کارواش سیار آنلاین

کارواش سیار : با افزایش روزافزون خودروها، نیاز به شستشوی آنها با صرف هزینه و زمان کم تر؛ بیش از پیش حس می شود. امروزه خدمات بسیاری در زمینه کارواش سیار آنلاین ، ارائه می شود، از کارواش خانگی گرفته تا کارواش با آب کم که در این زمانه کم آبی، مفید است.

کارواش آنلاین سیار

همچنین کارواش نانو، که به آب نیازمند نیست. با کارواش سیار علاوه بر صرفه جویی در آب و هزینه می توان بدون نیاز به انتظار کشیدن در صف، شستشوی خودرو را در مکان مورد نظر انجام داد.
کارواش سیار در گذشته با قراردادن یک مخزن آب در پشت یک وانت و با استفاده از واترجت انجام می شد؛ که مشکلاتی داشت ازجمله اینکه با پاشیدن آب به اطراف، باعث نارضایتی می شد و در مکان های سرپوشیده نمی شد از آن استفاده کرد. امروزه با آمدن بخارشوی صنعتی این مشکلات برطرف شده است.
اگر شما وقت کمی دارید می توانید با ثبت یک سفارش انلاین زمانی را برای حضور متخصص کارواش در مکان موردنظرتان تعیین کنید و هر نیازی در زمینه شستشوی ماشینتان را برطرف کنید.

کارواش سیار

بخارشوی صنعتی چیست؟

با آمدن بخارشوی صنعتی، مشکلات کارواش سیار برطرف شده و کسب وکار پردرآمدی ایجاد شده است. در این کارواش سیار یک دیگ بخار، مخزن سوخت و تجهیزات لازم وجود دارد که بخار با فشار در این دیگ ذخیره شده و با احتراق سوخت، بخار تولید و ذخیره می شود و بطور اتوماتیک فشار بخار کنترل می شود. امکانات مختلفی در بخارشوی صنعتی وجود دارد از جمله بخار خشک، بخار مرطوب، اب گرم و … که حتی برای توشویی و موتورشویی خودرو هم استفاده می گردد.

مزایا و معایب بخارشویی

بخارشویی مزایایی دارد: از جمله کاهش مدت زمان شستشو، کاهش مصرف آب، صرفه جویی در وقت، موتورشویی و ضدعفونی کردن بدنه و… .
یکی از معایب بخارشویی، استفاده از آن در زمستان است که بدلیل سرد بودن بدنه خودرو می تواند به رنگ خودرو اسیب بزند.

میزان هزینه برای راه اندازی کارواش سیار با بخارشو

قیمت دستگاه بخارشوی صنعتی به امکانات ، کیفیت و نوع قطعات آن، تعداد خودرو قابل شستشو و… بستگی دارد.
کیفیت دستگاه بخارشوی صنعتی می تواند توسط عواملی نظیر کیفیت بدنه، نوع قطعات بکار رفته، ظرفیت به لیتر، بیمه و … تعیین شود.

انواع خدمات کارواش سیار

خدمات کارواش سیار شامل شستشو با آب، لکه گیری و پولیش، سرامیک شویی، صفر شویی ، کارواش نانو و… است.
درصفرشویی خدمات بیشتری انجام می شود؛ بدین صورت که صندلی های خودرو بازشده وعملیات شستشو، بخارشو و واکس بطور کامل انجام می شوند.

کارواش آنلاین

کارواش نانو چیست؟

کارواش نانو، بدون استفاده از آب انجام می شود. در کارواش نانو با استفاده از یک اسپری از مواد نانو با دستمال میکروفایبر کلیه ی گرد وغبار و کثیفی از خودرو پاک می شوند و می توان در مصرف آب صرفه جویی کرد. البته کارواش نانو می تواند معایبی داشته باشد، از جمله اینکه نیاز به حوله مخصوص دارد که هر بار باید شسته شود و هزینه آن از هزینه کارواش معمولی بالاتر است.

 ثبت سفارش  کارواش سیار در کرج فعلا غیرفعال می باشد.

سفارش 0
5/5 - (2 امتیاز)

کارواش سبز چیست؟

کارواش سبز از امکانات هر دو کارواش بخار و کارواش نانو بهره می گیرد وبدلیل مصرف کم آب دوستدار طبیعت است.

بهترین کارواش سیار

هزینه کارواش سیار

قیمت کارواش بسته به اندازه خودرو و نوع شستشو متفاوت است. در کارواش نانو بسته به کیفیت اسپری نانو و مواد شوینده نانو و دستمال مخصوص هزینه متفاوت است.
هزینه کارواش بخار بسته به نوع و اندازه دستگاه بخار و اینکه برای کدام قسمت مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت است. اما در کل میزان مبلغ زیادی نمی باشد.
با خدمات کارواش سیار می توانید در هر زمانی ، هر جایی که دوست دارید؛ ماشینتان را به دست کارواش سیار بسپارید و در مدت زمان کمی ؛ ماشینتان را تمیز تحویل بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا