مبلشویی کرج

بهترین مبل شویی در کلاک⭐شستشوی ارزان مبل در منزل فقط در 2 ⏰

پارچه مبل وقتی کثیف می‌شود، کهنه‌تر به نظر می‌رسد. با هزینه‌های تعویض سرویس مبلمان و یا تعمیر و تعویض رویه مبل هم به راحتی نمی‌توان کنار آمد. بهترین راه حل استفاده از مبلشویی است. با دستگاه‌های مبلشویی حرفه‌ای و مکانیزه، مبل‌ها را می‌توان مثل روز اول تمیز کرد و برق انداخت. هزینه شستشوی مبل هم در قبال این کار بسیار ناچیز است. اگر شما به دنبال یک مرکز مبل شویی در کلاک هستید که هم معتبر باشد و هم قیمت‌های منصفانه‌ای داشته باشد با ما همراه باشید.

معرفی بهترین مبلشویی در کلاک
تحویل⏰2 ساعت
محدوده📌کلاک
قیمت⭐تعرفه مصوب
کیفیت👌درجه یک

مبلشویی در کلاک کرج

مهمترین اصل انتخاب یک مبل شویی در کلاک، شاید به علت نزدیکی این مرکز به شما باشد. با توجه به اینکه برای شستن مبل نیاز به انتقال مبل به مرکز مبلشویی ندارید پس نگران این موضوع نباشید. اما اینکه مبل شویی در زمان مناسب بتواند به شما خدمات ارائه دهد اهمیت دارد!

شستن مبل‌ها یکی از امور ضروری شده است. کسانی که مبل رنگ روشن دارند و تعداد جمعیت بالایی دارند و یا بچه دارند نیاز به شستشوی مبل را شاید سالیانه بیش از یک بار هم حس کنند. تکنسین شستشوی مبل باید به امور شستن و جنس و نوع پارچه آگاهی داشته باشد و به مبل صدمه نزند.

اگر جهت شستشوی مبل به دنبال یک مبلشویی خوب در کلاک می‌گردید با ما همراه باشید. مبل شویی در محل توسط پرسنل مجرب صورت می‌گیرد.

خدمات مبل شویی در منزل کلاک

مبلمان وسیله سنگینی است و برای حمل و نقل آن نیاز به ماشین می‌باشد. اما مبل شویی‌ها جهت آسایش مشتری به منزل مراجعه می‌کنند و مبلشویی در منزل انجام می‌شود. خدمات مبلشویی کلاک با مواد شوینده و دستگاه مبل شویی به منزل شما مراجعه می‌کند و به صورت تخصصی، این خدمت را برایتان در مدت زمان کمی انجام می‌دهد.

خدمات مبلشویی در کلاک
شستشوی مبل در منزل کلاک

آیا پس از شستن مبل در منزل باید آن را خشک کرد؟

در نظر داشته باشید که پس از شستن مبل در منزل، نیاز به خشک کردن مبل دارید؛ البته قرار نیست شما کاری انجام دهید! همین که مبل را در قسمتی قرار دهید و چندین ساعت روی آن ننشینید مبلتان خشک خواهد شد.

خدمات قالیشویی و مبلشویی مشابه هم می‌باشند؛ مراحل شستن تا خشک کردن مبل همانند شستن و خشک کردن فرش اهمیت دارد. اگر بخوبی خشک نشوند موجب از بین رفتن بافت و پارچه می شود، انتخاب بهترین قالیشویی در کلاک که بتواند همانند مبلشویی تمامی این نکات را رعایت می‌کند از حقوق اصلی مشتریان است.

تعرفه مبل شویی در کلاک

هر کاری نیاز به هزینه دارد و قاعدتا شستن مبل هم هزینه میطلبد. هزینه شستشوی مبل؛ با توجه به نوع و تعداد نفرات مبلمان صورت می‌گیرد.

تعیین نوع مبل و برآورد هزینه جهت شستشوی مبل

در این بین نوع جنس رویه مبل که پارچه می‌باشد یا چرم متفاوت است. همچنین نوع پارچه‌ها نیز فرق می‌کنند. برای روکش مبلمان، از پارچه‌های مخمل، ساتن، پارچه‌های نانو و غیره استفاده می‌شود. نحوه تمیز کردن هر کدام از این روکش‌ها متفاوت می‌باشد.

برای اینکه شستن مبل در منزل انجام می‌شود و امکان خشک کردن آن در لحظه وجود ندارد؛ به مدت 3-4 ساعت پس از اتمام شستشوی مبل، نباید روی آن نشست تا نم و رطوبت مانده در داخل ابر و اسفنج مبل نفوذ نکند. مرکز مبل شویی در کلاک با رعایت نکات بهداشتی و نظافتی، پارچه مبل را کاملا تمیز و عاری از هر نوع لکه‌ای می نماید.

بهترین مبلشویی در کلاک
بهترین شستشوی مبل در کلاک

قیمت شستن مبل چگونه محاسبه می شود؟

برای شستشوی مبل، قیمتی کاملا مقرون به صرفه و ارزان در نظر گرفته شده است ؛ زیرا هدف اصلی این مجموعه جلب رضایت مشتریان است. به طور کلی هزینه مبل شویی بر اساس امور زیر برآورد می‌شود:

 • جنس مبل
 • تعداد مبل‌ها و کوسن‌ها
 • رنگ مبل
 • میزان آلودگی و لکه‌های موجود بر روی مبل‌ها
 • مدت زمان تقریبی برای خشکشویی
 • مواد شوینده مورد نیاز

جهت هماهنگی با مبلشویی نیل با شماره های زیر تماس بگیرید:

09196061836 – 09196054534

ثبت سفارش 09196061836
5/5 - (1 امتیاز)

شستشوی مبلمان در کلاک

به طور کلی مبل‌ها به انواع مختلفی مثل: کلاسیک، سلطنتی، استیل و راحتی با روکش‌های پارچه‌ای و چرمی تقسیم می‌شوند. برای مشاوره و اطلاعات بیشتر جهت شستن مبل با ما تماس بگیرید. بهترین مبلشویی در عظیمیه از بخش مبلشویی‌های کرج قابل مشاهده می‌باشد.

مبلشویی فوری در منزل کلاک با ارزانترین قیمت

برای شستن سریع مبل تان با ما تماس بگیرید. پرسنل این مجموعه در اسرع وقت مبل شما را تمیز می‌شویند.

شستشوی مبل در کلاک

در صورت نیاز برای تمیزکاری دفتر یا منزل از شرکت خدمات نظافت در کلاک کمک بخواهید. همچنین شستشوی موکت را نیز به موکت شویی کلاک بسپارید.

لکه بری مبل

جهت لکه زدایی مبل نیاز به یک متخصص شستشوی مبل دارید. با شناسایی نوع لکه به تمیز کردن آن بپردازد.

 تمیزشور مفتخر است، بهترین و سریعترین خدمات مبل شویی‌ها را به منظور جلب رضایت مشتریان ارائه دهد. دریافت شماره تلفن مبلشویی کلاک در این سایت برای شما عزیزان درج شده است.

شستشوی تشک مبل، شستشوی کوسن و خوشخواب
شستشوی تشک مبل، شستشوی کوسن و خوشخواب

در مرکز مبلشویی کلاک چه نوع مبل‌هایی قابل شستشو می‌باشد؟

تنوع مدل‌های مبلمان زیاد می‌باشد که در این مرکز خدمات زیر قابل ارائه است:

 • شستشوی مبلمان راحتی 
 • شستشوی مبلمان چرمی 
 • شستشوی مبلمان میکروفایبر
 • شستشوی مبلمان استیل
 • شستشوی مبلمان سلطنتی
 • شستشوی مبلمان ترک
 • شستشوی تشک خوشخواب
آیا مبلشویی می تواند لکه جوهر و لکه چایی را از روی پارچه تمیز کند؟

پاک کردن لکه از روی پارچه مبل بستگی به زمان دارد. اگر مدت زمان زیادی از آن گذشته باشد لکه به سختی پاک می شود و ممکن است کمی اثر آن بر روی پارچه بماند. لکه جوهر را می توان با کمک مواد شوینده پاک کرد.

هزینه شستشوی مبل بر چه اساسی محاسبه می‌شود؟ شستن تشک و کوسن چقدر می باشد؟

تعرفه مبلشویی هر ساله نرخ مشخصی دارد که از سوی اتحادیه قالیشویی ابلاغ می‌شود. شستن تشک دوبل مبل و کوسن نیز بر روی مبل هزینه مازادی دارد. البته می توان فقط کوسن و تشک مبل را شست. اگر رویه آن قابل جدا کردن باشد می توانید آن را در ماشین لباسشویی نیز بشویید.

مبل شویی ارزان در منزل (کلاک)

در این مقاله به نکاتی که باید برای سپردن مبل به مبلشویی توجه کرد اشاره شد. همچنین قیمت شستن مبل راحتی و استیل و هزینه‌های موثر بر آن ذکر شد. انتخاب یک مبلشویی که بتوان بارها به آن کار سپرد، کار دشواری نیست؛ فقط باید آگاهانه یک مبل شویی در کلاک انتخاب کرد. رعایت نکات بهداشتی برای از بین بردن لکه مبل و انتخاب مواد شوینده مناسب، برای مبل‌های پارچه‌ای یا مبلمان چرمی، نکته بسیار حائز اهمیتی است. این مرکز با تجهیز بودن به دستگاه مبلشویی پیشرفته و مدرن و همچنین استفاده از تکنسین های متخصص مبلشویی؛ این خدمت را به نحو احسن انجام می‌دهد. در بخش نظرات حتما تجربه خود را از انتخاب مبلشویی ما بیان کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا