برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

مبل شویی در کرج : شستشوی مبلمان در محل توسط شرکت های قالیشویی و خدماتی

مبل شویی از خدماتی است که، چه در منزل و چه درمحل کار ، به راحتی امکان پذیر است. اگر تصمیم به شستشو و نظافت مبلتان دارید؛ بهتراست که از خدمات قالیشویی استفاده کنید. بدون هیچ دغدغه ای در مدت کوتاهی مبلمانتان را کاملا سالم و تمیز با یک هزینه ی مختصر تحویل بگیرید.
از آنجایی که هزینه خرید مبلمان بالا می باشد، معمولا تمیز و سالم نگه داشتن مبل اهمیت زیادی دارد. شما برای اینکه بتوانید از مبلمانتان ، مدت بیشتری استفاده نمایید؛ باید دقت کافی در شستشوی آن داشته باشید.
هر روز و بطور مداوم از مبلمان در منزل و محل کار استفاده می شود، و طبیعتا زودتر کثیف شده و نیاز به شستشو پیدا می کند .اگر خودتان اقدام به تمیز کردن مبل می کنید، بسیار مراقبت نمایید که این کار به ظاهر ساده را برای خودتان پر هزینه نکنید.

شستشوی مبل در کرج

در شستشوی مبل باید جنس پارچه و رویه مبل را در نظر گرفت ، در اولویت دوم رنگ پارچه و چوب می باشد.
یکی دیگر از عوامل مهم نوع لکه هایی است که، روی مبلمان ایجاد شده است. لکه رنگ لباس ، لکه روغن و غذا و یا نوشیدنی و…
نحوه پاک کردن هر کدام از این موارد تخصص خود را می طلبد، تا بدون آسیب تمیز گردد.

مبل شویی در منزل

 

مبل شویی با دستگاه

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و استقبال افراد، برخی شرکت های ارائه خدمات منزل و کارخانه های قالیشویی خدمات مبل شویی و شستشوی مبل را به مشتریان عرضه می دارند؛ که برای این امر از دستگاه های مخصوص، که به صورت آنتی باکتریال و دارای سیستم خشک کن می باشند ،استفاده می کنند که زمان مبل شویی و تحویل را به حداقل می رسانند. امر مبل شویی توسط شرکت های خدماتی و کارخانه های قالیشویی، در منزل و یا محل مورد نظر شما، توسط افراد مجرب تمیز شور انجام می گیرد.

نحوه شستشوی مبل

وقتی شستشوی مبل های خود را به مبل شویی بسپارید، آنها مراحل مبل شویی و کارها را برای تمیز کردن مبلمان شما انجام خواهند داد.
در ابتدای مبل شویی ، مبل ها جاروکشی می شوند تا هر گونه ذره غذا و آلودگی از میان اجزای مبلها و محل دوخت و درز مبل برداشته می شود.
مبل شویی روکش مبل و نشیمن گاه مبل، توسط فرچه مخصوص به مواد شوینده آغشته می شود.
بعد از شستن کامل مبل، خشک کردن مبل با دستگاه آبگیری مبل شویی مخصوص انجام خواهد شد.

چگونه بهترین مبل شویی را انتخاب کنیم؟

برای انجام هر کاری ، باید کار را به کاردان سپرد!
اما چگونه؟
شرکت های مبل شویی و قالی شویی بسیاری در کرج وجود دارد، اما پس از مدتی نام و آوازه بهترین ها را خواهید شنید.
این شهرت فقط بواسطه ارائه خدمات بهتر می باشد. در این سایت می توانید نام بهترین مبل شویی ها را ببنید و هر کدام را که دوست دارید برای درخواست خدماتتان انتخاب نمایید.

مبل شویی ارزان در کرج

ما تلاش می کنیم که قیمت ها بر اساس نرخ مصوب انجام پذیرد و در زمان های خاص نیز برای شما تخفیفات ویژه ای را لحاظ می کنیم.

شستشوی مبل در کرچ

شستشوی مبل در منزل

اگر تصمیم گرفته اید که خودتان مبلتان را بشورید، راه دشواری را در پیش دارید. اما اگر پشت کار کافی دارید ، انجام دهید چرا که نه!!؟
شستن مبل ممکن است یک روز کامل وقت شما را بگیرد؛ و البته اندازه آب و مواد شوینده ای که بکار می برید را مد نظر داشته باشید ؛ تا به ابر و اسفنج های مبلتان آسیب نرسانید.
اگر شستشوی مبل را، به یک شرکت خدماتی نظافتی و مبل شویی معتبر بسپارید، آن وقت کار مبل شویی در منزل بیشتر از یکی دو ساعت طول نخواهد کشید. همچنین مبل‌ ها توسط دستگاه مبل شویی به سرعت خشک می‌شود. البته زمان شستشوی مبل در منزل به جنس و تعداد مبلمان هم بستگی دارد. مثلا شستشوی مبل چرم، چون حساس‌تر است ، زمان بیش‌تری می‌برد.

بهترین مبل شویی در کرج

خشکشویی مبل در کرج

خدمات مبل شویی ارزان با تمیز شور

بالا
ثبت سفارش 09381830496
برای تماس اینجا را لمس کنید. 09381830496