر اساس بافت فرش و شانه آن نیز می باشد. هر چه تار و پود فرش محکم تر و فشرده تر باشد مقاومت آن در برابر پاک کردن لکه ها بیشتر خواهد بود. فرش های دستباف و ابریشمی و با کیفیت بالا احتیاج به شرایطی ویژه در شستشو و همچنین خشک کردن نیاز دارند.
لکه هایی که شویندگی آن ها سخت می باشد مانند لکه های چربی و بدبو شوینده های مخصوصی را میطلبد که همین امر باعث افزایش نرخ قالیشویی می گردد.

هزینه ی شستشوی قالی در فاز 6 اندیشه همانند سایر مناطق می باشد.

خدمات قالیشویی در محل فاز 6 اندیشه

اکثر شرکت های قالیشویی، خدمات قالیشویی و شستشوی مبلمان در محل نیز ارائه می دهند. شاید در برخی موارد شستن فرش های راه پله فقط در همان محل میسر باشد و یا شستن مبل نیز به همین منوال ، بسیاری از شرکت ها این خدمات را در محل ارائه می دهند.

برای تماس با قالیشویی در فاز 6 اندیشه کافیست با ما تماس گرفته و در سریعترین زمان فرش خود را برای شستشو تحویل دهید. 

رفوگری فرش در فاز 6 شهر جدید اندیشه

عامل دیگری که بر هزینه نهایی قالیشویی اثرمی گذارد تعمیرات رفوی فرش و قالی است. سوختگی، پوسیدگی، پارگی یا ترمیم ریشه ها و ریشه زنی و سر ریشه دوزی مسایلی از رفوی فرش می باشد که در صورت نیاز به انجام این کارها باید در هنگام سفارش شستن قالی این موارد نیز ذکر گردد و هزینه رفوگری مازاد بر شستن قالی پرداخت گردد.

قالیشویی فاز 6 اندیشه

شستشوی فرش در فاز شیش اندیشه با بهترین کیفیت – شستشوی موکت در فاز 6 اندیشه

قالیشویی ارزان در کرج

خدمات کارخانه های قالیشویی فاز 6 اندیشه

  • شستشوی فرش ماشینی به صورت تخصصی
  • شستشوی فرش دستباف به صورت تخصصی
  • شستشوی فرش ابریشم به صورت تخصصی
  • شستشوی موکت به صورت تخصصی
  • شستشوی تابلو فرش
  • ضد بید کردن فرش ابریشم
  • ترمیم ریشه فرش
  • مبل شویی و یا شستشوی
  • رفو گری فرش
  • لکه گیری انواع فرش
چقدر طول میکشد تا قالی و فرش شسته شود؟

بعد از تحویل فرش به بهترین قالیشویی فاز شش اندیشه، حدود 2 روز طول میکشد که فرش و قالی شما در کارخانه شسته شده و خشک شود و به شما تحویل داده شود.

تعرفه قالیشویی در فاز 6 اندیشه چقدر است؟

نرخ قالیشویی هر ساله توسط اتحادیه به شرکت های قالی شویی اعلام میشود. ما نیز بر اساس نرخ مصوب و با ارائه تخفیف به مشتری، هزینه کار را به مشتری اعلام میکنیم. جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

جمع بندی

در این مقاله از https://tamizshoor.ir به معرفی بهترین قالیشویی در فاز 6 اندیشه پرداخیتم و خدمات آن را بررسی کردیم. در صورتی که تمایل به شستن فرش، قالی، قالیچه، موکت و پتو در محدوده فاز 6 اندیشه را دارید با شماره درج شده تماس بگیرید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا