قالیشویی کرج

بهترین قالیشویی در کلاک با قیمت ارزان ⭐ شستشوی قالی✔️2 روزه

از شستشوی فرش‌ها و پیدا کردن یک قالیشویی معتبر که فرش‌های زیبا را تمیز بشوید واقعا خسته شده‌ام!!! کثیفی مستمر فرش‌ها باعث شستشوی زود به زود آن‌ها می‌شود. اما اگر یک قالیشویی خوب سراغ داشته باشید که هم قیمت مناسبی بگیرد و هم فرش‌ها را تمیز بشوید دیگر ناراحت نمی‌شوید. یک بار با انتخاب ما برای همیشه دفتر این مساله را ببندید. قالیشویی در کلاک؛ توسط دستگاه‌های قالیشویی مکانیزه با مواد شوینده بسیار خوب و با کیفیت انجام می‌شود. جهت توضیحات بیشتر در مورد شستشوی فرش ماشینی، دستباف، قالی و گلیم با ما همراه باشید.

معرفی بهترین قالیشویی در کلاک
معرفی بهترین قالیشویی در کلاک
تحویل⏰2 روزه
محدوده📌کلاک
قیمت⭐تعرفه مصوب
کیفیت👌درجه یک

قالیشویی در کلاک کرج

خانه‌ها زیادتر شده‌اند و فرش‌ها زیباتر! اما دیگر نمی‌توانیم در حیاط منزل فرش‌ها را پهن کنیم و بشوییم.!نه وقتی برای شستن داریم و نه محل شستشو و نه حتی انرژی برای شستشو!! به دنبال یک قالیشویی خوب می‌گردیم که جور ما را بکشد و قالی هایمان را بشوید.

با پیشرفت تکنولوژی دیگر نگران نیستیم چون قالیشویی‌ها مکانیزه شده‌اند و حتی قالیشویی آنلاین در کلاک نیز راه اندازی شده است.

با یک تماس، قالیشویی‌ها، قالی و فرش شما را دریافت کرده و به کارخانه می‌برند و شستشو داده و شسته شده، خشک شده و تمیز و لول شده به شما تحویل می‌دهند.

شستشوی فرش و قالی با بهترین مواد در قالیشویی کلاک
قالیشویی کلاک با کیفیت بالا و قیمت پایین

خدمات قالیشویی کلاک

7 خدمات ویژه قالیشویی در کلاک عبارتند از :

 • ترمیم و مرمت فرش دستباف
 • ترمیم و مرمت فرش ماشینی
 • شستشوی فرش دستباف
 • شستشوی فرش ماشینی
 • لکه بری فرش
 • موکت شویی در محل
 • مبل شوییی در محل

شستشوی فرش دستباف در کلاک

شستشوی هر چیزی نیاز به انتخاب مواد شوینده و روش شستشوی مناسب خود دارد. شستن فرش دستباف نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و نیاز به پرسنل مجرب جهت شستشو دارد. برای شستن قالی دستباف حتما باید از روش های دستی و مواد شوینده خوب و مناسب استفاده کرد، در غیر اینصورت ممکن است فرش دستباف آسب ببیند.

جهت هماهنگی با شماره های زیر تماس بگیرید:

09905591271

ثبت سفارش 09905591271
5/5 - (4 امتیاز)

شستشوی فرش ماشینی در کلاک

شستشوی انواع فرش‌های ماشینی زمینه روشن و تراکم بالا، بدون چین و چروک و بجا ماندن هرگونه لک و کثیفی در کمترین زمان ممکن در این مرکز انجام می‌شود. فرش ماشینی انواع مختلفی دارد، بر اساس شانه و تراکم متفاوت می‌باشد. هر چه فرش جدیدتر تراکم و شانه آن بالاتر می‌باشد و نیاز به دقت بالاتری در شستشو نیز دارد.

شستشوی فرش دستباف در قالیشویی کلاک
شستشوی فرش دستباف

ارائه خدمات تخصصی قالیشویی نیاز به دانش و مهارت و همچنین دستگاه‌های شستشوی اتوماتیک فرش دارد. با انتخاب هر یک از قالیشویی‌ها می‌توانید فرش خود را جهت شستشو تحویل دهید. برای انتخاب بهترین قالیشویی در عظیمیه از سایت تمیز شور اقدام کنید.

لکه بری فرش

از جمله کثیفی‌های روی فرش، لکه‌ها می‌باشند. انواع مختلفی از لکه‌ها شامل: لکه جوهر، لکه ترشی، لکه چایی و قهوه یا آبمیوه، لکه روغن و غیره. گاها برای لکه بری فرش از مبلشویی و یا شرکت نظافتی در کلاک خواسته می شود که عمل لکه برداری از روی فرش را انجام دهند اما توجه داشته باشید حتما آن شخص دانش کافی از روش لکه زدایی فرش داشته باشد.

تنوع رنگ و طرح فرش‌ها بسیار زیاده شده است. اما در هر صورت فرش ماشینی، فرش دستباف و فرش ابریشمی همچنان اسم کلی فرش‌هاست. اما برای شستن هر کدام از آنها روش‌های مختلفی وجود دارد! مواد شوینده و نوع شستن آن‌ها با هم متفاوت است. با وجود دستگاه‌های اتومات قالیشویی همچنان باید برخی از فرش‌ها را با استفاده از دستگاه‌های قالیشویی دستی شست.

مبل شویی

مبلمان از جمله وسایل نشیمن پر مصرفی است که از جنس پارچه و چرم تولید می‌شود. این نشیمن در صورت کثیفی قابل شستشو توسط مبلشویی‌ها می‌باشد. جهت شستشوی مبلمان در کلاک کلیک کنید.

مزایای قالیشویی تمیزشور:

4 مزیت قالیشویی ما عبارتند از:

 • انجام سرویس دهی منظم قالیشویی و مبلشویی، حتی در ایام تعطیل
 • عودت در صورت عدم رضایت
 • استفاده از مواد شوینده درجه1
 • تحویل 24 ساعته فرش در ایام خلوت و تحویل 72 ساعته در ایام شلوغ

قالیشویی خوب در کلاک

امروزه در شهرهای بزرگ خانواده‌ها، به دنبال یک قالیشویی خوب و با کیفیت می گردند؛ که هم مورد اعتماد باشد و هم وجدان کاری منصافه داشته باشد و فرش و قالی های کثیف آنها تحویل گرفته و تمیز تحویلشان دهد.

بهترین قالیشویی در کلاک
بهترین قالیشویی در کلاک

برای سپردن قالی و فرش خود به دنبال یک قالیشویی معتبر در کلاک می گردید، حتما پرس و جو نمایید تا یک قالیشویی خوب در کلاک بیابید. ما همواره سعی کرده‌ایم که بهترین باشیم. انجام شستشوی خوب و با کیفیت و ارسال به موقع می‌تواند نشان از معتبر و خوب بودن یک قالیشویی باشد.

شستشوی ارزان قالی در کلاک

از آنجایی که هزینه‌های جاری زندگی روز به روز افزایش می‌یابد مردم به فکر کاهش هزینه‌ها و تخفیف می‌باشند. برای شستشوی فرش و قالی با بهترین مواد و با قیمت مناسب می‌توانید روی قالیشویی ما حساب کنید.

اگر به دنبال قالیشویی ارزان در کلاک هستید با تخفیفات مناسبتی و ویژه قالیشویی ما، می توانید قالی و فرش های خود را ارزانتر بشویید. علاوه بر قیمت مناسب شستشو کیفیت بالایی را در شستشو لحاظ می‌نماییم. جهت دریافت خدمات برای شستشوی موکت در کلاک کلیک کنید.

تعرفه قالیشویی در کلاک

هزینه شست و شوی فرش در شهرهای مختلف متفاوت می‌باشد، تعیین قیمت قالیشویی علاوه بر خدمات خاص و تشویقی که شرکت‌های قالیشویی ارائه می‌دهند به عوامل دیگری همانند رنگ فرش، ماشینی و دستباف بودن فرش و قالی و همچنین جنس مواد بکار رفته و روش‌های شست و شو از جمله بخارشویی، خشک شویی و شستشوی فرش با آب داغ و مواد شوینده مورد استفاده نیز بستگی دارد.

قالیشویی کلاک با کیفیت بالا و قیمت پایین
قالیشویی کلاک با کیفیت بالا و قیمت پایین

قیمت قالیشویی در کلاک بر اساس بافت فرش و شانه آن نیز می باشد. فرش‌های دستباف و ابریشمی و با کیفیت بالا احتیاج به شرایطی ویژه در شستشو و همچنین خشک کردن نیاز دارند.
لکه‌هایی که شویندگی آن ها سخت می‌باشد مانند لکه های چربی و بدبو شوینده های مخصوصی را میطلبد که همین امر باعث افزایش نرخ قالیشویی می‌گردد.

چقدر طول میکشد تا قالی و فرش شسته شود؟

بعد از تحویل فرش به بهترین قالیشویی کلاک، حدود 1 الی 3 روز طول میکشد که فرش و قالی شما در کارخانه شسته شده و خشک شود و به شما تحویل داده شود.این زمانبندی بستگی به فصل و موعد شستشو دارد. در ایام عید ممکن است مدت زمان بیشتری طول بکشد.

هزینه قالیشویی در کلاک چقدر است؟

نرخ قالیشویی هر ساله توسط اتحادیه به شرکت‌های قالی شویی اعلام میشود. ما نیز بر اساس نرخ مصوب و با ارائه تخفیف به مشتری، هزینه کار را به مشتری اعلام میکنیم. جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

جمع بندی

در این بخش در مورد نحوه شستشوی فرش و خشک کردن آن در قالیشویی صحبت شد. از سایت https://tamizshoor.ir می‌توانید بهترین قالیشویی در کلاک را انتخاب کنید. قیمت ارزان و کیفیت شستشوی بالای این مجموعه جهت شستشوی فرش دستباف، فرش ماشینی، قالی، قالیچه، موکت و پتو اولویت اصلی ما است. برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید و در بخش نظرات در مورد قالیشویی ما نظرات خود را ثبت نمایید.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا