دسته‌بندی نشده

قالیشویی قم : بهترین نوع شستشوی قالی و موکت

قالیشویی در قم : اگر می خواهید فرش هایتان را به یک قالیشویی خوب بسپارید با تمیز شور همراه باشید.

شستشوی فرش و موکت

در بخش نظافت فرش ها و موکت ها از جمله وسیله هایی می باشند که بسیار در معرض کثیفی قرار دارند. قالی ها چون بصورت مستمر زیر پا می باشند، نیاز به شستشوی سالیانه یک الی دو باردارند.

قالی های خود را به بهترین قالیشویی در قم بسپارید.

قالیشویی ارزان قیمت و مناسب با سرویس رایگان در قم

فرش های دستباف چگونه شسته می شود؟

فرش های دستباف بعلت ارزش قیمتی که دارند نیاز به مراقبت بیشتری در زمان شستشو دارند. این فرش ها باید مواد شوینده مناسب و روش های شستشوی مناسب، شسته شوند.

فرش های ماشینی چگونه شسته می شود؟

فرش های ماشینی بنا به بافت سبکتری که دارند در اغلب کارخانه های قالیشویی به روش های مدرن و با دستگاه های مکانیزه شسته می شوند.

سرویس دهی رایگان قالیشویی در قم

شرکت های قالیشویی ، برای تحویل قالی سرویس رایگان دارند. آنها از درب منزل قالی ها را دریافت کرده و درب منزل شسته و لول شده تحویل می دهند.

در صورتی که مشتری از شستشو رضایت نداشته باشد، فرش عودت شده و دوباره شویی انجام می گردد.

 

جهت هماهنگی با شماره

02537226671 تماس بگیرید

قالیشویی 02537226671
4.2/5 - (10 امتیاز)

 

آیا بدنبال یک قالیشویی خوب  در قم می گردید؟

خانم های ایرانی به نظافت و تمیزی وسیله های خود اهمیت بسیار زیادی قایل می باشسند. قطعا شما هم بدنبال یک قالیشویی خوب می گردید که هم به موقع فرش شما را شسته و تحویل دهد و هم اینکه آن را با آب کراسلامی تمییز بسشوید.

قالیشویی مدرن در قم

کارخانه های قالیشویی به دلیل صرفه جویی در نیرو و آب، خود را به دستگاه های مکانیزه و مدرن تجهیز کرده اند. استفاده از دستگاه های مکانیزه جهت شستشوی قالی باعث تحویل بموقع و سریع قالی نیز می انجامد. هر چه خدمات رسانی قالی شویی سریعتر و بهتر باشد قطعا بازار بهتریبر اساس اعتماد جلب شده برایش ایجاد خواهد گردید.
سعی ما همیشه بر آن است که در سریعترین زمان و بهترین کیفیت قالی های شما را بشوییم.

قالیشویی قم

شستشوی فرش با بهترین مواد شوینده

شستشوی فرش با وسایل مکانیزه و مدرن باعث می شود فرش شما آسیبی نبیند. اما استفاده از مواد شوینده نیز در آن مهم می باشد. قالیشویی های خوب برای شستشوی تمیز و بهتر از مواد با کیفیت و استاندارد استفاده می نمایند. شستشوی موکت و فرش ها با مواد با کیفیت حتما باعث درخشان تر شدن رنگ آن خواهد شد. مشتری وقتی کار را تحویل گرفته و پهن می کند از نتیجه کار لذت خواهد برد و انتخاب همیشگی اش همان قالیشویی خواهد بود.

قیمت شستشوی فرش چقدر می باشد؟

همانطور که فرش ها بر اساس متراژ خریداری می شوند ، شستشوی آن ها نیز بر اساس متراژ می باشد. اما رنگ فرش و ماشینی و دستباف بودن آن موجب تغییر قیمت می گردد.
تعرفه های مشخصی برای قالیشویی ها هر ساله از طرف اتحادیه قالیشویی ها ابلاغ می گردد. تمامی قالیشویی ها بر اساس آن تعرفه ، هزینه قالیشویی را دریافت می نمایند.
در قالیشویی یک فرش از نظر نوع لکه بررسی می گردد و اگر چربی و یا رنگی بر روی آن باشد بصورت جداگانه تمیز می گردد. سپس بصورت کامل شسته شده و آبکشی اسلامی می شود.

بهترین قالیشویی قم

خدمات قالیشویی در محل : قم

قالیشویی ها برای مواقعی که نمیتوان قالی را به قالیشویی حمل کرد نیز چاره ای اندیشیده اند. فرش های راه پله ها و یا موکت ها و مبل هایی را که نمی توان به قالیشویی منتقل کرد در همان محل شستشو می دهند.

رفوگری فرش در قم

فرش هایی که آسیب دیده اند و علایمی مانند : سوختگی، پوسیدگی، پارگی یا ترمیم ریشه ها و ریشه زنی و سر ریشه دوزی و مسایلی از این قبیل دارند باید رفو گردند.قبل از شستشو این موارد هماهنگ شده و انجام می پذیرد.

موکت شویی در قم

برای شستشوی موکت های خود با ما تماس بگیرید.

کارخانه های قالیشویی در قم خدمات زیر را ارایه می نمایند :

  •  شستشوی فرش ماشینی به صورت تخصصی
  •  شستشوی فرش دستباف به صورت تخصصی
  •  شستشوی فرش ابریشم به صورت تخصصی
  •  شستشوی موکت به صورت تخصصی
  •  شستشوی مبل به صورت تخصصی
  •  شستشوی تابلو فرش
  •  لکه گیری انواع فرش
4.2/5 - (10 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا