تهران مبل

مبل شویی در تهران ☎️[آنلاین و اینترنتی] شستشوی مبل در محل ✔️ بهترین مبلشویی

بر خلاف نظر اکثر مردم نظافت و تمیزکاری تنها گردگیری و جارو کردن نیست. همه‌ی لوازم منزل از جمله مبل‌ها نیاز به تمیزکاری و نظافت دارند. مبلمان جزو وسایل پر استفاده، مخصوص نشیمن می‌باشد. جهت شستشوی آن باید دقت به خرج داد تا مبلمان بخوبی خشک شود و به اجزای داخلی آن مانند اسفنج و فوم آن آسیبی وارد نشود. مبل شویی در منزل انجام می‌شود؛ برای شستشوی مبل در محل می‌توانید با شماره بهترین مبلشویی تهران در سایت تمیزشور تماس بگیرید.

مبل شویی در تهران

مبلشویی در تهران با بهترین مواد شوینده
مبلشویی در تهران جهت لکه بری مبل و تمیز کردن سطح مبل

مبلمان منازل از وسایلی است که در معرض استفاده مداوم قرار میگیرد و نسبت به سایر لوازم زودتر کثیف می‌شود. پاک کردن لکه‌ها, کثیفی‌ها و شستشوی مبل منزل کار ساده‌ای نیست و نیاز به شستشوی ویژه و حرفه‌ای دارد.
خدمات شستشوی مبل و خوشخواب در محل از سرویس‌های پر طرفدار در شرکت خدماتی نظافتی هستند.

مبلشویی تهران جهت رفع نیاز این خدمت در همه‌ی مناطق تهران فعالیت می‌کند.

شستشوی مبلمان منازل و قالی‌های نفیس با استفاده از شوینده‌های خانگی به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. ممکن است شستشوی مبل در منزل با شوینده‌های معمولی, منجر به آسیب جدی به این لوازم شده, ضرر مالی زیادی به بار بیاورد. زیرا شستشوی مبل در منزل بدون تخصص موجب نفوذ آب به داخل مبل شده و به همین راحتی خشک نمی‌شود؛ در ادامه محتویات داخل مبلمان اعم از اسفنج، ابر، فوم و الیاف دیگر آن شروع به کپک زدن و پوسیدن می‌نماید.

شستشوی مبلمان در تهران

دریافت خدمات از مبل شویی در محل (تهران)

قبل از هر اقدامی هزینه شستشوی مبل را از شرکتهای مورد اعتماد استعلام کنید. در تهران شرکت‌های مبلشویی قیمت مصوبی از سوی اتحادیه مبل شویی دریافت می‌کنند که بر طبق مبل‌های مختلف قیمت مشخصی باید دریافت کنند.

پس از دریافت قیمت می‌توانید با شرکت مدنظر توافق کرده و مبل خود برای شستشو آماده کنید تا مبلشویی در محل انجام پذیرد.

برای شستشوی مبل نیازی به حمل مبلمان تا شرکت نظافتی و یا قالیشویی نمی‌باشد؛ بلکه پرسنل مبلشویی با ثبت درخواست شما در محل شما حاضر می‌شوند. در کل خدمات مبلشویی در منزل انجام می‌شود.

نکته: قبل از شلوغی‌های عید به فکر نظافت و شستشوی مبلمان و لوازم منزل خود باشید.

هزینه‌ی شستشوی مبل در تهران

قیمت مبلشویی همانطور که گفته شد طبق نرخ مصوب اتحادیه مبلشویی تعیین می‌شود.

اما نرخ شستشوی مبل‌ها با هم متفاوت می‌باشد.

مبل شویی در محل
شستشو و لکه بری مبل در تهران

مبل راحتی

مبل راحتی از جمله مبل‌های پر استفاده در منازل می‌باشد که به دلیل استفاده زیاد، زود هم کثیف می‌شود. شاید نیاز باشد که هر سال یا دو سال یک بار مبل خود را به مبلشویی بسپارید. تعرفه مبلشویی در تهران برای مبل راحتی کمتر از مبل استیل و کلاسیک می‌باشد. البته تعداد نفرات مبلمان در قیمت آن تاثیر دارد.

مبل استیل

مبل استیل از جمله مبل‌های حساس می‌باشد که به لحاظ استفاده باید از آن مراقبت کرد و هم به لحاظ شستشو باید دقت به خرج داد. قیمت شستشوی مبل استیل در تهران به نسبت مبل راحتی تقریبا 100 هزار تومان بالاتر می‌باشد. به علت تغییر قیمت‌های سالیانهمی توانید با شرکت مبلشویی در تهران تماس گرفته و قیمت آن را جویا شوید.

بهترین مبل شویی در تهران در منزل

شستشوی مبل در منزل
شستشوی مبل در منزل با مواد شوینده نامناسب موجب آسیب به مبلمان می‌شود

شستشوی مبل در منزل باید با مواد شوینده مناسب انجام شود. استفاده از بخارشوی برای شستشوی مبل وسیله خوبی است. ولی میزان آلودگی مبل، نحوه استفاده از آن و میزان بخار آبی که باید بر روی مبل استفاده می‌شود را باید به صورت اصولی به کار ببرید تا مبلتان دچار آسیب نشود.

برای مبلمان چرم قطعا نمی‌توان از بخارشوی استفاده کرد. یا برای برخی پارچه‌های حساس باید مواد شوینده مناسب آن را استفاده کرد.

استفاده از دستگاه مبلشویی موجب شستشوی اصولی مبلمان می‌شود. پس از شستن مبل به مدت 2 تا 4 ساعت از مبل استفاده نکنید تا مبل خشک شود.

خدمات شستشوی مبل با دستگاه مبل شویی در تهران در محل یا منزل

شاید شما بتوانید با شامپوی مخصوص تا حدودی ظاهر مبلمان را تمیز کنید، ولی شستشوی مبل در حال حاضر، توسط دستگاه‌‌های مخصوص و مجهز صورت می‌‌گیرد. اما اگر کار شستشوی مبلمان را غیراصولی انجام دهید به چوب مبل آسیب وارد می‌ کنید و پارچه مبل هم‌ شکل ظاهری خود را از دست می‌دهد.

مبل شویی در منزل با دستگاه مبلشویی
مبلشویی در منزل با دستگاه مبل شویی

بنا به دلایل گفته شده به شما پیشنهاد می‌کنیم کار شستشوی مبل‌های خود را به شرکت‌‌های متخصص و ماهر در این زمینه بسپارید.

فرقی نمی‌ کند مبلمان شما در اداره یا منزل قرار دارد کافی است؛ فقط با شرکت‌های خدمات‌ رسانی در این زمینه تماس بگیرید تا در اولین فرصت خدمات خود را به شما ارائه دهند.

آموزش شستشوی مبل در منزل

روش شستشوی مبل تاثیر زیادی در حفظ کیفیت و شکل ظاهری آن دارد. کثیف شدن مبل‌ها غیر قابل پیشگیری است.

اما به سادگی می‌توان مبلمان را شستشو داد.

آموزش شستشوی مبل

1- تمیز کردن سطح مبل

قبل از اقدام به شستشوی مبل و استفاده از مواد شوینده ابتدا باید سطح مبلمان به خوبی تمیز شود.

برای شروع بهتر است سطح مبل را با جارو برقی کاملا تمیز کنید تا ذرات و خرده‌های مواد غذایی یا مو از سطح مبل زدوده شود.

استفاده از سری مخصوص جهت جارو کردن شکاف‌های مبل ضروری است. ذرات ریزی که به داخل شکاف‌ها و قسمت‌های کناری مبل نفوذ کرده‌اند به سادگی با مکش جارو برقی تمیز می‌شوند.

برای این کار بایستی ابتدا کوسن‌ها و تمام بالشتک‌ها و نشیمن‌گاه‌های جدا شدنی را برداشته و همه قسمت‌ها را جارو کنید.

2- لکه گیری مبل

با استفاده از یک برس با موی زبر می‌توانید بسیاری از لکه‌های گرد و غبار قدیمی را از سطح مبلمان پاک کنید.

دقت کنید تا به هنگام ساییدن لکه‌ها، سطح پارچه مبل آسیب نبیند.

هزینه شستشوی مبل چندان زیاد نیست لذا در صورتی که مبل دارای لکه‌های سخت و قدیمی است، حتما از خدمات شستشوی مبل در منزل استفاده کنید.

3- پرزگیری مبل و جمع آوری موی حیوانات از روی مبل

پرزگیری به معنای حذف پرزهای اضافی، جمع آوری موی حیوانات و غیره است.

پرز و موی حیوانات خانگی به سادگی با جارو برقی از بین نمی‌رود برای این کار می‌توانید از غلتک‌های مخصوص پرزگیری استفاده کنید.

شستشوی مبل در تهران با دستگاه مکانیزه
شستشوی مبل در تهران با دستگاه مکانیزه
آیا با شستشوی مبل لکه‌ها نیز از بین می‌برد؟

با شستشوی مبل توسط مبل شویی، لکه‌های تازه که کاملا از بین می‌روند؛ گاها لکه‌ها به علت ماندگاری طولانی مدت سختر پاک می‌شوند و یا به طور کامل از بین نمی‌روند.

آیا یک مبلشویی ارزان در تهران همانند سایر مبلشویی‌ ها، مبل‌ها را تمیز می‌شوید؟

در مورد مبلشویی ارزان نمی‌توان گفت که کیفیت متناسبی دارد یا خیر؟ گاها برخی از شرکت‌ها با قیمت پایین، کار بسیار تمیزی ارائه می‌دهند. در واقع ارزان بودن ملاک مناسبی برای سنجش یک مبل شویی خوب در تهارن نمی‌باشد.

شماره تماس مبلشویی در تهران در محل

بهترین مبل شویی در محل که بتواند شستشوی مبل را با کیفیت بالایی انجام دهد و همچنین از مواد شوینده مناسب استفاده کند، ملاک اصلی مشتریان می‌باشد. انتخاب مبل شویی در تهران کار سختی است. جهت برآورد قیمت مبلشویی، می‌توانید با شرکت مبلشویی تهران تماس گرفته و تعرفه شستشوی مبل را دریافت نمایید. مبلشویی در منزل شما انجام می‌پذیرد و نیازی به حمل سرویس مبلمان به شرکت نیست. لکه بری مبل و تمیز کردن مبل از تخصص اصلی تمیزشور می‌باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا