موکت شویی در کرج | شستشوی موکت در کرج با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت

موکت شویی در کرج

برای شستشوی موکت باید به جنس موکت ها توجه کرد. موکت ها باید بر اساس جنس بصورت اصولی شسته شوند. در صورتی که به روش اصولی شسته نشوند ممکن است به تار و پود آن آسیب برسد.

قالیشویی های معتبری که می توانند موکت های شما را به بهترین نحو بشویند را، در این سایت مشاهده می کنید.

برای موکت شویی روش های مختلفی وجود دارد، شستشوی موکت بستگی به این دارد که قابلیت جدا شدن از سطح دارد یا خیر!

موکت شویی در منزل

اگر موکت به سطح چسبیده است می توانید با موکت شویی در منزل استفاده نمایید.

موکت شویی ها با داشتن دستگاه‌ها و تجهیزات لازم خشکشویی، انواع موکت ها را، یا در محل برای شما خواهند شست.

یا اینکه قابل انتقال باشد، می توانند به کارخانه قالیشویی منتقل کنند، تا در آن‌جا با استفاده از ماشین آلات کارخانه و محیط تهویه و گرم‌خانه تمیز و خشک کنند و سپس تحویل مشتری بدهند.

لکه بری موکت در کرج

موکت ها را قبل از شستشو باید غبار روبی کرد. اصولا با استفاده از جارو برقی خاک موکت گرفته می شود.

پس از غبار روبی به مرحله بازبینی لکه می رود ، اگر موکت لکه داشته باشد، با استفاده از مواد شوینده مناسب لکه گیری می گردد.

معمولا موکت ها به علت اینکه روی کف قرار می گیرند در معرض کثیفی هستند و موادی که بر روی آن ریخته شود و همان لحظه تمیز نگردد باعث ایجاد لکه مقاومی خواهد شد که بسختی پاک می گردد. قالیشویی ها سعی می کنند تا تمامی آن لکه ها به صورت کامل ، تمیز کنند.

اما پیشنهاد قالیشویی ها این می باشد در همان زمانی که لکه و کثیفی ایجاد می شود با آنها تماس بگیرید، تا در سریعترین زمان آن را تمیز نمایند.

لکه بری موکت در کرج

موکت شویی در کرج

شستشوی موکت در کرج

موکت شویی در کرج

روش‌های موکت‌شویی

شستشوی موکت روش های گوناگونی دارد که می توان روش های زیر را ذکر کرد:

موکت شویی با مواد طبیعی

برای شست شوی موکت به صورت طبیعی می توان از مواد طبیعی همانند نمک ، جوش شیرین و سرکه استفاده نمود. جوش شیرین خاصیت پاک کنندگی بیشتری دارد. ابتدا بر روی لکه مقداری جوش شیرین ریخته و بعد سرکه را بر روی آن می ریزیم و میگذاریم مدتی روی آن بماند تا لکه را از بین ببرد.

برای پاک کردن جوش شیرین خشک شده نیز می توان از جارو برقی استفاده کرد. البته این روش برای پاک کردن لکه های قدیمی چندان کاربردی ندارد.

موکت شویی با استفاده از دستگاه بخارشوی

با دستگاه بخارشوی می توان گرد و غبار موکت را تمیز کرد. این روش هیچ آسیبی به بافت موکت نمی زند، ذرات ریز غبار را نیز می‌تواند از آن جدا کند.
برای تمیز کردن موکت می توان به بخار شوی، مواد شوینده نیز اضافه نمود، تا علاوه بر زدودن گرد و خاک موکت آن را عاری از لکه نیز کرد.

موکت شویی با استفاده از پراکسیدهیدروژن

با استفاده از پراکسیدهیدروژن که یک پاک کننده خوبی برای از بین بردن لکه‌های رنگی (مثل لکه آب میوه یا خون) بر روی موکت ایجاد شده‌اند به شمار می‌رود.
با استفاده از این ماده و برس شستشوی قالیشویی ، لکه‌های موکت به خوبی از بین خواهند رفت. ولی برس کشیدن زیاد باعث از بین بردن پرز موکت می گردد. به این نکته حتما توجه نمایید.

موکت شویی با شامپو فرش

شامپو فرش از بهترین و پر استفاده ترین شوینده های فرش، موکت و قالی می باشد. از شامپو فرش هایی که خاصیت اسیدی کمتری دارند استفاده نمایید تا بافت موکت آسیب نبیند.
یکی از معایب استفاده از شامپو فرش ، باقی ماندن رطوبت بر روی موکت می باشد؛ که بعد از خشک شدن تبدیل به لکه خواهد شد. برای جلوگیری از بروز این مشکل می‌توانید از موکت شویی معتبر کمک بخواهید، که مجهز به دستگاه‌های خشک کن قوی هستند.

استفاده از دستگاه‌های موکت شویی تمام اتوماتیک

این روش مختص قالیشویی ها می باشد، که تقریبا تمام امور توسط دستگاه های موکت شویی انجام می گردد. بسیاری از قالیشویی ها به دستگاه های مکانیزه ای مجهز می باشند، که به این روش موکت شویی انجام می دهند.
شستشو توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک به جلوگیری از هدر رفت آب نیز کمک می‌کند و در عین حال بهترین کیفیت شستشو را به ارمغان می‌آورد.

شستشوی موکت در کرج

قیمت موکت شویی
هزینه موکت شویی در کرج

شستشوی موکت‌ها بسته به عوامل مختلفی از آسان به سخت تقسیم بندی می‌شوند که عبارتند از:

جنس موکت

پرزدار بودن موکت

میزان آلودگی و لکه‌ها در موکت

رنگ موکت

سایز موکت

هر کدام از این موارد می تواند بر هزینه موکت شویی تاثیر بگذارد. اما هزینه های شست و شوی موکت، توسط قالیشویی ها به ارزان ترین میزان محاسبه خواهد شد، تا شما مشتریان عزیز راضی و خشنود باشید.

شماره تماس قالیشویی و موکت شویی

اگر تصمیم به شستشوی موکت‌های خود گرفته‌اید و کیفیت شستشو برایتان اهمیت دارد، حتما با بهترین قالیشویی های مجاز ذکر شده تماس بگیرید و با خیال راحت قالی و موکت خود را به قالیشویی بسپارید تا به روش اسلامی تمیز شسته و تحویل تان دهند.

5/5 - (1 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا