برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

قالیشویی در شهرک محلاتی تهران : شستشوی فرش و موکت در محله شهرک محلاتی تهران

قالیشویی شهرک محلاتی : شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف با مدرن ترین دستگاه های مکانیزه

جهت هماهنگی با شماره 09129229077 تماس بگیرید

ثبت سفارش 09129229077

هر خانه ای دارای فرش های زیبا می باشد و هر خانم خانه داری فرش هایش را دوست دارد و دلش می خواهد فرش و قالی هایش را به یک قالیشویی با کیفیت بسپارد، که هم کاملا تمیزشسته شود و هم در زمان مورد دلخواه آن را تحویل بگیرد.

قالیشویی ها اغلب انواع خدمات شستشو را ارائه می دهند.

خدمات قابل ارائه در قالیشویی شهرک محلاتی :

  •   شستشوی فرش ماشینی
  • شستشوی فرش دستباف
  • شستشوی تابلو فرش
  • شستشوی موکت و مبل
  • رفوگری فرش ، ترمیم ریشه فرش ، لکه گیری فرش و …
قالیشویی در تهران
قالیشویی تهران

روش های به روز شستشوی فرش و قالی  در شهرک محلاتی

سال های پیشتر اغلب هر خانه ای فرش های خود را با مصرف آب فراوان می شست ، اما با روند افزایش جمعیت و مدرنیته تر شدن شهر و کم شدن فضای زندگی بعلت آپارتمان نشینی در تهران ؛ افراد ترجیخ می دهند که فرش های خود را به قالیشویی نوین و خوب بسپارند تا هم در وقت خود صرفه جویی کرده باشند و هم در هزینه صرفه جویی کرده باشند.

تماس با قالیشویی شهرک محلاتی و ارائه سفارش به قالیشویی شهرک محلاتی

یک تماس کافیست تا کارکنان این مجموعه جهت تحویل قالی  به محل شما اعزام شوند ، نحوه شستشو توسط خود شما انتخاب می شود و در فاکتور شما ثبت می گردد. روش های شستشو بستگی به نوع فرش شما دارد که با توضیحات توسط کارکنان مجموعه می توانید روش شستشو را انتخاب نمایید .

هزینه و قیمت های شستشو متفاوت می باشد. بستگی به نوع انتخاب شما جهت شستشو دارد و همچنین در برخی مناطق هزینه حمل نیز دریافت می گردد.

قالیشویی در شهرک محلاتی

شستشوی موکت در شهرک محلاتی

قالیشویی شهرک محلاتی علاوه بر شستشوی قالی و فرش ، موکت های شما را نیز می شوید. اگر موکت های شما قابل جدا کردن نمی باشد و باید در محل شسته شود می توانید با کارکنان این مجموعه هماهنگ نمایید تا شستشوی موکت را در محل برایتان انجام دهند.

روال شستشوی فرش و قالی در شهرک محلاتی به چه صورت است؟

کافی است با شماره درج شده در تمیزشور تماس بگیرید تا ضمن هماهنگی اولیه ، آدرس شما دریافت شده و نیروهای قالیشویی برای تحویل فرش به محل شما مراجعه کنند.

هزینه شستشوی قالی در شهرک محلاتی چقدر است؟

از آنجا که قالیشویی و خدمات آن زیر نظر اتحادیه قالیشویی می باشد ، تمامی هزینه ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه میگردد.

آیا قالی و موکت و گلیم با شستشو تمیز میشوند؟

بله ، از آنجا که در فرایند شستشو، از دستگاههای مدرن و به روز استفاده میشود و همچنین از شوینده های قوی در حین شستشو استفاده میکنیم ، قطعا فرش و موکت شما تمیز خواهد شد.

چگونه یک قالیشویی فرش های شما را بدون آسیب می شوید؟

برای اینکه فرش های زیبایتان را به قالیشویی بسپارید حتما دلهره دارید که فرشتان آسیب نبیند! 

انتخاب یک قالیشویی خوب می تواند این اطمینان را برای شما ایجاد کند که فرش شما را به بهترین نحو شسته و بدون هیچ آسیبی به شما تحویل دهد. البته اگر در حین شستشو توسط کارخانه های قالیشویی ، فرش یا قالی شما آسیب ببیند ، قالیشویی موظف به پرداخت خسارت به شما می باشد.

قالیشویی شهرک محلاتی همیشه سعی بر آن داشته تا با بهترین و مناسبترین روش فرش های شما شسته و سالم و بسیار تمیز آنها را تحویل دهد.

عالیشویی : روش شستشوی بسیار با کیفیت برای فرش و قالی
عالیشویی قالی و فرش

قیمت شستن فرش ماشینی

بیش از هر چیزی هزینه شستشو برای  افراد مهم می باشد. که آیا به اندازه هزینه ای که پرداخت می نمایند کیفیت دریافت می کنند؟

قالیشویی شهرک محلاتی بر اساس تعرفه های مصوب اتحادیه خدمات ارائه می دهد . در قبال این هزینه های دریافتی سعی بر آن دارد تا فرش ، قالی و موکت های شما را با تمیزترین روش های شستشو ، به دست شما برساند.

مواد شوینده مناسب برای شستشوی فرش و قالی

برای هر کاری المان های مختلفی وجود دارد. نحوه شستشو و اپراتور و وسیله شستشو یک معقوله بسیار با اهمیتی برای قالیشویی می باشد و اما انتخاب مواد شوینده مناسب با فرش هم بسیار موثر می باشد.

مواد شوینده باید با نوع کثیفی فرش انتخاب شود تا بتواند کاملا فرش و قالی شما را تمیز کند. در اتمام کار نیز باید مواد شوینده کاملا از فرش پاک شود تا اثرات بجای مانده از آن بعدا به فرش آسیبی نرساند.

قالیشویی باید به لکه های فرش توجه کند اگر لکه روغن یا رنگ بر روی آن وجود دارد و قابل پاک کردن می باشد آن را با مواد شوینده موثر تمیز نماید.

انواع روش های شستشوی قالی و فرش:

شستشوی فرش و قالی با استفاده از روش های سنتی

شستشو به روش سنتی همان شستن فرش و قالی با روش های خانگی است که با جارو ، پارو و فرچه  می باشد. این روش شستشو احتیاج به تلاش زیاد و زمان زیادتری دارد. مصرف آب نیز در ین روش بسیار بالاست.عموما با مواد شوینده معمولی نسز شسته می شود.

شستشوی فرش و قالی به روش خشک شویی

روش خشک شویی توسط کارخانه های قالیشویی انجام می شود. در این روش از پودر های جذب بعنوان تمیز کننده استفاده می شود و در نهایت بوسیله جاروبرقی آن را تمیز می کنند. این روش احتیاج به فرد متخصص دارد.

شستشوی فرش و قالی با استفاده از بخار

بخارشویی نیز روش دیگری است که برای شستشوی فرش و قالی  به کار می رود. دستگاه بخار شور ویژه ای که در قالیشویی ها وجود دارد مناسب این روش می باشد. این روش نیز نیلزمند فرد متخصص می باشد. البته مشابهت به همان بخارشوی خانگی دارد که برای تمیز کردن سطح کوچک بکار می رود.

شستشوی فرش و موکت

شستن فرش توسط قالی شویی علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه به طول عمر فرش نیز کمک می کند. انتخاب مواد شوینده و نحوه شستشو در طول عمر و ماندگاری بافت فرش موثر می باشد.

بهترین قالیشویی در شهرک محلاتی

اکثر شرکت های قالیشویی، خدمات قالیشویی و شستشوی مبلمان در محل نیز ارائه می دهند. شاید در برخی موارد شستن فرش های راه پله فقط در همان محل میسر باشد و یا شستن مبل نیز به همین منوال ، بسیاری از شرکت ها این خدمات را در محل ارائه می دهند.

رفوگری فرش در شهرک محلاتی

عامل دیگری که بر هزینه نهایی قالیشویی اثرمی گذارد تعمیرات رفوی فرش و قالی است. سوختگی، پوسیدگی، پارگی یا ترمیم ریشه ها و ریشه زنی و سر ریشه دوزی مسایلی از رفوی فرش می باشد. در صورت نیاز به انجام این کارها باید در هنگام سفارش شستن قالی این موارد نیز ذکر گردد و هزینه رفوگری مازاد بر شستن قالی پرداخت گردد.

قالیشویی به عنوان شغل در ایران ثبت شده‌است و دارای اتحادیه قالیشویی و صنف قالیشویی می‌باشد. اتحادیه صنف قالیشویان تهران در سال ۱۳۵۱ تأسیس گردیده‌است. با توجه به کمبود منابع آبی امروزه در ایران از دستگاه‌های اتوماتیک جهت شتشوی قالی و با قابلیت بازیافت آب مصرفی استفاده می‌شود.

ویکی پدیا

شهرک محلاتی در شهر تهران واقع شده است
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
ثبت سفارش 09381830496
برای تماس اینجا را لمس کنید. 09381830496