برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

قالیشویی خیابان آبشار اصفهان : شستشوی انواع فرش و موکت با تمیزترین کیفیت

قالیشویی در خیابان آبشار اصفهان : برای شستشوی فرش و قالی ، لکه زدایی فرش ، شستشوی موکت و رفوگری فرش و سایر خدمات قالیشویی با ما همراه باشید.

قالیشویی با دستگاه های مدرن در خیابان آبشار اصفهان

کارخانه های قالیشویی به دلیل صرفه جویی در نیرو و آب، خود را به دستگاه های مکانیزه و مدرن تجهیز کرده اند. استفاده از دستگاه های مکانیزه جهت شستشوی قالی باعث تحویل بموقع و سریع قالی نیز می انجامد. هر چه خدمات رسانی قالی شویی سریعتر و بهتر باشد قطعا بازار بهتریبر اساس اعتماد جلب شده برایش ایجاد خواهد گردید.

جهت هماهنگی با شماره 09381830496 تماس بگیرید

ثبت سفارش اصفهان 09381830496
قالیشویی خیابان آبشار اصفهان
عودت در صورت عدم رضایت

در صورتی که از شستن ما راضی نباشید مبلغ شما عودت داده می شود. ما به کیفیت خود اطمینان داریم. با تمیز شور، تمیزتر از همیشه

سرویس رایگان قالیشویی

قالی شویی ها با سرویس ویژه فرش ها را از درب منزل شما تحویل می گیرند . پس از شستن نیز تمیز و لول شده ، دم درب به شما تحویل می دهند.

آیا بدنبال یک قالیشویی خوب درآبشار اصفهان می گردید؟

خانم های ایرانی به نظافت و تمیزی وسیله های خود اهمیت بسیار زیادی قایل می باشسند. قطعا شما هم بدنبال یک قالیشویی خوب می گردید که هم به موقع فرش شما را شسته و تحویل دهد و هم اینکه آن را با کر اسلامی تمیز بسشوید. از بخش آگهی ها می توانید امتیاز قالیشویی ها ببیند و یک انتخاب مناسب داشته باشید.

سعی ما همیشه بر آن است که در سریعترین زمان و بهترین کیفیت قالی های شما را بشوییم.

شستشوی فرش با بهترین مواد شوینده

شستشوی فرش با وسایل مکانیزه و مدرن باعث می شود فرش شما آسیبی نبیند. اما استفاده از مواد شوینده نیز در آن مهم می باشد. قالیشویی های خوب برای شستشوی تمیز و بهتر از مواد با کیفیت و استاندارد استفاده می نمایند. شستشوی موکت و فرش ها با مواد با کیفیت حتما باعث درخشان تر شدن رنگ آن خواهد شد. مشتری وقتی کار را تحویل گرفته و پهن می کند از نتیجه کار لذت خواهد برد و انتخاب همیشگی اش همان قالیشویی خواهد بود.

قالی های خود را به بهترین قالیشویی بسپارید.

اگر بدنبال یک خدمات قالیشویی می گردید تا با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت کار انجام دهد با ما همراه باشید.

قالیشویی خوب در آبشار اصفهان

شستشوی فرش دستباف در خیابان آبشار اصفهان

برای شستن قالی های دستبافت و گرانقیمت روش های شستشو فرق می کند. این فرش ها با مراقبت کمل و بصورت اصولی شسته می شود، تا به رنگ و بافت آن آسیبی وارد نشوند.

رفوگری فرش در خیابان آبشار اصفهان

برخی از مواقع فرش شما آسیب دیده و نیاز به ترمیم دارد.
سوختگی، پوسیدگی، پارگی یا ترمیم ریشه ها و ریشه زنی و سر ریشه دوزی مسایلی از رفوی فرش می باشد. در چنین مواردی باید مسایل رفو با خدمات قالیشویی در میان گذاشته شود. هم آسیب بیشتری به فرش وارد نشود و در صورت خواست مشتری نیز مورد معیوب رفو گردد.

قیمت شستشوی فرش چقدر می باشد؟

همانطور که فرش ها بر اساس متراژ خریداری می شوند ، شستشوی آن ها نیز بر اساس متراژ می باشد. اما رنگ فرش و ماشینی و دستباف بودن آن موجب تغییر قیمت می گردد.
تعرفه های مشخصی برای قالیشویی ها هر ساله از طرف اتحادیه قالیشویی ها ابلاغ می گردد. تمامی قالیشویی ها بر اساس آن تعرفه ، هزینه قالیشویی را دریافت می نمایند.
در قالیشویی، یک فرش از نظر نوع لکه بررسی می گردد و اگر چربی و یا رنگی بر روی آن باشد بصورت جداگانه تمیز می گردد. سپس بصورت کامل شسته شده و آبکشی اسلامی می شود.

بهترین قالیشویی های خیابان آبشار اصفهان را از سایت تمیز شور انتخاب نمایید.
خدمات قالیشویی در محل : خیابان آبشار اصفهان

شرکت های قالیشویی، می توانند خدمات در محل نیز برای کسانی که فرش راه پله ای دارند و یا می خواهند مبلمان خود را بشویند، ارایه دهند.

شستشوی فرش در خیابان آبشار اصفهان
خدمات موکت شویی در آبشار اصفهان نیز توسط قالیشویی ها انجام می پذیرد.

موکت شویی در خیابان آبشار اصفهان

شستشوی موکت در محل شما نیز توسط این مجموعه انجام می پذیرد. اگر موکت های شما قابل جدا شدن می باشد می توانیم آن را در مراکز قالیشویی نیز انجام دهیم. بنا به درخواست مشتری موکت شویی یا در محل و یا در کارخانه انجام می پذیرد.

موکت ها انواع مدل های مختلفی دارند که بنا به جنس و رنگ ، هزینه شستشوی موکت ها متفاوت می باشد. ما در این مجموعه سعی بر آن داریم تا موکت های شما را با تمیزترین مواد شسته و تحویل دهیم.

مبل شویی در خیابان آبشار اصفهان

مبل شویی تمیزشور

سرویس دهی و خدمات مبل شویی در سراسر محله های اصفهان، در منزل شما (با هماهنگی های قبلی) صورت می پذیرد. شستن مبل‌ها به یک فرد متخصص نیاز دارد. زیرا برخی از پارچه ها حساس می باشند و به دقت زیادی نیاز دارند.

شستشوی مبلمان

امروزه مبل‌ها پرکاربردترین وسایل در دکوراسیون داخلی محیط‌های مسکونی و یا اداری_تجاری هستند. استفاده پی در پی از مبل‌ها ، نشستن دوده بر روی مبل‌ها و لکه‌های مختلف موجب می‌شوند تا شما با یک مبل شویی مجاز تماس بگیرید.

بهترین مبل شویی در آبشار اصفهان!؟

جهت شستشوی انواع مبلمان در خیابان آبشار اصفهان همین حالا با ما تماس بگیرید.

تمام مبل‌ها از هر مدل و جنسی باشند، پس از مدتی استفاده نیاز به شستشو دارند. بهترین خدمات مبل شویی ، با دستگاه‌های مدرن و پیشرفته در این مجموعه توسط پرسنل آموزش دیده صورت می گیرد.

انواع مبلمان و شستشوی آن

شستشوی مبلمان راحتی درخیابان آبشار اصفهان
شستشوی مبلمان چرمی در خیابان آبشار اصفهان
شستشوی مبلمان میکروفایبر در خیابان آبشار اصفهان
شستشوی مبلمان استیل در خیابان آبشار اصفهان
شستشوی مبلمان ایرانی در خیابان آبشار اصفهان
شستشوی مبلمان خارجی در خیابان آبشار اصفهان

مبلشویی در آبشار اصفهان
قیمت مبل شویی در خیابان آبشار اصفهان | هزینه مبل شویی خیابان آبشار اصفهان

جنس مبل ، تعداد مبل‌ها و کوسن‌ها ،رنگ مبل، میزان لکه‌های موجود بر روی مبل‌ها ، مواد شوینده
و… بر روی قیمت شستشوی مبل موثر است.

کارخانه های قالیشویی در خیابان آبشار اصفهان خدمات زیر را ارایه می نمایند

  • شستشوی فرش ماشینی به صورت تخصصی
  • شستشوی فرش دستباف به صورت تخصصی
  • شستشوی فرش ابریشم به صورت تخصصی
  • شستشوی موکت به صورت تخصصی
  • شستشوی مبل به صورت تخصصی
  • شستشوی تابلو فرش
  • لکه گیری انواع فرش
قالیشویی خیابان آبشار اصفهان

قالیشویی امروزی

قالیشویی، امروزه با پیشرفت تکنولوژی، و آمدن دستگاه‌ها و مواد شوینده قوی، آسانتر و سریعتر شده‌است. قالیشویی امروزی بیشتر در کارخانه‌ها یا کارگاه‌های قالیشویی، و با دستگاه‌های قالیشویی انجام می‌پذیرد و برای خشک شدن فرشهای شسته شده، از گرمخانه استفاده می‌شود. البته همچنان در بعضی از نقاط ایران و خاورمیانه، هنوز به صورت دستی نیز انجام می‌شود. قالیشویی به عنوان شغل در ایران ثبت شده‌است و دارای اتحادیه قالیشویی و صنف قالیشویی می‌باشد. اتحادیه صنف قالیشویان تهران در سال ۱۳۵۱ تأسیس گردیده‌است. با توجه به کمبود منابع آبی امروزه در ایران از دستگاه‌های اتوماتیک جهت شتشوی قالی و با قابلیت بازیافت آب مصرفی استفاده می‌شود.

ویکی پدیا

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
ثبت سفارش 09381830496
برای تماس اینجا را لمس کنید. 09381830496