قالیشویی کرج

بهترین قالیشویی در فردیس ⭐ شستشوی قالی [2 روزه] ✔️ ارزان و آنلاین

شستشوی قالی از مرسومترین نظافت‌های خانگی می‌باشد. جهت تماس با قالیشویی در فردیس کافیست با شماره موجود در سایت، تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید. کارخانه قالیشویی فردیس با استفاده از دستگاه‌های اتومات و دستی، فرش ماشینی و فرش دستباف را با بهترین مواد شوینده می‌شوید. قبل از شستشوی فرش اگر نیاز به گردگیری یا غبار روبی هم باشد انجام می‌شود. پس از شستشو، فرش و قالی‌ها با دستگاه خشک کن، کاملا خشک می‌شوند.

معرفی بهترین قالیشویی در فردیس
معرفی بهترین قالیشویی در فردیس
تحویل⏰2 روزه
محدوده📌فردیس
قیمت⭐تعرفه مصوب
کیفیت👌درجه یک

قالیشویی در فردیس

امروزه زندگی آپارتمانی ، امکان شستن قالی در منزل و در حیات را از بین برده است. کاری که خاطره کودکی خیلی از ما می باشد. اما با پیشرفت تکنولوژی امروزه قالیشویی‌ها نیز مکانیزه شده‌اند و حتی قالیشویی آنلاین در فردیس نیز راه اندازی شده است.

با یک تماس، قالیشویی‌ها، قالی و فرش شما را دریافت کرده و به کارخانه می برند و شستشو داده و شسته شده، خشک شده و تمیز و لول شده به شما تحویل می‌دهند.

شستشوی فرش و قالی با بهترین مواد در قالیشویی فردیس
قالیشویی فردیس با کیفیت بالا و قیمت پایین

خدمات قالیشویی فردیس

 • ترمیم و مرمت فرش دستباف
 • ترمیم و مرمت فرش ماشینی
 • شستشوی فرش دستباف
 • شستشوی فرش ماشینی
 • لکه بری فرش
 • موکت شویی در محل
 • مبلشویی در محل

ترمیم و مرمت فرش دستباف در فردیس

فرش‌های دستباف از جمله فرش‌های گران قیمتی هستند که باید از آنها خوب مراقبت کرد تا آسیب نبینند. در صورتی که فرش دستباف دچار آسیب از جمله پوسیدگی، سوختگی و پارگی شد؛ می توانید آن را جهت ترمیم و مرمت به قالیشویی بسپارید.

ترمیم و مرمت فرش ماشینی در فردیس

ترمیم و مرمت فرش‌های آسیب دیده، ریشه بافی و شیرازه دوزی انواع فرش ماشینی نیاز به یک رفوگر دارد تا بتواند به صورت تمیز این کارها را انجام دهد. در برخی کارخانه‌های قالیشویی افراد متخصصی برای این امر وجود دارد. در صورت نیاز به رفوگری فرش ماشینی در فردیس با قالیشویی ما تماس بگیرید.

شستشوی فرش دستباف در فردیس

شستشوی هر چیزی نیاز به انتخاب مواد شوینده و روش شستشوی مناسب خود دارد. شستن فرش دستباف نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و نیاز به پرسنل مجرب جهت شستشو دارد.

برای شستن قالی دستباف حتما باید از روش های دستی و مواد شوینده خوب و مناسب استفاده کرد، در غیر اینصورت ممکن است فرش دستباف آسب ببیند.

شستشوی انواع فرش‌ دستباف، فانتزی، بلژیکی، جیر و چرم دوزی شده با بالاترین کیفیت شستشو در کمترین زمان

جهت هماهنگی با شماره های زیر تماس بگیرید:

09905591271

ثبت سفارش 09905591271
4.7/5 - (8 امتیاز)

شستشوی فرش ماشینی در فردیس

شستشوی انواع فرش‌های ماشینی زمینه روشن و تراکم بالا، بدون چین و چروک و بجا ماندن هرگونه لک و کثیفی در کمترین زمان ممکن در این مرکز انجام می‌شود. فرش ماشینی انواع مختلفی دارد، بر اساس شانه و تراکم متفاوت می باشد. هر چه فرش جدیدتر تراکم و شانه آن بالاتر می باشد و نیاز به دقت بالاتری در شستشو نیز دارد.

شستشوی فرش دستباف در قالیشویی فردیس
شستشوی فرش دستباف

ارائه خدمات تخصصی قالیشویی نیاز به دانش و مهارت و همچنین دستگاه‌های شستشوی اتوماتیک فرش دارد. جهت مشاهده لیست قالیشویی در کرج کلیک کنید. با انتخاب هر یک از قالیشویی‌ها می‌توانید فرش خود را جهت شستشو تحویل دهید.

لکه بری فرش

از جمله کثیفی‌های روی فرش، لکه‌ها می‌باشند. انواع مختلفی از لکه‌ها شامل: لکه جوهر، لکه ترشی، لکه چایی و قهوه یا آبمیوه، لکه روغن و غیره. گاها برای لکه بری فرش از مبلشویی و یا شرکت نظافتی در فردیس خواسته می شود که عمل لکه برداری از روی فرش را انجام دهند اما توجه داشته باشید حتما آن شخص دانش کافی از روش لکه زدایی فرش داشته باشد.

فرش از زیراندازهای پرمصرف می‌باشد و به علت کثیفی باید سالیانه شسته شود. شستشوی فرش بنا به جنس و رنگ فرش‌ها متفاوت می‌باشد. برای شستشوی فرش در فردیس از دستگاه‌های قالیشویی متفاوتی استفاده می‌شود. اصولا برای شستشوی فرش ماشینی از دستگاه قالیشویی اتومات و برای شستشوی فرش دستباف از دستگاه قالیشویی دستی استفاده می‌شود. قالیشویی فردیس از شامپو فرش و مواد شوینده بسیار خوب استفاده می کند و مرحله آبگیری و خشک کردن فرش را با دقت بالا انجام می‌دهد.

لکه بری کامل و تضمینی انواع فرش‌های ماشینی و دستباف با قیمت بسیار مناسب در این مرکز قالیشویی فردیس انجام می‌شود.

شستشوی موکت

برای شستشوی موکت در فردیس می توانید با قالیشویی های مجاز تماس بگیرید. قالیشویی ما با نهایت دقت و ظرافت موکت‌های فانتزی و موکت‌های ساده شما را با دستگاه‌های مختص موکت شویی، با کمترین قیمت می‌شوید.

مبل شویی

مبلمان از جمله وسایل نشیمن پر مصرفی است که از جنس پارچه و چرم تولید می‌شود. این نشیمن در صورت کثیفی قابل شستشو توسط مبلشویی‌ها می‌باشد. جهت شستشوی مبلمان در فردیس کلیک کنید

مزایای قالیشویی ما:

 • انجام سرویس دهی منظم قالیشویی و مبلشویی، حتی در ایام تعطیل
 • عودت در صورت عدم رضایت
 • استفاده از مواد شوینده درجه1
 • تحویل 24 ساعته فرش در ایام خلوت و تحویل 72 ساعته در ایام شلوغ

قالیشویی خوب در فردیس و حومه

امروزه در شهرهای بزرگ خانواده‌ها، به دنبال یک قالیشویی خوب و با کیفیت می گردند؛ که هم مورد اعتماد باشد و هم وجدان کاری منصافه داشته باشد و فرش و قالی های کثیف آنها تحویل گرفته و تمیز تحویلشان دهد.

بهترین قالیشویی در فردیس
بهترین قالیشویی در فردیس

اگر در فردیس به دنبال یک قالیشویی معتبر می‌گردید، انتخاب قالیشویی از تمیزشور بهترین گزینه است. شهرک ناز و شهرک دهکده از جمله شهرک های اصلی در فردیس می باشند. برای خدمات قالیشویی در شهرک ناز و قالیشویی در شهرک دهکده می‌توانید در قالیشویی فردیس ثبت سفارش نمایید.ما همواره سعی کردیم که بهترین باشیم. انجام شستشوی خوب و با کیفیت و ارسال به موقع می‌تواند نشان از معتبر و خوب بودن یک قالیشویی باشد.

شستشوی ارزان قالی در فردیس

از آنجایی که هزینه‌های جاری زندگی روز به روز افزایش می‌یابد مردم به فکر کاهش هزینه‌ها و تخفیف می‌باشند. برای شستشوی فرش و قالی با بهترین مواد و با قیمت مناسب می‌توانید روی قالیشویی ما حساب کنید.

اگر به دنبال قالیشویی ارزان در فردیس هستید با تخفیفات مناسبتی و ویژه قالیشویی ما، می توانید قالی و فرش های خود را ارزانتر بشویید. علاوه بر قیمت مناسب شستشو کیفیت بالایی را در شستشو لحاظ می نماییم.

قالیشویی مدرن در فردیس

مراکز قالیشویی، به صورت نیمه اتوماتیک و اتوماتیک فعالیت می‌نمایند. در روش قالیشویی به روش نیمه اتوماتیک، هم کارکنان و هم دستگاه های اتوماتیک در امر قالیشویی دخیل می‌باشند. در این روش تمامی وسایل مورد نیاز جهت شستن فرش از جمله فرچه، شلاق زن جهت آبگیری فرش و سایر لوازم دیگر مجهز به سنسور اتومات می‌باشند و تنها متصدی، وظیفه انجام مراحل را با دستگاه‌های برقی عهده‌دار می‌باشد.

از مزیت‌های قالیشویی نیمه اتوماتیک، نسبت به روش دستی؛ کاهش زمان اجرا می‌باشد.

در روش قالیشویی مکانیزه یا اتومات ، تمامی مراحل شستن فرش ها؛ از صفر تا صد ، توسط دستگاه های مکانیزه و به صورت اتومات انجام می شود و تنها برای جابجایی احتیاج به نیروی انسانی می باشد.

شستشوی فرش با دستگاه اتومات در قالیشویی

در این روش فرش را، روی تسمه دستگاه‌های مخصوص قرار می‌دهند و خود دستگاه تا مرحله شستشو پیش می‌رود. سپس فرش، داخل دستگاه آبگیر به صورت لوله در می‌آید و آب اضافی آن گرفته می‌شود و در آخر فرش، توسط کارکنان قالیشویی، به قسمت خشک کردن برده می‌شود و با بهره وری نور خورشید خشک می‌شود.

بهترین کارخانه قالیشویی

تعرفه قالیشویی در فردیس

خدمات قالیشویی تعرفه قالیشویی در فردیس 1403
قیمت شستشوی ساده فرش ماشینی (متر مربع)30000 تا 35000 تومان
قیمت شستشوی فرش دستباف (متر مربع) 70.000 تا 500.000 تومان
قیمت اعلاشویی فرش ماشینی (متر مربع)  35.000 تا 60.000 تومان
قیمت شستن فرش 12 متری 360.000 تا 600.000 تومان
قیمت شستشوی قالیچه و کناره توافقی به نسبت جنس
قیمت شستشوی موکت معمولی (متر مربع) 20000-15000 تومان
شستشوی موکت پرزدار و گل برجسته (متر مربع) 17000 – 30000 تومان
قیمت لکه برداری (متر مربع) توافقی
کرایه حمل فرش 20.000 تا 70.000 تومان
هزینه بسته بندی و کاور توافقی
نرخ اتحادیه قالیشویی در فردیس 1403

هزینه شست و شوی فرش در شهرهای مختلف متفاوت می باشد ، تعیین قیمت قالیشویی علاوه بر خدمات خاص و تشویقی که شرکت‌های قالیشویی ارائه می‌دهند به عوامل دیگری همانند رنگ فرش، ماشینی و دستباف بودن فرش و قالی و همچنین جنس مواد بکار رفته و روش‌های شست و شو از جمله بخارشویی، خشک شویی و شستشوی فر با آب داغ و مواد شوینده مورد استفاده نیز بستگی دارد.

قالیشویی فردیس با کیفیت بالا و قیمت پایین
قالیشویی فردیس با کیفیت بالا و قیمت پایین

قیمت قالیشویی در فردیس بر اساس بافت فرش و شانه آن نیز می باشد. هر چه تار و پود فرش محکم تر و فشرده‌تر باشد مقاومت آن در برابر پاک کردن لکه‌ها بیشتر خواهد بود. فرش‌های دستباف و ابریشمی و با کیفیت بالا احتیاج به شرایطی ویژه در شستشو و همچنین خشک کردن نیاز دارند.
لکه‌هایی که شویندگی آن ها سخت می باشد مانند لکه های چربی و بدبو شوینده های مخصوصی را میطلبد که همین امر باعث افزایش نرخ قالیشویی می گردد.

هزینه رفوی فرش

عامل دیگری که بر هزینه نهایی قالیشویی اثرمی گذارد تعمیرات رفوی فرش و قالی است. سوختگی، پوسیدگی، پارگی یا ترمیم ریشه‌ها و ریشه زنی یا ریشه بافی فرش و سر ریشه دوزی مسایلی از رفوی فرش می‌باشد که در صورت نیاز به انجام این کارها باید در هنگام سفارش شستن قالی این موارد نیز ذکر گردد و هزینه رفوگری مازاد بر شستن قالی پرداخت گردد.

چقدر طول میکشد تا قالی و فرش شسته شود؟

بعد از تحویل فرش به بهترین قالیشویی فردیس، حدود 1 الی 3 روز طول میکشد که فرش و قالی شما در کارخانه شسته شده و خشک شود و به شما تحویل داده شود.این زمانبندی بستگی به فصل و موعد شستشو دارد. در ایام عید ممکن است مدت زمان بیشتری طول بکشد.

هزینه قالیشویی در فردیس چقدر است؟

نرخ قالیشویی هر ساله توسط اتحادیه به شرکت‌های قالی شویی اعلام میشود. ما نیز بر اساس نرخ مصوب و با ارائه تخفیف به مشتری، هزینه کار را به مشتری اعلام میکنیم. جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

جمع بندی

در این مقاله از https://tamizshoor.ir به معرفی بهترین قالیشویی در فردیس کرج پرداخیتم و خدمات آن را بررسی کردیم. از جمله مناطق ذی ربط به فردیس، قالیشویی در شهرک دهکده و شهرک ناز بود که توسط قالیشویی فردیس خدمات رسانی انجام می گردد. در صورتی که تمایل به شستن فرش، قالی، قالیچه، موکت و پتو در محدوده فردیس دارید با ما تماس بگیرید.

4.7/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. من یه فردش دست باف دارم میخوام ببینم شما امکان شستنشو دارید؟ فقط خیلی برام مهمه که فرش مشکلی براش پیش نیاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا