تهران مبلشیراز

قالیشویی در شهرک پرواز شیراز

قالیشویی در شهرک پرواز شیراز

قالیشویی های زیادی در سطح شهر شیراز وجود دارد، انتخاب یک قالیشویی خوب که بتواند نیازهای ما را پوشش دهد و همچنین هزینه مناسبی داشته باشد نیاز به شناخت قالیشویی های متعددی دارد. یکی دیگر از مواردی که برای مشتری مهم است انتخاب یک قالیشویی در نزدیک منزلش می باشد. اگر به دنبال یک قالیشویی در شهرک پرواز می گردید با قالیشویی ما تماس بگیرید.

شستشوی فرش در شهرک پرواز
شستشوی فرش در شهرک پرواز

معرفی شهرک پرواز شیراز

محله شهرک پرواز در استان فارس و در محدوده‌ی جنوب شرقی شهر شیراز واقع شده است. این محله در منطقه ۱۱ قرار گرفته است و از شمال با میدان شهدای حج، بلوار کرمی و بلوار حج، از جنوب با بلوار سرداران و خیابان بنیانی و از غرب با خیابان کلانتری و بلوار صیاد شیرازی محدود شده است و با محله‌های ‌پودنک، فضیلت، شهرک نیروی انتظامی، کیان شهر، وحدت مجاورت دارد. از اماکن مهم این محله می‌توان به پارک شهرک پرواز و پارک محلی پرواز اشاره کرد. شما می‌توانید نقشه کامل محله شهرک پرواز به همراه تمام جزئیات از جمله اطلاعات کامل ساختمان‌های این محله را مشاهده و از طریق بلد با آنها ارتباط برقرار کرده و به آنها مسیریابی کنید.

قالیشویی خوب در شهرک پرواز

همیشه انتخاب بهترین‌ها برای انجام خدمات، اولویت است. قالیشویی ما برای اینکه مشتریان خود را برای همیشه داشته باشد، سعی می کند که تمامی خدمات شستشو را به نحو احسن انجام دهد.

این قالیشویی خدماتی از قبیل شستشوی مبل، شستشوی موکت را نیز انجام می دهد.

شستن قالیچه های مختلف با انواع بافت و جنس در این مرکز قالیشویی انجام می شود.

یک قالیشویی خوب در شهرک پرواز که خدمات زیادی را انجام می دهد : شستشوی فرش ماشینی، شستشوی فرش دستباف، شستشوی فرش ابریشم، شستشوی تابلو فرش و غیره.

روش پاک کردن ترشی از روی فرش

بهترین قالیشویی در شهرک پرواز

شما می توانید هر نوع فرشی را به قالیشویی بسپارید اما اینکه قالیشویی بتواند فرش شما را با بهترین کیفیت و بدون آسیب زدن بشوید مشاله مهمی است.

قالیشویی شهرک پرواز
قالیشویی در شهرک پرواز

در انتخاب بهترین قالیشویی حتما دقت نمایید.

برخی از قالیشویی ها همچنان از روش های سنتی برای شستشوی فرش استفاده می کنند. این روش ها ممکن است به برخی از فرش ها آسیب بزند. مخصوصا اگر اپراتور فرد آماتوری باشد.

هزینه قالیشویی در شهرک پرواز شیراز

شیراز نیز همانند تمامی شهرهای دیگر دارای تعرفه قالیشویی می باشد. هزینه وتعرفه شستشوی فرش هر ساله از سوی اتحادیه قالیشویی مشخص می شود. هزینه قالیشویی در شهرک پرواز نیز همانند سایر مناطق شیراز می باشد.

اما برخی از افراد همیشه از قوانین تخطی کرده و هزینه های زیادی از مشتری دریافت می کنند. شایان ذکر است که قالیشویی ما به هیچ عنوان مبلغ اضافی از مشتری دریافت نمی کند.

از بین بردن بوی سرکه از روی فرش

برای اطلاع دقیق از تعرفه های قالیشویی با ما تماس بگیرید.

البته ناگفته نماند که قیمت شستشوی فرش ها با هم متفاوت می باشد.

شاید بتوان گفت قالیشویی ارزان در شهرک پرواز ما هستیم.

قالیشویی در فضل آباد شیراز

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا