قالیشویی کرج

بهترین قالیشویی در هشتگرد ⭐ شستشوی قالی [2 روزه] ✔️ ارزان

یافتن مرکز مناسب قالیشویی در هشتگرد کار چندان دشواری نیست. کافیست یک بار با یک قالیشویی خوب در هشتگرد آشنا شوید و همیشه فرش و قالی‌هایتان را برای شستشو به آن بسپارید. فرش‌ها زیراندازهایی هستند که در کف قرار می‌گیرند و خیلی زود کثیف می‌شوند. عموما سالی یک بار جهت شستشوی فرش ماشینی، فرش دستباف، قالیچه و گلیم و یا پتو گذرمان به قالی شویی می‌افتد. برای پیدان کردن بهترین قالیشویی در هشتگرد با ما همراه باشید.

معرفی بهترین قالیشویی در هشتگرد
معرفی بهترین قالیشویی در هشتگرد
تحویل⏰2 روزه
محدوده📌هشتگرد
قیمت⭐تعرفه مصوب
کیفیت👌درجه یک

قالیشویی در هشتگرد

امروزه زندگی آپارتمانی، امکان شستن قالی در منزل و در حیات را از بین برده است. کاری که خاطره کودکی خیلی از ما می‌باشد. اما با پیشرفت تکنولوژی امروزه قالیشویی‌ها نیز مکانیزه شده‌اند و حتی قالیشویی آنلاین در هشتگرد نیز راه اندازی شده است.

با یک تماس، قالیشویی‌ها، قالی و فرش شما را دریافت کرده و به کارخانه می‌برند و شستشو داده و شسته شده، خشک شده و تمیز و لول شده به شما تحویل می‌دهند.

شستشوی فرش و قالی با بهترین مواد در قالیشویی هشتگرد
قالیشویی هشتگرد با کیفیت بالا و قیمت پایین

خدمات قالیشویی هشتگرد

 • ترمیم و مرمت فرش دستباف
 • ترمیم و مرمت فرش ماشینی
 • شستشوی فرش دستباف
 • شستشوی فرش ماشینی
 • لکه بری فرش
 • موکت شویی در محل
 • مبلشوییی در محل

ترمیم و مرمت فرش دستباف در هشتگرد

فرش‌های دستباف از جمله فرش‌های گران قیمتی هستند که باید از آنها خوب مراقبت کرد تا آسیب نبینند. در صورتی که فرش دستباف دچار آسیب از جمله پوسیدگی، سوختگی و پارگی شد؛ می توانید آن را جهت ترمیم و مرمت به قالیشویی بسپارید.

ترمیم و مرمت فرش ماشینی در هشتگرد

ترمیم و مرمت فرش‌های آسیب دیده، ریشه بافی و شیرازه دوزی انواع فرش ماشینی نیاز به یک رفوگر دارد تا بتواند به صورت تمیز این کارها را انجام دهد. در برخی کارخانه‌های قالیشویی افراد متخصصی برای این امر وجود دارد. در صورت نیاز به رفوگری فرش ماشینی در هشتگرد با قالیشویی ما تماس بگیرید.

شستشوی فرش دستباف در هشتگرد

شستشوی هر چیزی نیاز به انتخاب مواد شوینده و روش شستشوی مناسب خود دارد. شستن فرش دستباف نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و نیاز به پرسنل مجرب جهت شستشو دارد.

برای شستن قالی دستباف حتما باید از روش های دستی و مواد شوینده خوب و مناسب استفاده کرد، در غیر اینصورت ممکن است فرش دستباف آسب ببیند.

شستشوی انواع فرش‌ دستباف، فانتزی، بلژیکی، جیر و چرم دوزی شده با بالاترین کیفیت شستشو در کمترین زمان

جهت هماهنگی با شماره های زیر تماس بگیرید:

02644634049

09197909157 

09102695022

قالیشویی ارسلان 02644634049
4.3/5 - (26 امتیاز)

آدرس دفتر قالیشویی در هشتگرد: هشتگرد خیابان راه آهن – قالیشویی ارسلان

شستشوی فرش ماشینی در هشتگرد

شستشوی انواع فرش‌های ماشینی زمینه روشن و تراکم بالا، بدون چین و چروک و بجا ماندن هرگونه لک و کثیفی در کمترین زمان ممکن در این مرکز انجام می‌شود. فرش ماشینی انواع مختلفی دارد، بر اساس شانه و تراکم متفاوت می‌باشد. هر چه فرش جدیدتر تراکم و شانه آن بالاتر می‌باشد و نیاز به دقت بالاتری در شستشو نیز دارد.

شستشوی فرش دستباف در قالیشویی هشتگرد
شستشوی فرش دستباف

ارائه خدمات تخصصی قالیشویی نیاز به دانش و مهارت و همچنین دستگاه‌های شستشوی اتوماتیک فرش دارد. با انتخاب هر یک از قالیشویی‌ها می‌توانید فرش خود را جهت شستشو تحویل دهید. برای انتخاب بهترین قالیشویی در کرج از سایت تمیز شور اقدام کنید.

لکه بری فرش

از جمله کثیفی‌های روی فرش، لکه‌ها می‌باشند. انواع مختلفی از لکه‌ها شامل: لکه جوهر، لکه ترشی، لکه چایی و قهوه یا آبمیوه، لکه روغن و غیره. گاها برای لکه بری فرش از مبلشویی و یا شرکت نظافتی در هشتگرد خواسته می شود که عمل لکه برداری از روی فرش را انجام دهند اما توجه داشته باشید، حتما آن شخص دانش کافی از روش لکه زدایی فرش داشته باشد.

فرش از زیراندازهای پرمصرف می‌باشد و به علت کثیفی باید سالیانه شسته شود. شستشوی فرش بنا به جنس و رنگ فرش‌ها متفاوت می‌باشد. برای شستشوی فرش در هشتگرد از دستگاه‌های قالیشویی متفاوتی استفاده می‌شود. اصولا برای شستشوی فرش ماشینی از دستگاه قالیشویی اتومات و برای شستشوی فرش دستباف از دستگاه قالیشویی دستی استفاده می‌شود. این قالیشویی در هشتگرد از شامپو فرش و مواد شوینده بسیار خوب استفاده می‌کند و مرحله آبگیری و خشک کردن فرش را با دقت بالا انجام می‌دهد.

لکه بری کامل و تضمینی انواع فرش‌های ماشینی و دستباف با قیمت بسیار مناسب در این مرکز انجام می‌شود.

شستشوی موکت

برای شستشوی موکت در هشتگرد می‌توانید با قالیشویی های مجاز تماس بگیرید. قالیشویی ما با نهایت دقت و ظرافت موکت‌های فانتزی و موکت‌های ساده شما را با دستگاه‌های مختص موکت شویی، با کمترین قیمت می‌شوید.

مبل شویی

مبلمان از جمله وسایل نشیمن پر مصرفی است که از جنس پارچه و چرم تولید می‌شود. این نشیمن در صورت کثیفی قابل شستشو توسط مبلشویی‌ها می‌باشد. جهت شستشوی مبلمان در هشتگرد کلیک کنید.

مزایای قالیشویی ما:

 • انجام سرویس دهی منظم قالیشویی و مبلشویی، حتی در ایام تعطیل
 • عودت در صورت عدم رضایت
 • استفاده از مواد شوینده درجه1
 • تحویل 24 ساعته فرش در ایام خلوت و تحویل 72 ساعته در ایام شلوغ

قالیشویی خوب در هشتگرد

امروزه در شهرهای بزرگ خانواده‌ها، به دنبال یک قالیشویی خوب و با کیفیت می گردند؛ که هم مورد اعتماد باشد و هم وجدان کاری منصافه داشته باشد و فرش و قالی های کثیف آنها تحویل گرفته و تمیز تحویلشان دهد.

بهترین قالیشویی در هشتگرد
بهترین قالیشویی در هشتگرد

برای سپردن قالی و فرش خود به دنبال یک قالیشویی معتبر در هشتگرد می گردید، حتما پرس و جو نمایید تا یک قالیشویی خوب در هشتگرد بیابید. ما همواره سعی کردهایم که بهترین باشیم. انجام شستشوی خوب و با کیفیت و ارسال به موقع می‌تواند نشان از معتبر و خوب بودن یک قالیشویی باشد. در این سایت شماره تماس بهترین قالیشویی هشتگرد درج شده است.

شستشوی ارزان قالی در هشتگرد

از آنجایی که هزینه‌های جاری زندگی روز به روز افزایش می‌یابد مردم به فکر کاهش هزینه‌ها و تخفیف می‌باشند. برای شستشوی فرش و قالی با بهترین مواد و با قیمت مناسب می‌توانید روی قالیشویی ما حساب کنید.

اگر به دنبال قالیشویی ارزان در هشتگرد هستید با تخفیفات مناسبتی و ویژه قالیشویی ما، می توانید قالی و فرش های خود را ارزانتر بشویید. علاوه بر قیمت مناسب شستشو کیفیت بالایی را در شستشو لحاظ می نماییم.

قالیشویی مدرن در هشتگرد

مراکز قالیشویی، به صورت نیمه اتوماتیک و اتوماتیک فعالیت می‌نمایند. در روش قالیشویی به روش نیمه اتوماتیک، هم کارکنان و هم دستگاه های اتوماتیک در امر قالیشویی دخیل می‌باشند. در این روش تمامی وسایل مورد نیاز جهت شستن فرش از جمله فرچه، شلاق زن جهت آبگیری فرش و سایر لوازم دیگر مجهز به سنسور اتومات می‌باشند و تنها متصدی، وظیفه انجام مراحل را با دستگاه‌های برقی عهده‌دار می‌باشد.

از مزیت‌های قالیشویی نیمه اتوماتیک، نسبت به روش دستی؛ کاهش زمان اجرا می‌باشد.

در روش قالیشویی مکانیزه یا اتومات، تمامی مراحل شستن فرش ها؛ از صفر تا صد، توسط دستگاه های مکانیزه و به صورت اتومات انجام می‌شود و تنها برای جابجایی احتیاج به نیروی انسانی می‌باشد.

شستشوی فرش با دستگاه اتومات در قالیشویی

در این روش فرش را، روی تسمه دستگاه‌های مخصوص قرار می‌دهند و خود دستگاه تا مرحله شستشو پیش می‌رود. سپس فرش، داخل دستگاه آبگیر به صورت لوله در می‌آید و آب اضافی آن گرفته می‌شود و در آخر فرش، توسط کارکنان قالیشویی، به قسمت خشک کردن برده می‌شود و با بهره وری نور خورشید خشک می‌شود.

تعرفه قالیشویی در هشتگرد

هزینه شست و شوی فرش در شهرهای مختلف متفاوت می باشد، تعیین قیمت قالیشویی علاوه بر خدمات خاص و تشویقی که شرکت‌های قالیشویی ارائه می‌دهند به عوامل دیگری همانند رنگ فرش، ماشینی و دستباف بودن فرش و قالی و همچنین جنس مواد بکار رفته و روش‌های شست و شو از جمله بخارشویی، خشک شویی و شستشوی فرش با آب داغ و مواد شوینده مورد استفاده نیز بستگی دارد.

قالیشویی هشتگرد با کیفیت بالا و قیمت پایین
قالیشویی هشتگرد با کیفیت بالا و قیمت پایین

قیمت قالیشویی در هشتگرد بر اساس بافت فرش و شانه آن نیز می باشد. هر چه تار و پود فرش محکم تر و فشرده‌تر باشد مقاومت آن در برابر پاک کردن لکه‌ها بیشتر خواهد بود. فرش‌های دستباف و ابریشمی و با کیفیت بالا احتیاج به شرایطی ویژه در شستشو و همچنین خشک کردن نیاز دارند.
لکه‌هایی که شویندگی آن ها سخت می‌باشد مانند لکه های چربی و بدبو شوینده های مخصوصی را میطلبد که همین امر باعث افزایش نرخ قالیشویی می‌گردد.

خدمات قالیشویی قیمت خدمات در سال 1403
قیمت شستشوی ساده فرش ماشینی (متر مربع)30000 تا 35000 تومان
قیمت شستشوی فرش دستباف (متر مربع) 70.000 تا 500.000 تومان
قیمت اعلاشویی فرش ماشینی (متر مربع)  35.000 تا 60.000 تومان
قیمت شستن فرش 12 متری 360.000 تا 600.000 تومان
قیمت شستشوی قالیچه و کناره توافقی به نسبت جنس
قیمت شستشوی موکت معمولی (متر مربع) 20000-15000 تومان
شستشوی موکت پرزدار و گل برجسته (متر مربع) 17000 – 30000 تومان
قیمت لکه برداری (متر مربع) توافقی
کرایه حمل فرش 20.000 تا 70.000 تومان
هزینه بسته بندی و کاور توافقی
نرخ اتحادیه قالیشویی در هشتگرد 1403

هزینه رفوی فرش

عامل دیگری که بر هزینه نهایی قالیشویی اثرمی گذارد تعمیرات رفوی فرش و قالی است. سوختگی، پوسیدگی، پارگی یا ترمیم ریشه‌ها و ریشه زنی یا ریشه بافی فرش و سر ریشه دوزی مسایلی از رفوی فرش می‌باشد که در صورت نیاز به انجام این کارها باید در هنگام سفارش شستن قالی این موارد نیز ذکر گردد و هزینه رفوگری مازاد بر شستن قالی پرداخت گردد.

چقدر طول میکشد تا قالی و فرش شسته شود؟

بعد از تحویل فرش به بهترین قالیشویی هشتگرد، حدود 1 الی 3 روز طول میکشد که فرش و قالی شما در کارخانه شسته شده و خشک شود و به شما تحویل داده شود.این زمانبندی بستگی به فصل و موعد شستشو دارد. در ایام عید ممکن است مدت زمان بیشتری طول بکشد.

هزینه قالیشویی در هشتگرد چقدر است؟

نرخ قالیشویی هر ساله توسط اتحادیه به شرکت‌های قالی شویی اعلام میشود. ما نیز بر اساس نرخ مصوب و با ارائه تخفیف به مشتری، هزینه کار را به مشتری اعلام میکنیم. جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

جمع بندی

مقاله دیگری از https://tamizshoor.ir که به معرفی بهترین قالیشویی در هشتگرد پرداخت شد را مظالعه کردید. در صورت نیاز به یک قالیشویی معتبر و خوب، جهت شستشوی فرش، قالی، قالیچه، موکت و پتو در محدوده هشتگرد می‌توانید با ما تماس بگیرید. تلاش ما بر این است که فرش‌های شما را مانند روز اول تمیز و عاری از هر کثیفی و لکه نماییم.

4.3/5 - (26 امتیاز)

نوشته های مشابه

12 دیدگاه

  1. بله ما کار رفوی تمامی فرش ها رو انجام می دهیم، برای ازلاعات بیشتر عکس فرش رو به واتساپ ارسال کنید

 1. من چند ساله توی هشتگرد زندگی میکنم و دنبال یک قالیشویی در هشتگرد می گشتم خداروشکر الان شمارو پیدا کردم و خیلی راضی هستم

  1. ایا شما طبق تعرفه قالیشویی که اعلام کردین فرش و قالی میشویید ؟
   تعرفه قالیشویی هشتگرد با کرج فرق داره؟

   1. بله تعرفه قالیشویی طبق تعرفه مشخص شده از سوی اتحادیه می‌باشد و طبق همان دریافت می‌شود. کارشناس قالیشویی هنگام دریافت فرش، قیمت نهایی را به شما اعلام می‌کند و در صورت توافق با شما فرش به قالیشویی سپرده می شود.

 2. یکی از منصف ترین قالیشویی در هشتگرد هستید که همیشسه ارزونتر از همه جا می گیرید و خیلی هم تمیز و خوب می شویید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا