نظافت منزل کرج

شرکت نظافتی در فردیس✔️ با بهترین نظافتچی خانم و آقا جهت نظافت فوری منزل

شررکت های نظافتچی با استخدام کارگر نظافتچی خانم و آقا و پذیرفتن مسولیت بیمه و کار آنها، به اشخاصی که به دنبال یک کارگر خدماتی هستند کمک بزرگی می کنند. شرکت نظافتی در فردیس جهت تمیزکاری منزل، تمیز کردن راه پله، پارکینگ، حیاط و مشاعات و همچنین نظافت شرکت و دفتر کار؛ آماده ارئه خدمات می‌باشد. اعزام سریع نظافتچی با مهارت خانم و آقا به محل شما در اولویت کار ما است.

معرفی بهترین شرکت نظافتی در فردیس
ثبت سفارش⏰1روز قبل
محدوده📌کرج
قیمت⭐تعرفه مصوب( حداقل 4 ساعته)
کیفیت👌درجه یک

شرکت نظافت منزل در فردیس

نظافت منزل مساله‌ای است که همه با آن سرو کار دارند. حال برخی از افراد زمنان و توانایی دارند و خودشان این مساله را بر عهده می‌گیرند و برخی از افراد ترجیح می‌دهند از شرکت خدمات نظافتی برای تمیزکاری کمک بگیرند. تمیزکاری و نظافت منزل، راه پله و پارکینک یا همان مشاعات نیاز به یک کارگر نظافتچی ماهر دارد تا بتواند به بهترین نحو از عهده این کار برآید.

شرکت خدماتی نظافتی در فردیس از نیروهای جوان، خانم و آقا برای کار استفاده می‌کند. افرادی که توانایی انجام کار نظافتی دارند می‌توانند با مراجعه به مرکز دفاتر خدمات نظافتی در فردیس مراجعه کنند و در صورت دارا بودن شرایط به استخدام آن مجموعه در بیایند.

نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا بهتر تمیز می‌کند؟

به شما بهرین فرصت را می‌دهیم ، تا خودتان جنسیت شخص نظافتچی را انتخاب کنید. خانم ‌ها و آقایان هرکدام بهتر می‌دانند، که چه کسی را باید برای نظافت منزلشان انتخاب کنند. فرقی نمی‌کند که شما نظافتچی خانم یا آقا انتخاب کنید، هزینه هر دو یکسان می‌باشد.

شرکت نظافتی در فردیس
نظافت منزل در فردیس با نظافتچی مجرب خانم و آقا

اما توجه داشته باشید که برخی از امور به دست خانم‌ها بهتر انجام می‌شود و برخی از امور به دست آقایان.

در زمینه پاک‌کاری خانه هم آقایان و هم خانم‌ها بخوبی از پس نظافت بر می‌آیند. قبل از ثبت سفارش خود کاری که از پرسنل خدماتی می‌خواهید را به مدیر شرکت خدماتی بگویید تا جهت انتخاب کارگر، شما را راهنمایی کند.

نظافتچی خانم

خانم‌ها تشخیصشان این است که، هم جنس خودشان از جزییات نظافت منزل، بهتر آگاه است و بهتر می‌تواند آشپزخانه، سالن، حمام و دستشویی، اتاق خواب و غیره را تمیز کند. در این مواقع اگر می خواهید یک نظافتچی خانم در فردیس جهت تمیزکاری منزل داشته باشید با شرکت خدماتی ما تماس بگیرید؛ما برای خشنودی خانم‌های عزیز برای شما نظافتچی زن استخدام کردیم تا به کمک شما بشتابند.

نظافتچی آقا

نظافتچی مرد می‌تواند کارهای سخت‌تر را انجام دهد. مانند: جابه جا کردن وسایل، درآوردن پرده‌های اتاق خواب‌ها و سالن پذیرایی، گردگیری نقاطی از خانه که نیاز به بالارفتن از نردبان دارد و خیلی از کارهایی که خودتان مدنظر دارید. در صورتی که به نظافتچی آقا در فردیس نیاز دارید با ما تماس بگیرید تا یک نظافتچی مرد، برای شما اعزام شود.

جهت ارتباط با شرکت خدماتی نطافتی پاک گستر آریا با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

09910421459 و  09201500486

ثبت سفارش 09910421459
2/5 - (26 امتیاز)

خدمتکار برای پذیرایی و خدمات مجلس و مهمانی در فردیس

گاها می خواهید یک جشن و مهمانی برگذار کنید که نیاز به کمک یک شخص ماهر جهت پذیرایی دارید اما نمی دانید که چگونه یک خانم یا آقا برای مجلس گردانی پیدا کنید که تمیز و با مهارت باشد.

خدمتکار پذیرایی توسط این شرکت خدماتی تامین می شود، که می تواند در پختن غذا، سرو غذا و شستشوی ظروف به شما کمک کند. همچنین جهت پذیرایی از مهمان‌ها می تواند کنار شما باشد و تمامی این موارد را به بهترین نحو انجام دهد.

خدمتکار خانم و خدمتکار اقا هر کدام برای انجام یکسری امور به کار گرفته می شوند. شاید در مهمانی‌های خانوادگی استفاده از خدمتکار پذیرایی خانم برای شما بهتر باشد، تا مهمان‌های شما نیزز احساس راحتی داشته باشند.

جهت سفارش یک نیروی خدماتی خوب برای پذیرایی در فردیس با ما تماس بگیرید.

نظافتچی منزل فوری در فردیس

گاها پیش می‌آید که برای انجام خدمات نظافتی و پذیرایی نیاز به یک کارگر فوری دارید. در این زمان می‌توانید با شرکت ما تماس گرفته و در صورت پذیرش شرایط توسط کارگر، سریعا آن را به محل شما اعزام نماییم.

نظافت منزل در سریعترین زمان توسط شرکت خدمات نظافتی فردیس
نظافت منزل در سریعترین زمان توسط شرکت خدمات نظافتی فردیس

نظافت و تمیزکاری، همواره برای پاکسازی منزل مورد نیاز می‌باشد. اما مهم است که کارگر خدماتی بتواند به نحو احسنت، تمامی محیط خانه، شرکت یا آپارتمان را اعم از آشپزخانه، اتاق خواب و پذیرایی، سرویس بهداشتی و حمام، مشاعات و راه پله، پارکینگ و حیاط را تمیز کند. شرکت نظافتی در فردیس؛ با استخدام نیروی نظافتچی مجرب خانم و نظافتچی مجرب آقا همواره مهمترین اصل یعنی “بهترین شرکت نظافتی فردیس” را حفظ کرده است.

کارگر خدماتی برای خانه تکانی

از دیرباز تا به اکنون تمام خانواده‌های ایرانی، برای ورود به سال جدید خانه تکانی می‌کنند؛ تا گرد و غبار سال کهنه را دور ریخته و با تمیزی به استقبال سال نو بروند. همه چیز را از نو شروع کنند.

خانه تکانی در بیشتر اوقات دسته جمعی صورت می‌گرفت. همه با کمک هم تمام خانه را گردگیری می‌کردند و تمام فرش ها را می‌شستند.

اما در حال حاضر با شرایط شهرنشینی، دیگر نه زمانی برای این کار وجود دارد و نه فضای کافی برای شستن فرش و پتو پرده و غیره. برای شستشوی فرش می‌توانید از بخش قالیشویی در فردیس و همچنین شستشوی مبل از بخش مبلشویی در فردیس خدمات دریافت نمایید.

شرکت‌های نظافتی نیز جهت تمیزکاری منزل به نظافت خانه‌های شما کمک می‌کنند.

شرکت نظافتی در فردیس

خانم‌ها خوب می‌دانند که نظافت منزل کار دشواری است. تمیز کردن همه‌ی وسایل خانه زمان زیادی می‌گیرد و همچنین کار پر زحمتی است.

اما انجام این کار برای برخی از افراد نیز کار لذت بخشی است و دوست دارند که همه چیز را تمیز کنند.

از جمله بهترین خدمات نظافت منزل

 • نظافت شیشه و میز
 • نظافت کامپیوتر، وسایل روی میز
 • نظافت کابینت و سینک
 • نظافت راه پله
 • نظافت دسشویی و حمام
 • نظافت اجاق گاز
 • شستشوی دیوار
 • تمیزکردن لوازم پارچه‌ای

دریافت شماره تماس شرکت نظافتی و شماره خدمات نظافت منزل

هزینه نظافت منزل

هزینه نظافت بصورت ساعتی محاسبه می‌شود. شرکت نظافت منزل در فردیس همانند سایر شرکت‌ها، حداقل ساعت کاری کارگر برای نظافت را 4 ساعت در نظر می گیرد. یعنی اگر کار شما یک ساعت هم طول بکشد باید هزینه 4 ساعت را به کارگر خدماتی، پرداخت نمایید. در صورت افزایش ساعت مبلغ مشخصی به ازای هر ساعت به هزینه شما اضافه می‌گردد.

اما اگر برای کل روز نیاز به کارگر داشته باشید می‌توانید بصورت روزانه نیز پرداخت نمایید. برای اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه نظافت منزل د فردیس، می‌توانید با شرکت‌های نظافتی موجود استعلام بگیرید.

نظافتچی آقا در فردیس

قیمت نظافت در منزل فردیس در برخی موارد بستگی به کاری که از کارگر می‌خواهید دارد. وظیفه نظافتچی منزل؛ در حد گردگیری و شستشوی وسیله‌های آشپزخانه می‌باشد. اما گاها کارهای مازادی مانند شستشوی فرش و شستن ماشین نیز از کارگر خواسته می‌شود که در این موارد قیمت نظافت فرق می‌کند.

در صورت ناراضی بودن از کارگر چه کار کنیم؟

اگر از کارگری که برای شما فرستاده شده است نازاضی باشید می‌توانید در همان ساعت اول به شرکت اطلاع دهید و یک کارگر جایگزین برای شما ارسال شود.

تهیه وسایل شستشو بر عهده چه کسی می باشد؟

قاعدتا برای کارگرها سخت می‌باشد که وسایلی مانند طی و جارو را باخود حمل کند و همچنین تهیه دستمال و مواد شوینده( وایتکس و جرمگیر و سفیده کننده کاشی و غیره) نیز بر عهده کارفرما یا همان مشتری می‌باشد. در صورت نیاز کارگر می‌تواند با هزینه مجزا آنها را تهیه نماید.

در صورت بروز حادثه برای کارگر خدماتی، مسولیت بر عهده کیست؟

اگر شما کارگر خدماتی را از شرکت نظافتی در فردیس دریافت کرده باشید و حادثه‌ای در حین کار برای ایشان در منزل شما رخ دهد، شرکت مدنظر مسول آن می‌باشد. اگر به صورت شخصی کارگر گرفته باشید مسولیت آن بر عهده خود شما به عنوان کارفرما می‌باشد.

تفاوت شرکت خدماتی ما با سایر شرکت‌های نظافتی :

شرکت خدمات نظافتی منزل ما هر زمانی که شما بخواهید کنار شما هستند.

هنگامی که شما برای نظافت منزل خود، از شرکت‌ نظافتی کمک می‌خواهید؛ ما افراد حرفه‌ای را برای کمک به شما اعزام می‌کنیم. کسانی که برای زمان شما ارزش و اهمیت قائل هستند.

 • ما تلاش می‌کنیم تا شما خوشحال باشید.
 • ما تلاش می‌کنیم همیشه درکنار شما باشیم.
 • ما تلاش می‌کنیم خدمات مناسب ارائه دهیم.
 • ما تلاش می‌کنیم خدمتگزار شما باشیم.
 • و مهمتر از همه نظافت فوری منزل در فردیس

تلاش بی وقفه ما این است در کنار شما و از خودتان باشیم تا بتوانیم اعتماد شما را جلب کنیم.

چرا باید نظافت محل زندگی خود را جدی بگیریم ؟

نظافت خانه مستقیما به روحیه و سلامت افراد خانواده مرتبط می‌باشد. با رعایت نظافت می‌توانیم افسردگی را ازخانواده خود دور کرده و روحیه تازه‌ای را به خانه و خانواده خود ببخشیم.

 گردگیری و تمیز کردن پنجره‌ها، میزها، دیوارها، کف پارکت و نظافت جز به جز آشپزخانه شامل( سینک و ظرفشویی، کابینت ها، گاز، یخچال و فریزرو غیره) همچنین تمیز و مرتب کردن تمام محل زندگی به شما انرژی دوباره می‌بخشد.

بهترین شرکت نظافت منزل در فردیس

بهترین نظافتچی منزل در فردیس

خانه و محل زندگی شما هر کجا که باشد ما خدمتگذار شما هستیم. ارائه خدمات برای واحدهای آپارتمانی کوچک و بزرگ، خانه‌های دوبلکس و همچنین خانه‌های ویلایی و غیره.

اگر در کف اتاق و راه پله‌ها از موکت استفاده کرده‌اید می توانید با موکت شویی در فردیس تماس گرفته تا موکت هایتان را نیز تمیز کنند.

خدمات نظافت ساختمان

نظافت راه پله و مشاعات ساختمان امری است که نمی‌توان نادیده گرفت. تمیز کردن منزل و محیط آپارتمان از دغدغه های اصلی ساکنین آپارتمان و مجتمع‌ها می‌باشد.
نگه داشتن محیط آپارتمان و خانه به صورت تمیز و مرتب وظیفه مهمی است. اگر به دلایل مختلفی مانند کمبود وقت، مشغله کاری یا وجود شرایط خاص، نمی‌توانید به صورت منظم به انجام امور نظافت ساختمان و نظافت آپارتمان در فردیس بپردازید، می توانید از تمیزشور کمک بخواهید.

نظافتچی ساختمان و آپارتمان

ساختمان‌ها و برج‌ها دارای تعداد زیادی ساکن می‌باشند که هیچ کدام از آنها نمی‌تواند نظافت ساختمان را بر عهده بگیرد. مدیر ساختمان معمولا با یک شرکت نظافتی خوب قرارداد می‌بندد که هر هفته یا هر ماه، یک نظافتچی مجرب جهت تمیز کردن راه پله‌ها، آسانسور، پارکینگ و در صورت وجود، حیاط و همچنین باقی مشاعات در نظر بگیرد. برای دریافت نظافتچی ساختمان در فردیس با ما تماس بگیرید.

بهره مندی از خدمات نظافت منزل، مناسب چه افرادی می باشد؟

 • افرادی که شاغل هستند و زمان کافی برای نظافت خانه ندارند.
 • مادرانی که فرزند کوچک دارند و وقت تمیز کردن خانه را ندارند
 • افرادی که دارای کهولت سن هستند.
 • اگر مهمان دارید و دست تنها هستید، برای انجام کارها به کمک نیاز دارید.

نظافت راه پله در فردیس

 درباره اهمیت نظافت و جایگاه آن در فرهنگ ایرانی اسلامی، بسیار صحبت شده است. کمتر کسی است که درباره اهمیت نظافت نشنیده باشد. ایرانیان باستان همواره سعی در نظافت و پاکیزگی منزل داشتند.
حتما دقت کنید نیروی خدماتی را از شرکت معتبر با سابقه خوبی انتخاب کنید. این شرکت از کارگرهای حرفه‌ای و ضمانت شده استفاده می‌کنند. تعداد شرکت نظافتی در کرج زیاد می‌باشد، حتما از شرکت‌های معتبر نیرو دریافت کنید.

نظافت مشاعات و راه پله‌ها یکی از پیچیده‌ترین بخش‌های نظافت منزل می‌باشد. آن را به شرکت‌های نظافت ساختمان فردیس بسپارید.

شماره تماس شرکت نظافتی آپارتمان و ساختمان

ترتیب نظافت آپارتمان توسط کارگر خدماتی تعیین می شود: 

1. تمیز کردن شیشه‌ها
2. نطافت راه پله‌ها از بالا به پایین
3. تمیز کردن نرده‌ها و آسانسور (شیشه، کف و دیوار)
4. جارو ، شستشو و خشک کردن حیاط و پارکینگ‌ها
5. تمیز کردن درب ورودی، درب پارکینگ و آیفون

نظافت پارکینگ و نظافت حیاط

پارکینگ و حیاط یکی از مهمترین بخش‌های ساختمان هستند که بیشتر از بقیه نقاط کثیف می‌شوند. جهت تمیز کردن این نقاط از ساختمان، کارگر خدماتی باید به نکات زیر توجه کند:

برای نظافت درب پارکینگ و حیاط که از ریموت استفاده می‌شود ؛ باید از دستمال نم‌دار استفاده شود.

تمیز کردن دوربین‌ها و درب بازکن‌های چشمی با احتیاط بیشتری انجام شود.

تجهیزات برقی بر روی درب‌ها و یا کنار آن‌ها نباید به هیچ وجه خیس شود. این کار علاوه بر امکان خرابی لوازم برقی، خطر برق گرفتگی نیز به همراه دارد.

 خدمات نظافت داخل منازل و نظافت مشاعات و راه پله در فردیس

شرکت‌های نظافت ساختمان، خدمات نظافت داخل منازل و نظافت مشاعات را جهت رفاه حال خانواده‌ها ارائه می‌دهند.

شرکت خدمات نظافت در فردیس با بهترین کارگر و نظافتچی

تمامی نکات نظافتی و نظافتچی را بیان کردیم و شرایط دریافت نیروی خدماتی از شرکت نظافتی در فردیس نیز بیان شد. در صورت نیاز می توانید با شرکت ما تماس گرفته و نظافتچی و یا نیروی خدمات پذیرایی دریافت نمایید. کلیه پرسنل و نیروی خدماتی دارای گواهی عدم سوء پیشینه می‌باشند. این پرسنل ضمانت نامه دارند و با برگه ماموریت اعزام می‌شوند. تمیزترین و مطمئن‌ترین نظافتچیان را از ما بخواهید. 

2/5 - (26 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا